بیوگرافی چهره های خارجیچهره هاچهره های خارجی

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

در این بخش مجله تک بروز بیوگرافی لیلا هازل کایا بازیگر، خواننده، مدل و سرگرمی ساز ترکیه اي را مرور می‌کنیم. در ادامه همراه ما باشید.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

لیلا هازل کایا دریک خانواده طبقه بالا در شهر غازی عینتاب در ۱۰ اکتبر ۱۹۹۰ بدنیا آمد. او دریک دبیرستان ایتالیایی در استامبول درس خواند ودر سال ۲۰۰۹ فارغ‌التحصیل شد. او در حال حاضر مشغول بـه ادامه تحصیل در دانشگاه بیلجی «Bilgi» استانبول در رشته هنرهای نمایشی می باشد. پدر و مادرش «هردو وکیل» وقتی او هفت ساله بود از هم جدا شدند.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

قد: ۱.۵۸ | سانتی متر | وزن: ۵۵ کیلو گرم | رنگ مو: قهوه ای  

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

او بعنوان یک کودک هفت ساله کـه ویولن و باله می آموخت بـه دنیای هنر وارد شد. او هم چنین عاشق تانگو اسـت و دوست دارد تمام مهارت هایش را افزایش دهد. او بـه زبان ترکی « زبان مادری» صحبت میکند و هم چنین انگلیسی روان و ایتالیایی «پیشرفته» ، فرانسه «پیشرفته» و او در حال یادگیری آلمانی بعنوان پنجمین زبان می‌باشد.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

اولین ایفای نقش او «۲۰۰۷» در سریال تلوزیونی «Genco» بود؛ جاییکه او بعنوان یکی از نقش های اصلی ایفای نقش کرد. در ۲۰۰۸ کایا فعالیت خو را بعنوان نقش اصلی با بازی در نقش نهال زیاگیل در سریال عشق ممنوع «اقتباس از رمان خالد ضیا» ادامه داد.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

کایا در حال حاضر در سریال تلوزیونی “Adını Feriha Koydum” در نقش Feriha مشغول بـه بازی می‌باشد. این مجموعه یکی از پربیننده ترین سریالهای تلوزیون ترکیه اسـت. در این سریال او نقش دختر یک سرایدار را بازی میکند کـه بین دو دنیا بـه دام افتاده اسـت؛ رویاها و آرزوها…

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

هم چنین درسال ۲۰۱۳ با بازی در سریال عشق در نقش آزرا توانست بار دیگر هنرمندی خودرا ثابت کند. این مجموعه تلویزیونی همین حالا از شبکه جم در حال پخش می باشد. هازل کایا در این مجموعه دختری را بازی میکند کـه مربی تنیس اسـت و قصد ازدواج با دوست پسرش را دارد.

ازدواج هازل کایا

هازل کایا بازیگر زن سریال‌های ترکی از جمله سریال “عشق ممنوع” با علی آتای، بازیگر سینمای ترکیه ازدواج کرد. خبر گزاری‌ های ترکیه از ازدواج این دو بازیگر در تاریخ ۶ فوریه خبر دادند و خانم لیلا هازل کایا هم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامی خود خبر رسمی از ازدواج خودرا منتشر کرد.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

هازال کایا ۲۸ سال دارد و علی آتای ۴۲ ساله اسـت. بنا بـه گزارش های مجله های هنری، این زوج بـه مدت ۵ سال با یک دیگر ارتباط داشته‌اند و اکنون تصمیم گرفته‌اند باهم ازدواج کنند.

فیلم های هازل کایا

۲۰۱۱ Çalgı Çengi

۲۰۱۱ Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm

۲۰۱۱ Ay Büyürken Uyuyamam

۲۰۱۲ Bu Son Olsun

۲۰۱۲ Otostop

۲۰۱۳ Mavi Dalga

۲۰۱۴ İtirazım Var

سریال های هازل کایا

۲۰۰۶ Sıla «dizi»

۲۰۰۶ Taşların Sırrı

۲۰۰۶ Acemi Cadı

۲۰۰۷-۲۰۰۸ Genco

۲۰۰۸-۲۰۱۰ Aşk-ı Memnu «dizi, 2008»

۲۰۱۱-۲۰۱۲ Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi

۲۰۱۱-۲۰۱۲ Adını Feriha Koydum

۲۰۱۲ Son Yaz-Balkanlar 1912

۲۰۱۳ A.Ş.K.


حواشی زندگی هازل کایا

ماجرای سماجت جوان عاشق پیشه ایرانی و خواستگاری او: «عیسی – ک» جوان ۲۷ ساله ایرانی الاصل چهره پر رنگ و خبرساز چند سال اخیر رسانه های ترکیه بود. او هواداری اسـت کـه بـه نوشته رسانه های ترکیه، پا را فراتر از دنیای طرفداری گذاشته و بـه خواستگاری هنرمند مورد علاقه اش حازال کایا بازیگر نقش فریحا در سریال ترکیه ای رفته.

داستانی که از توییتر شروع شد

«حازال کایا» بازیگر سریالهای ترکیه، یکی از ستاره های سینمایی خبرساز این کشور اسـت اما داستانی کـه در ماه های اخیر بیش از هر چیزی جلب توجه می‌کند، قضیه خواستگاری یک جوان ایرانی از فریحا و شکایت بازیگر ترک از خواستگار سمجش اسـت.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

این ماجرای جنجالی از زمانی فاش شد کـه فریحا با مراجعه بـه دادگاه خانواده استانبول از جوانی ایرانی الاصل با نام «عیسی – ک» بـه اتهام مزاحمت شکایت کرد. فریحا مدعی بود کـه این مرد جوان چند ماهی اسـت آرامش شخصی اش را سلب کرده و باعث مزاحمتش شده تا جاییکه تبدیل بـه کابوس شبانه اش شده اسـت!

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

فریحا در توضیح شکایتش نوشت: «چندی پیش در صفحه اینترنتی توییترم با پیام های عاشقانه عجیب غریبی با نام کاربری عیسی – ک مواجه شدم. ابتدا بـه این پیام ها اعتنایی نکردم و با خودم گفتم کـه او احتمالا یک هوادار افراطی اسـت و بهمین دلیل بـه سادگی از کنارش گذشتم اما متاسفانه داستان بـه این جا ختم نشد.»

یا فریحا یا مرگ

داستان عشق و هواداری جوان ایرانی سر درازی داشت و تب تند عشق جوان هوادار، ادامه دارتر از این صحبت ها بود. مرد جوان با ساختن صفحه ای در فیس بوک پیام های عاشقانه ای خطاب بـه فریحا پست میکرد. پست جنجال برانگیز این صفحه، پستی با محتوای «یا فریحا یا مرگ» بود کـه خانم بازیگر ترکیه ای رابه وحشت انداخت.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

اما ماجرایی مرا بـه شدت وحشت زده کرد.» وقتی قاضی دادگاه ماجرا از از او پرسید، دختر جوان گفت: «مدت زیادی از ماجرا های ابراز علاقه اینترنتی نگذشته بود کـه از طرف شرکت تهیه کننده فیلم هایم با مـن تماس گرفتند و از هدایا و بسته های زیادی کـه از طرف هواداران رسیده بود، خبر دادند. وقتی هدایا بـه دستم رسید، متوجه شدم کـه بیشتر انها از طرف همان جوان مزاحم برایم ارسال شده اسـت.»

عشقم، همسرم، خانمم!

بازیگر ترکیه ای ادامه داد: «بعد از این ماجرا با خودم گفتم کـه بی توجهی باعث می‌شود کـه مرد جوان دنبال زندگی خودش برود اما او دست بردار نبود: «مرد جوان در هدایای ارسالی بعدی اش یادداشت هایی هم ضمیمه هدایاش می‌کرد ودر نوشته هایش خطاب بـه مـن از کلماتی چون عشقم، همسرم، خانمم استفاده می‌کرد.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

مام این قضایا تا جایی قابل تحمل بود کـه او بـه سراغ خانواده ام نیامده بود اما وقتی او آدرس منزل شخصی ام را پیدا کرد و پدر و خواهرش را چند بار بـه منزلم فرستاد، دیگر بـه ستوه آمدم و تصمیم بـه شکایت گرفتم. آقای قاضی مـن از مزاحمت های این پسر و خانواده اش واقعا خسته شده ام و از دادگاه میخواهم با صدور حکمی مرا از دست مزاحمت های این جوان و خانواده اش نجات بدهد.»

می‌خواهم ازدواج کنم

دادگاه استانبول بعد از شکایت فریحا از هوادار سمج، او را بـه دادگاه فرا خواند. «جرم مـن این اسـت کـه عاشق فریحا هستم و دوستش دارم، البته قبول دارم کـه بـه آدرس شرکت تهیه کننده فیلم هایش هم چندین بار هدایایی ارسال کرده ام اما بـه هیچ عنوان قصد مزاحمت نداشته و ندارم. در صفحه توییتر این خانم هم جز پیام های هوادارانه، چیزی ننوشته ام، نه حرف زشت و اذیت دهنده ای نوشته ام و نه تهدیدشان کرده ام.

در صفحه کاربری فیس بوکم هم از شدت دوست داشتن بعنوان یک هوادار پروپاقرص، پیام هایی خطاب بـه وی نوشته ام کـه فکر نمی‌کنم جرم باشد. قصد مـن مزاحمت نیست بلکه ازدواج اسـت. حتی در چندین نوبت خانواده ام را برای صحبت با خانواده اش فرستاده ام اما هر بار با برخورد سرد و دلسرد کننده فریحا مواجه شده ام. حتی یکبار پدرم با پدرش در این رابطه صحبت کرده اسـت!

حکم دادگاه؛ چهار ماه دوری

قاضی دادگاه خانواده استانبول بعد از شنیدن صحبت های طرفین در نهایت رأی خودرا اعلام کرد. در این حکم، مرد جوان و خانواده اش بـه مدت چهار ماه حق نزدیک شدن بـه محل کار و زندگی فریحا را نداشته و هر کدام در صورتی کـه از فاصله ۲۰۰ متری وی رد شوند، محکوم بـه پنج سال حبس میشوند!

اداره اتباع خارجی، مقصد دوم فریحا

اما فریحا با این حکم قانع نشد و با مراجعه بـه اداره اتباع خارجی، خواهان رد تبعیت خانواده مرد جوان ایرانی و اخراج آن ها از ترکیه شد. فریحا در شکایت خود مدعی شد: «با حضور این جوان سمج در ترکیه نه تنها آرامش روانی کـه حتی آرامش جانی ندارم و بـه شدت میترسم. مـن از این‌کـه مرد جوان هر لحظه جلویم سبز شود و ماجرایی درست کند وحشت دارم.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

عکس پدر لیلا هازل کایا

این ماجرا بـه کابوس شبانه مـن بدل شده اسـت.» کانون حمایت از زنان ترکیه هم کـه قصد داشت بـه هر نحوی نامش بر سرزبان ها بیفتد، با شنیدن شکایت ها و حکم دادگاه، با فریحا همگام شده و خواهان اخراج خانواده ایرانی از ترکیه شدند! اما بدلیل نداشتن دلایل محکمه پسند، اداره اتباع با این خواسته خانم بازیگر موافقت نکرد!

عاقبت جوان عاشق

داستان هواداری این جوان سمج، شاید سر این دانشجوی ایرانی رابه باد بدهد! طبق ادعای رسانه های ترکیه، جوان ایرانی کـه در دانشکده جراح پاشای ترکیه در رشته دکتری تحصیل می‌کند، بعد از ماجراهای پیش آمده، دچار افسردگی شدیدی شده اسـت!

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

اخبار رسانه های حاشیه ساز ترکیه روایت میکنند کـه پدر وی با مراجعه بـه شرکت تهیه کننده فیلمهای فریحا، از مسئولان شرکت تقاضای کرده هر چـه سریعتر ترتیب دیداری را بدهند تا پسرش از نزدیک فریحا را ملاقات کند بلکه بتواند با حرف هایش بازیگر مطرح را قانع کند!

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

این مرد عنوان کرده: «پسرم اگر موفق بـه دیدار و صحبت با فریحا نشود، خودکشی میکند. اوضاع روحی پسرم بـه هیچ عنوان مساعد نیست و افسردگی اش تا جایی پیش رفته کـه حتی در کلاس های دانشگاهش شرکت نمیکند.» «حازال کایا» قصد دارد با دور شدن از دنیای بازیگری، رستوران داری کند و آشپزی رابه لوکیشن های فیلم برداری و حضور در سریال ها ترجیح بدهد.

مـن آشپز می‌شوم!

اما در حالی‌کـه خبر هـای مربوط بـه شکایت فریحا از جوان عاشق پیشه از سوی رسانه های ترکیه ای با ولع دنبال می شد، انتشار خبر دیگری درباره او باعث شد خبر قبلی کم اهمیت تر بنظر برسد. خبر حاکی ازآن بود کـه «حازال کایا» قصد دارد با دور شدن از دنیای بازیگری، رستوران داری و آشپزی رابه لوکیشن های فیلم برداری و حضور در سریال ها ترجیح بدهد.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

البته زمزمه های رستوران داری و آشپزی خانم بازیگر از مدتی قبل مطرح شده بود اما چند روز پیش این بازیگر با پیش بند آشپزی در حین آشپزی در رستورانش، توسط عکاسان رسانه های ترکیه ای شکار شد و با این عکس جنجالی، حسابی خبرساز شد و اکنون این سوال برای طرفداران او مطرح اسـت کـه آیا فریحا برای همیشه از دنیای بازیگری جدا شده یا این جدایی مقطعی اسـت؟!

آموزش آشپزی برای رفع کنجکاوی

«لیلا حازال کایا» نام اصلی و کامل این بازیگر مشهور ترکیه اسـت کـه درسال ۱۹۹۰ در شهر گازان تپ درخانواده ای ثروتمند بدنیا آمد. پدر و مادرش کـه هردو وکیل دادگاه هستند در هفت سالگی فریحا از یک دیگر جدا شدند و پس از طلاق، سرپرستی فریحا بـه مادرش واگذار شد. اولین حضور حرفه ای اش در دنیای بازیگری بـه سریال «عشق ممنوع» با نقش نهال برمی گردد.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

سال ۲۰۱۱ با بازی در سریال فریحا، ستاره اقبالش درخشید و بـه یکی از ستاره های بازیگری در ترکیه مبدل شد. حازال بعد از دو سال درخشندگی در سریال «فریحا» از فیلم جدا شد و بعد از تجربه ناموفق «عشق» با نقش آذر از دنیای بازیگری فاصله گرفت. دلیل این فاصله، علاقه شدید حازال بـه دنیای آشپزی بود. سال ۲۰۱۴ دوره ای چند ماهه در زمینه آشپزی سپری کرد.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

یکسال درخشندگی در سریال جدید، فریحا را از دنیای آشپزی دور کرده بود تا این‌کـه سریالش بـه پایان رسید و اینبار فریحا بـه شکل جدی‌تر بـه فکر آشپزی و گذراندن مهارت های حرفه ای آشپزی افتاد. فریحا بعد از اتمام سریال «مارال» اینبار با عزمی جزم تر سراغ آشپزی رفت و با ثبت نام در کلاس های آموزش آشپزی آکادمیک، شروع بـه گذراندن دوره آموزشی مفصلی کرد.

رستوران داری، ایستگاه بعدی

بعد از جشنواره و درخشندگی فریحا، خبری از خانم بازیگر نبود تا این‌کـه چند هفته پیش رسانه های ترکیه این بازیگر رابا پیشبند آشپزی در حال پخت و پز دریک رستوران شکار کردند و بعد ازآن بود کـه اعلام شد این رستوران تازه تاسیس خانم بازیگر اسـت کـه فریحا درکنار چند نفر دیگر سرآشپزی رستورانش رابه عهده دارد.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

زندگی نامه هازل کایا

فریحا دلیل رسانه ای نکردن افتتاح و راه اندازی رستورانش را آن گونه اعلام کرد: «آشپزی برای مـن، بیشتر ازآن کـه کار و کسب باشد، یکی از مهمترین تفریحات مـن اسـت. معتقدم اگر داستان رستوران را رسانه ای کنم نمیتوانم آن طور کـه باید و شاید، تفریح کرده و از آشپزی ام لذت ببرم. مـن دنبال جنجال نیستم و ترجیح می‌دهم در آرامش کار کرده و لذت ببرم.»


صفحه اینستاگرام هازل کایا hazalkaya@

در ادامه نیز بهترین تصاویر اینستاگرامی خانم لیلا هازل کایا رابه همراه هم مرور می‌کنیم، خانم هازل کایا نزدیک بـه ۵ میلیون فالوور در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد کـه این رقم روز بـه روز در حال افزایش می‌باشد.

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

عکس های اینستاگرامی هزل کایا

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

اینستاگرام هازل کایا + هازل کایا و همسرش

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

هازل کایا بیوگرافی

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

قد و وزن هازل کایا

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

همسر هازل کایا

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

ازدواج هازل کایا

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

 

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

بیوگرافی و تصاویر لیلا هازل کایا Leyla Hazal Kaya

بیوگرافی و حواشی زندگی خانم لیلا هازل کایا را مرور کردیم. در پایان نیز، شـما عزیزان اگر باز هم تمایل دارید تا با سلبریتی ها و سبک زندگی آن ها بیشتر آشنا شوید، میتوانید با کلیک روی این لینک به قسمت مورد نظر که ما برای شما جمع اوری نموده ایم، بروید و هم چنان میهمان مجله اینترنتی تک بروز باشید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا