زنانهمدل شال و روسری زنانهمدلینگ

مدل جدید شال و روسری فصل بهار و تابستان ۱۴۰۰ + نکات خرید و انتخاب

در این بخش مجله تک بروز مدل شال و روسری جدید برای فصل بهار و تابستان 1400 را مرور می‌کنیم. فصل بهار همانند پاییز بـه فصل خوش پوشی مشهور می باشد. دراین فصل زیبا می‌توانیم از رنگ هاي ملایم و شاد برای داشتن یک تیپ و استایل زیبا استفاده کنیم. طراحان و تولید کنندگان لباس هرساله مدل ها و طرح هاي جدیدی را روانه فروشگاه هاي لباس میکنند کـه در ادامه این مطلب مدلهای زیبا و جدید سال را می‌بینیم.

مدل شال و روسری جدید برای فصل بهار 

در این بخش مجله تک بروز مدل شال و روسری جدید برای فصل بهار و تابستان ۱۴۰۰ را مرور می‌کنیم. فصل بهار همانند پاییز بـه فصل خوش پوشی مشهور می باشد. دراین فصل زیبا می‌توانیم از رنگ های ملایم و شاد برای داشتن یک تیپ و استایل زیبا استفاده کنیم. طراحان و تولید کنندگان لباس هرساله مدل ها و طرح های جدیدی را روانه فروشگاه های لباس میکنند کـه در ادامه این مطلب مدلهای زیبا و جدید سال را می‌بینیم.

انواع مدل های شال و روسری بهاری

title%

title%

title%

title%

توجه کنیم؟

مهم اسـت کـه مدل و طرح و رنگ شال و روسری را موقعیت خود تطبیق دهید. برای مثال در روزهای سرد، یک شال پشمی را میتوانید با ترنچ کت و بارانی خود ست کنید. اگر بارانی شـما ساده اسـت می توانید از روسری‌هایی کـه طرح‌های هندسی دارند هم استفاده کنید ولی ست کردن روسری ساتن با بارانی مناسب بنظر نمیرسد.

title%

 

title%

title%

تناسب شال و روسری با لباس‌ ها

استفاده از شال و روسری ساتن برای فعالیت‌های روزمره مناسب نیست. پارچه ساتن ظاهری براق دارد و مناسب مهمانی‌ها اسـت. برای فعالیت‌های روزمره بهتر اسـت شال و روسری نخی و پنبه‌ای را انتخاب کنید. مورد دیگر کـه در هنگام خرید شال و روسری باید درنظر داشته باشید قواره آن اسـت. هرچه قواره شال و روسری بزرگ‌تر باشد، استفاده ازآن آسان‌تر خواهد بود. 

title%

title%

title%

اندازه مناسب شال و روسری

۹۰ سانتی‌متر سایز استاندارد برای روسری و عرض ۶۰-۷۰ سانتی متر و طول ۱۸۰ سانتی‌متر، سایز استاندارد شال اسـت. البته قواره‌های متفاوت شال و روسری در بازار موجود اسـت کـه با توجه بـه سلیقه میتوانید هریک ازآن‌ها را انتخاب کنید.

title%

title%

title%

شال یا روسری؟

نخستین و درست ترین قدم برای انتخاب پوشش مناسب برای مو های تان این اسـت کـه بدانید شال بشما می‌آید یا روسری. البته در ظاهر این دو خیلی باهم فرق ندارند. ماموریت شان پوشاندن مو های شماست. اما فرم قرار گرفتن و بسته شدن این دو پوشش اسـت کـه باعث می شود چهره شـما کاملا تغییر کند. گاهی بـه سمت زیباتر شدن برود و گاهی برعکس.

title%

title%

title%

در نگاه عموم روسری بیشتر مناسب افرادی اسـت کـه کمی از سنین جوانی فاصله گرفته اند و میخواهند همه ی جا رسمی تر ظاهر شوند. اما شال بـه قول مشهور «جوان پسندتر» اسـت. هر چند این نظر خیلی کارشناسانه بنظر نمی آید اما بهتر اسـت در انتخاب‌تان آنرا درنظر بگیرید. نکته دیگری کـه باید در خرید لباس ، شال و روسری بـه آن توجه کنید، شکل و ظاهر اندام شماست.

title%

title%

title%

کدام مدل شال و روسری با فرم صورت شـما هماهنگ اسـت؟

شال و روسری را باید طوری ببندید کـه بهترین فرم صورت تان را نشان دهد. اگر صورت تان بیضی یا کشیده اسـت، استفاده از روسری کـه نوک آن تیز می ایستد، بدترین انتخاب برای شماست. اما اگر گوشه های آن رابه سمت داخل ببرید و قسمت بالای پیشانی‌تان را گرد کنید، از کشیدگی صورت تان کم میشود و بـه فرم صورت گرد نزدیک تر می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.