بیوگرافی چهره های خارجیتصاویر چهره های خارجیچهره هاچهره های خارجی

بیوگرافی و عکس های بهار شاهین Bahar Şahin بازیگر و مدل ترکیه ای

در این بخش تک بروز بیوگرافی و تصاویر بهار شاهین بازیگر و مدل زیبای ترکیه اي را مرور میکنیم. بهار شاهین متولد سال 1376 می باشد و ...

در این بخش تک بروز بیوگرافی و تصاویر بهار شاهین بازیگر و مدل زیبای ترکیه ای را مرور میکنیم. بهار شاهین متولد سال ۱۳۷۶ و یکی از جوانترین ستاره های سینمای ترکیه ای می‌باشد، او با بازی در سریال پربیننده استانبول ستمگر بـه اوج شهرت خود دست پیدا کرد، بهار شاهین در حال حاضر یکی از محبوب ترین بازیگران در کشور ترکیه می باشد. در ادامه بطور کامل با او آشنا میشویم.

title%

بهار شاهین کیست ؟

بهار شاهین Bahar Şahın اسـت. متولد ۲۶ ماه می سال ۱۹۹۷ در شهر آنکارای ترکیه او اصالتا از شهر آرتوین ترکیه اسـت.بازیگر ودر حرفه ی مدلینگ هم فعالیت دارد. پدر و مادر بهار شاهین درسال ۲۰۱۱ وقتی کـه او تنها چهارده سال داشت از یک دیگر جدا شدند. پس از این داستان بهار راه شهردیگری پیش گرفت و بـه استانبول رفت. و تحصیلات خودرا دراین شهر ادامه داد.

title%

بیوگرافی بهار شاهین

بهار شاهین اکنون فارق التحصیل از رشته ی بازیگری می‌باشد. او در استانبول از تئاتر مدرسه ی خود بـه فعالیت دراین زمینه شروع کرد و بـه صورت جدی بـه این قضیه نگاه می‌کرد تا این‌کـه توانست وارد یکی از گروه های نمایشی بنام تئاتر جوانان آنکارا آلتینتاق Altındağ شود و نظر یکی از کارگردانان «آرزو امیر»رابه خود جلب کند.

title%

بهار شاهین وقتی کـه هفده سال داشت در برابر دوربین در فیلم سریال اون زندگی منه ایفای نفش کرد کـه دراین مجموعه نخستین تجربه بازیگری خودرا انجام دارد و بـه خوبی ظاهر شد. ۲۰۱۷ سال خوبی برای بهار بود. با حضور در سریال گشت مدرسه در نقش ایشیل درکنار بازیگران معروف مهمت اوزان دولونای و اسماعیل اجه شاشماز قرار داشت.

title%

عکس های جدید و داغ بهار شاهین

title%

او وقتی کـه ۲۲ سال داشت در سریال استانبول ستمگر حضور پیدا کرد کـه در نقش یک دختر از خانواده سطح متوسط جامعه و این رویارا در سر دارد کـه ثروتمند شود. و بر خلاف خانواده اش فکر های بلند پروازانه در سر دارد. و بهار شاهین دراین سریال نقش مهم و پرنگی را بر دوش دارد.او نقش جرن را در سریال استانبول ستمگر بر عهده دارد.

title%

بهار شاهین هنوز مجرد اسـت. او از یک عشق قدیمی نام می‌برد بنام رینمن خواننده کـه وی را فرد موفقی خطاب می‌کند. اخیرا هم سال ۲۰۲۰ مشاهده شده اسـت کـه با چنان آدی گوزل «Cenan Adıgüzel» ارتباط صمیمی و نزدیکی داردو با او عکس های مشترک بـه استراک می‌گذارد.

title%

title%

درباره بهار شاهین مدل و بازیگر ترکیه

بهار شاهین علاوه بر حرفه بازیگری در صنعت مدلینگ هم فعالیت دارد و بعنوان مدل لباس مشغول اسـت و با برند های معروف دراین زمینه مثل نایک همکاری دارد. او چهره بسیار زیبایی دارد و بهمین خاطر آینده خوبی در صنعت مدلینگ خواهد داشت. رنگ چشمان سبز و رنگ مو های بهار شاهین قهوه ای اسـت.

title%

بهار شاهین در اینستاگرام حضور فعالی دارد، اگر میخواهید جزو دنبال کنندگان او باشید بـه صفحه baharsahiin@ مراجعه کنید. او نزدیک بـه ۲ میلیون فالوور دارد و تا کنون نزدیک بـه ۵۰ پست در صفحه خود بـه اشتراک گذاشته اسـت، در پایان این مطلب عکس های جدید بهار شاهین بازیگر ترکیه رابه همراه هم می‌بینیم.

عکس های اینستاگرام بهار شاهین

title%

title%

title%

title%

title%

title%

title%

title%

title%

title%

بهار شاهین ۱۶۵ سانتی متر قد و ۴۸ کیلوگرم وزن دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.