سرگرمیفال و طالع بینی

لحظه تحویل سال ۱۴۰۰+سال ۱۴۰۰ نماد چه حیوانی است؟

سال 1400 چـه حیوانی اسـت؟ لحظه دقیق تحویل سال در چـه ساعتی اسـت؟ دراین اطلاعات جالبی درمورد سال پیش رو را مرور می‌کنیم.

سال ۱۴۰۰ چه حیوانی است؟ 

سال ۱۴۰۰ چـه حیوانی اسـت؟ لحظه دقیق تحویل سال در چـه ساعتی اسـت؟ دراین اطلاعات جالبی درمورد سال پیش رو را مرور می‌کنیم. در هفته های پایانی سال هستیم، سالی کـه با شیوع ویروس کرونا شروع شد و یکی از بدترین سال های دهه ۹۰ خورشیدی بود. دراین سال عزیزان زیادی را از دست دادیم و حال بـه سمت سال نو خورشیدی و نو شدن ایام خواهیم رفت. در ادامه با تک بروز همراه باشید.

 

لحظه دقیق تحویل سال ۱۴۰۰

تک بروز - name - لحظه تحویل سال 1400+سال 1400 نماد چه حیوانی است؟%

طبق اعلام شورای مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ عبارت اسـت از: لحظه تحویل سال ۱۴۰۰ هجری شمسی بـه ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران: ساعت ۱۳ و ۷ دقیقه و ۲۸ ثانیه، روز شنبه ۳۰ اسفندماه ۱۳۹۹ هجری شمسی، مطابق ۶ شعبان ۱۴۴۲ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۲۱ میلادی.

سال جدید ۱۴۰۰ چه حیوانی است؟

تک بروز - name - لحظه تحویل سال 1400+سال 1400 نماد چه حیوانی است؟%

امسال تاریخ شروع سال نو چینی ۱۲ فوریه بود کـه با فرارسیدن آن، سال گاو آغاز شد. در تقویم چینی سال‌ها بـه چرخه های ۱۲ ساله تقسیم میشوند، یعنی بار دیگری کـه سال گاو رخ دهد ۱۲ سال دیگر خواهد بود. سال گذشته ی چینی سال موش بود کـه نخستین حیوان در طالع بینی چینی محسوب می شود. و امسال کـه سال گاو اسـت، این حیوان در جایگاه دوم چرخه قرار دارد.

 

متولدین سال گاو «به میلادی»

برخی گاو رابه خاطر نقش این حیوان در امر کشاورزی، سمبل سختکوشی و قابل اعتماد بودن می‌دانند. طبق یک افسانه، امپراتور جید مسابقه ای میان گروهی از حیوانات در روز تولد خود برگزار کرد کـه نتیجه ی آن ترتیب طالع بینی چینی را تعیین کرد. بر اساس این افسانه، موش با سوار شدن بـه پشت گاو مسیر مسابقه را طی کرد و وقتی بـه خط پایان رسید بـه پایین پرید و نفر اول مسابقه شد.

تک بروز - name - لحظه تحویل سال 1400+سال 1400 نماد چه حیوانی است؟%

و آن گونه شد کـه موش بـه نخستین حیوان چرخه بدل شد. گفته می شود افراد متولد سال گاو سختکوش، مصر و صادق هستند. کسانی کـه تاریخ تولد آنها مصادف با سال گاو اسـت عبارتند از متولدین سال های ۱۹۱۳، ۱۹۲۵، ۱۹۳۷، ۱۹۴۹، ۱۹۶۱، ۱۹۷۳، ۱۹۸۵، ۱۹۹۷ و ۲۰۰۹. برخی افراد معروف متولد سال گاو عبارتند از باراک اوباما، جورج کلونی و ملاله یوسف زی.

 

اطلاعات جالب درمورد سال گاو

تک بروز - name - لحظه تحویل سال 1400+سال 1400 نماد چه حیوانی است؟%

رنگ: آبی تیره

حیوان: خرس

گُل: داودی

درخت: گلابی

رایحه: شالیمار

گیاه: مریم گلی

طعم: شیرین

ادویه: گشنیز

جواهر تولد: لاجورد

فلز: مس

شماره شانس: ۱

آلت موسیقی: شیپور

بهترین جفت: موش، مار، خروس

بدترین جفت: اژدها، اسب، بز، سگ، خرگوش

 

چرا سال ۱۴۰۰ سال گاو است؟

تک بروز - name - لحظه تحویل سال 1400+سال 1400 نماد چه حیوانی است؟%

بیشتر شـما با ۱۲ نشانه تقویم زودیاک چینی آشنا هستید: موش، گاو، ببر، خرگوش، اژدها، مار، اسب، بز، میمون، خروس، سگ و خوک. طالع بینی چینی با جهان و نظم طبیعی کاملا مطابقت دارد، بهمین دلیل پنج عنصر وجوددارد کـه روی علائم زودیاک شـما تاثیر می گذارد: چوب، خاک، آب، آتش و فلز. همه ی این سمبل‌ها و انرژی‌ها درکنار هم قرار میگیرند تا شـما را تبدیل بـه کسی کنند کـه هم اکنون هستید.

 

ویژگی های سال گاو چیست؟

مهمترین ویژگی های گاو: آرام وصبور کم‌ رو و کند و دقیق و صاحب روش متعادل و بی‌اهمیت نسبت بخود. گاو هوشیار‌ی‌های طبیعیش را پشت یک چهره‌ی خانگی اش پنهان می کند او اهل تفکر اسـت و بـه‌همین دلیل شاید تنهائی را دوست می‌دارد و می تواند هدفی را تا سر حد تعصب تعقیب کند.

تک بروز - name - لحظه تحویل سال 1400+سال 1400 نماد چه حیوانی است؟%

وطن‌پرستی دارد متأسفانه برای گاو عشق چیزی جز یک معمای قابل ‌قبول نیست می تواند با خروس ازدواج موفقیت‌آمیزی داشته باشد هم چنین با موش‌ها نیز و مار و میمون هم میتوانند درکنار گاو زندگی توأم با آرامشی داشته باشند، ولی از ببر و بز باید ترسید.

 

چه پیش بینی هایی برای سال گاو وجود دارد؟

پیشرفت شغلی، موفقیت در تجارت، شکوفایی و سلامتی از پیشبینی های سال گاو اسـت. هم چنین دراین سال فرصت های جدید شغلی بـه وجود می‌آید. یادتان باشد گاو بسیار پرتلاش ودر عین حال صبور و مقاوم اسـت اما در نهایت بسیار پرمنفعت خواهد بود. درضمن گاو از هر چیز نوآورانه ای بدش می‌آید و دوست دارد طبق اصول گذشته خودش رفتار کند و بر آنها ثابت قدم بماند.

تک بروز - name - لحظه تحویل سال 1400+سال 1400 نماد چه حیوانی است؟%

پیشبینی می شود سال گاو برای کشاورزی بسیار خوب و پرمحصول باشد اما از آنجا کـه گاو در ارتباط با دور و اطراف خود و دیگران مشکل دارد و تنها و منزوی اسـت احتمال دارد در مشاغلی کـه ارتباطات زیادی لازم دارند مشکل بـه وجود بیاید. دراین سال مردم باید بیشتر بـه فکر سلامتی خود باشند و بـه کودکان و بستگان خود نیز توجه بیشتری نشان دهند. نقش روابط دوستانه در زندگی دراین سال بیشتر می شود.

 

خیلی از افراد دراین سال بـه فکر سفر بـه مکان‌های جدید و آغاز یک زندگی جدید می‌افتند. رنگ سفید رنگ شانس سال گاو اسـت. علاوه بر آن رنگ های زرد و سبز نیز در فنگ شویی باعث موفقیت و رونق شناخته می‌شوند کـه درسال گاو هم جزء رنگ های شانس هستند. از برخی خصوصیات این حیوان نیز باید دوری کرد؛ از جمله لجبارزی، عصبانیت های شدید و خودمحوری.

 

متولدین سال گاو چه ویژگی هایی دارند؟

شعار گاو: مـن پشتکار دارم. متولدین سال گاو بـه شمسی: ۱۲۸۰ – ۱۲۹۲ – ۱۳۰۴ – ۱۳۱۶ – ۱۳۲۸ – ۱۳۴۰ – ۱۳۵۲ – ۱۳۶۴ – ۱۳۷۶ – ۱۳۸۸ – ۱۴۰۰. کسانی کـه تحت تاثیر نشانه گاو بدنیا آمده اند، قابل اعتماد و قوی هستند، اما گاهی این استواری و ایستایی، آن‌ها را کمی لجوج و سرسخت می کند.

تک بروز - name - لحظه تحویل سال 1400+سال 1400 نماد چه حیوانی است؟%

این موضوع میتواند در سالی کـه عنصر فلز بر آن حاکم اسـت، مشکل ایجاد کند، چون فلز هم سخت و تزلزل‌ناپذیر اسـت. درسال قبل تر موفقیت و شانس هنوز آماده ودر انتظار گاو هستند، اما افرادی کـه درسال گاو بدنیا آمده اند، باید انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند تا دراین سال بـه چیز‌های عالی دست یابند.

 

ویژگی های مردان متولد سال گاو نر

تک بروز - name - لحظه تحویل سال 1400+سال 1400 نماد چه حیوانی است؟%

بسیار قابل اعتماد و مطمئن هستند و تمام تلاش و تعهدشان را در کاری کـه انجام می‌دهند بکار می گیرند. هم چنین انها نسبت بـه خانواده خود بیشترین مقدار تعهد و مسئولیت را دارند. متولد سال گاو نر بخاطر اعتماد بـه نفس و غرورش، بـه دیگران اجازه نمی‌دهد کـه با قانون هایی کـه وی تعیین می کند یا درست میداند مخالفت کند یا از انها سرپیچی نماید.

 

ویژگی های زنان متولد سال گاو نر

تک بروز - name - لحظه تحویل سال 1400+سال 1400 نماد چه حیوانی است؟%

بسیار آرام و مهربان هستند. آنها هیچوقت در برابر سرنوشت تسلیم نشده و بـه ندرت بـه گزینه های جای گزین و انتخاب های دیگر فکر میکنند. این خصلت باعث می شود کـه آنها در زندگی شان با مشکلات عدیده و سختی هایی مواجه شوند. اما بدون توجه بـه این مشکلات و شرایط، آنها مسیری کـه برای خود ترسیم کرده اند را تا پایان طی خواهند کرد. 

 

فروردین گاو جاه طلب!

از شاخ های او حذر کنید

 

اردیبهشت گاو حساس!

اما بـه هرحال گاو، گاو اسـت

 

خرداد گاوی کـه زیاد جدی نیست.

هر چند در دوستی چیزی کم نمیگذارد.

 

تیر گاو ضعیف و حقیر!

ممکن اسـت هیچ گاه ثمره زحماتش را نبیند.

 

مرداد گاو مبارزه!

دستکم او می تواند بـه شیوه یکنواخت قدیمی زندگی نکند

 

شهریور گاو پا کوتاه!

بهتر اسـت بکار کشاورزی بپردازد!

 

مهر گاو اجتماعی!

او دقیقا می‌داند چـه باید بکند

 

آبان گاو خطرناک!

گاو خطرناک، لجباز، خشن و بد فرجام!

 

آذر گاو متعادل!

با کمی مبالغه، می‌توان گفت کـه از همه ی گاوها با شخصیت تر اسـت

 

دی او شوخی نکنید!

او برای دست انداختن ساخته نشده اسـت

 

بهمن گاو زیرک!

او شخصیت آهنین خودرا در دستکش های مخملی پنهان کرده اسـت

 

اسفند گاو شاد و بازی دوست!

از ابتدای کار، تکلیف حق و حساب را روشن کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.