زنانهمدل شلوار زنانهمدلینگ

مدل شلوار دیپلمات زنانه در رنگ ها و طرح های متنوع

در این بخش تک بروز مجموعه اي از مدلهای جدید این شلوار رابه همراه نکات خرید و نحوه ست کردن آن با دیگر لباس ها را مرور میکنیم.

مدل کت و شلوار رسمی زنانه + راهنمای خرید و ست کردن 

در این بخش تک بروز مجموعه ای از مدل شلوار دیپلمات زنانه را اماده کرده ایم. شلوار دیپلمات زنانه را بیشتر در محیط های کاری و رسمی بـه تن می‌کنند اما در میهمانی ها و مجالس هم اگر این شلوار رابه خوبی با دیگر لباسهای تان ست کنید، می توانید استایلی لاکچری داشته باشید، در ادامه مدلهای جدید این شلوار رابه همراه نکات خرید و ست کردن آن با دیگر لباس ها را مرور میکنیم.

title%

title%

title%

اگر بخواهیم شلوار دیپلمات را صرفا از منظر زیباشناسی مورد بررسی قرار دهیم، باید بـه استایل هنرمندان بر روی فرش قرمز تمرکز کنیم. پوششی کـه لیلا حاتمی، نیکی کریمی و ترانه علیدوستی بر روی فرش قرمز جشنواره‌ها و مراسم‌های بین المللی دارند، مصداق بارزی برای این استایل اسـت.

title%

مدل کت و شلوار زنانه اداری و رسمی

title%

title%

در حوزۀ دیپلماتیک نیز آداب خاصی وجوددارد کـه بـه ۲ بخش مجزا بـه پوشش و رفتار‌های شخصی تقسیم بندی میشوند. بطور کلی، شـما چـه بعنوان سفیر وارد کشور دیگری شوید وچه بعنوان یک تاجر و یا حتی هنرمند، باید از این آداب دیپلماتیک مطلع باشید.

title%

title%

title%

نکته‌ای کـه در ارتباط با نوع پوشش شـما بعنوان یک دیپلمات خانم باید بـه آن توجه داشته باشید، این اسـت کـه برای حضور در مراسم‌های تشریفاتی و یا سیاسی، پوششی کـه چـه برای خانم‌ها و چـه آقایان بعنوان پوشش رسمی درنظر گرفته می‌ شود، کت و شلوار و کت و دامن اسـت.

title%

مدل لباس زنانه رسمی

title%

مدل کت و شلوار رسمی زنانه

title%

خانم‌ها بسته بـه سلیقه و فرهنگی کـه معرف آن هستند، قادر بـه انتخاب آیتم مورد علاقه خود هستند. نکته دیگر در ارتباط با رنگ کت و شلوار یا کت و دامن شماست. کت و شلوار دیپلمات شـما بهتر اسـت از میان رنگ‌های سیاه، سرمه‌ای و یا خاکستری تیره انتخاب شوند. بهتر اسـت هیچ گاه بـه سراغ مدل‌های راه راه نروید.

title%

راهنمای خرید شلوار پارچه ای رسمی زنانه

title%

نحوه ست کردن شلوار پارچه ای زنانه

title%

پیراهنی کـه برای ست کردن زیر کت و شلوار دیپلمات انتخاب می کنید، نباید از انواع طرح دار و پر رنگ باشدمجله مد  تک به روز بهتر آن اسـت کـه یک پیراهن سفید ساده و یا رنگ روشن را انتخاب کنید. آخر هفته بـه مهمانی دعوت شده اید؟ چرا شلوار مشکی پارچه‌ای خودرا با یک پیراهن پر نقش و یک جفت کفش رنگی پاشنه بلند ست نمی کنید؟

title%

مدل شلوار رسمی زنانه اداری

title%

مدل شلوار دیپمات زنانه برای مکان های رسمی

title%

شلوار سفید مثل بوم نقاشی اسـت. شـما میتوانید شلوار سفید رابا هر رنگی ست کنید. شلوار جین زاپ دار خودرا با یک نیم تنه رنگی ست کنید. شلوار سفید یا کرم پارچه‌ای رابا یک نیم تنه رنگی جذاب ست کنید. اگر قد بلند هستید، شلوار‌های راسته بلند و دم پا بـه همراه تاپ‌های حلقه‌ای را از دست ندهید.

title%

مدل شلوار پارچه ای زنانه

title%

مدل شلوار دیپلمات زنانه در انواع رنگ و طرح + راهنمای خرید و ست کردن

title%

اسپرت می‌پسندید؟ شلوار جین و پیراهن مشکی را امتحان کنید. برای یک مهمانی دوستانه شلوار جین مشکی خودرا با یک تیشرت مشکی و یک جفت صندل پاشنه بلند ست کنید. برای آخر هفته یک شلوار مشکی چسبان رابا یک پیراهن سفید مردانه و یک جفت کفش کالج ست کنید. شلوار گشاد با چهار خانه همرنگ با بلوزتان را بپوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.