خودرودانستی های خودرو

گران‌قیمت‌ترین خودرو‌های لوکس بازار ایران

با بررسی سایت‌های خرید و فروش خودرو در ایران توانستیم لیستی از گران‌ترین خودرو‌های بازار ایران را تهیه کنیم که قیمتی بین ۲ تا ۴میلیارد تومان برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

با بررسی سایت‌های خرید و فروش خودرو در ایران توانستیم لیستی از گران‌ترین خودرو‌های بازار ایران را تهیه کنیم که قیمتی تا حدود ۱۰ میلیارد تومان برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

title%

اگر به سایت‌های خرید و فروش خودرو در ایران مراجعه کنید، شاهد آگهی‌های فروش خودرو‌هایی از برند‌های بزرگ جهان، چون پورشه، مازراتی، بی ام و، مرسدس بنز، لکسوس، رنجرور و ولوو خواهید بود که بر اساس مدل و سال ساخت دارای قیمت‌های بسیار چشمگیری هستند. در همین رابطه با بررسی این آگهی‌های فروش لیستی از گران‌ترین خودرو‌های بازار ایران را تهیه کرده‌ایم که در ادامه با هر یک از این خودرو‌های گران‌قیمت آشنا می‌شویم.

بنز SL ۵۰۰

title%

در صدر لیست گران‌ترین خودرو‌های بازار ایران خودرو بنز SL ۵۰۰ قرار دارد که در آگهی‌های فروش برای این خودرو در مدل ۲۰۱۳ با کارکرد ۷ سال (۳۵ هزار کیلومتر) حدود ۵ تا ۶ میلیارد تومان قیمت در نظر گرفته شده است.


رنجرور ایووک

title%

در خیابان‌های ایران تعداد اندکی از خودرو رنجرور ایووک با پلاک ملی تردد می‌کنند. این خودرو در آگهی‌های فروش با کارکرد ۱۰۰۰ کیلومتر دارای قیمتی حدود ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.


بی‌ام‌و سری ۷

title%

بی ام و سری ۷ که باید لوکس‌ترین مدل این سری دانست، در مدل ۲۰۱۸ و صفر کیلومتر دارای قیمتی حدود ۷ میلیارد تومان است. همچنین مدل ۲۰۱۷ این خودرو در نوع صفر کیلومتر حدود ۶ میلیارد تومان قیمت دارد.


بی‌ام‌و آی ۸

title%

بی ام و آی ۸ که به عنوان برادر بی ام و سری ۷ محسوب می‌شود، برای ورود به بازار ایران با مسائلی مواجه شد و موضوع شماره‌گذاری آن برای مالکان مشکلاتی را به همراه داشت. در آگهی‌های فروشی که برای این خودرو به ثبت رسیده است، مدل ۲۰۱۶ این خودرو با ۷ هزار کیلومتر حدود ۸ تا ۸/۵ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده و مدل صفر کیلومتر آن نیز به مراتب قیمت بیشتری دارد.


ولوو CX۹۰

title%

ولوو CX۹۰ که به عنوان یکی از ایمن‌ترین خودرو‌های جهان محسوب می‌شود در آگهی‌های خرید و فروش خودرو در ایران، برای مدل صفر کیلومتر حدود ۷ میلیارد تومان قیمت دارد.


پورشه ماکان

title%

مالکان پورشه ماکان در نوع صفر کیلومتر و مدل ۲۰۱۷ برای آن در سایت‌های خرید و فروش خودرو ایران قیمت حدود ۳ میلیارد ۳۵۰ میلیون تومان تا ۵ میلیارد تومان در نظر گرفتند.


لکسوس LX۵۷۰

title%

لکسوس LX۵۷۰ جزو شاسی بلند‌های محبوب و لوکس بازار خودرو ایران محسوب می‌شود که مالکان آن برای مدل ۲۰۱۳ با کارکرد ۱۴۰ هزار کیلومتر قیمتی حدود ۴ میلیارد تومان اعلام کردند.


مرسدس‌بنز کلاس E۲۰۰

title%

در آگهی‌های خرید و فروش برای خودرو مرسدس بنز کلاس E۲۰۰ قیمت حدود ۷ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.


مازراتی گرن‌کابریو‌

title%

مدل ۲۰۱۲ مازراتی گرن کابریو بسته به نوع کارکرد در سایت‌های خرید و فروش ایران حدود ۶ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.


لکسوس RX

title%

لکسوس RX با ظاهر جذاب و خشن خود در بازار خودرو ایران از محبوبیت خاصی بهره می‌برد. مالکان این خودرو در سایت‌های خرید و فروش ایران برای آن قیمت بیش از ۵ میلیارد تومان را در نظر گرفتند. همچنین مدل صفر کیلومتر این خودرو لوکس دارای قیمتی حدود ۶ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در بازار ایران است.

گجت‌نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.