چهره هاچهره های ایرانی

علت مرگ مشکوک آزاده نامداری اعلام شد+بیوگرافی

دراین پست همه ی چیز درمورد آزاده نامداری مجری پرحاشیه را مرور میکنیم. ساعاتی پیش پيکر آزاده نامداری در غرب تهران پیدا شد، علت مرگ آزاده نامداری خودکشی اعلام شده اسـت «بـه نقل از خبرگزاری مهر». مرگ آزاده نامداری اولین خبر درگذشت یکی از هنرمندان ایران درسال 1400 می باشد. در ادامه از تولد تا شهرت، حواشی و خبر دردناک فوت او را مرور می‌کنیم. با تک بروز  همراه باشید.

همه چیز درمورد آزاده نامداری مجری پرحاشیه 

دراین پست همه ی چیز درمورد آزاده نامداری مجری پرحاشیه را مرور میکنیم. ساعاتی پیش پیکر آزاده نامداری در غرب تهران پیدا شد، علت مرگ آزاده نامداری خودکشی اعلام شده اسـت «بـه نقل از خبرگزاری مهر». مرگ آزاده نامداری اولین خبر درگذشت یکی از هنرمندان ایران درسال ۱۴۰۰ می باشد. در ادامه از تولد تا شهرت، حواشی و خبر دردناک فوت او را مرور می‌کنیم. با تک بروز  همراه باشید.

جزئیات درگذشت آزاده نامداری

title%

دقایقی قبل خبر مرگ مشکوک آزاده نامداری در منطقه سعادت آباد تهران اعلام شد. مادر آزاده نامداری با اورژانس تماس گرفته و اعلام کرده اسـت کـه با کارت خودپرداز بـه زور در ورودی را باز کرده و وارد خانه شده و با پیکر بی ‌جان دخترش مواجه شده اسـت. مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور خبر درگذشت این مجری صدا و سیما را تایید کرد.

آیا آزاده نامداری خودکشی کرده است؟

title%

خبرگزاری مهر بـه نقل از «یک منبع آگاه» نوشته کـه »معلوم شد آزاده نامداری خودکشی کرده اسـت و بیشتر از ۲۴ ساعت از فوت وی می‌گذرد.» قاضی محمد شهریاری اظهار کرد: در حال حاضر مدرکی مبنی بر وقوع قتل و خودکشی در صحنه جرم پیدا نشده اسـت. نظر قطعی درباره نحوه مرگ آزاده نامداری را صرفاً باید دکتری قانونی اعلام کند. پیکر این متوفی برای تحقیقات بیشتر بـه دکتری قانونی منتقل شده اسـت.

 

بیوگرافی کامل آزاده نامداری

title%

آزاده نامداری متولد ۹ آذر ۱۳۶۳ می‌باشد. او مجری تلویزیون اهل ایران بود. خانم آزاده نامداری دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران اسـت و با اجرا در برنامه تازه‌ ها نام خود رابه شهرت رسید و با برنامه غیر منتظره موقعیت خودرا تثبیت کرد. طبق گفته خودش، او دریک خانواده مذهبی متولد شده و همواره یکی از مجریان پرطرفدار و پرحاشیه تلویزیون ایران بود.

 

ازدواج آزاده نامداری و فرزاد حسنی

در اردیبهشت ۱۳۹۲، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خودرا رسانه‌ای ودر ۶ تیر ۱۳۹۲ بـه عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن ‌ها بود. اما بعد از حدود یکسال در خرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند ودر تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه ‌ای گشت.

 

آزاده نامداری و سجاد عبادی

title%

آزاده نامداری و سجاد عبادی پسر رحیم عبادی در مهر ۱۳۹۴ با هم ازدواج کردند. بـه گفته ی خودشان: آشنایی آن ها بـه سال ۸۷ و بـه واسطه دوستان مشترکشان که در آن زمان در تلویزیون مشغول بـه کار بودند برمی گردد. و آقای عبادی در آن زمان بـه خانم نامداری پیشنهاد ازذواج داده بود کـه خانم نامداری بعلت مشغول بودن بـه پروژه های کاری و فکر نکردن بـه مقوله ی ازدواج، این پیشنهاد را رد کرد.

 

دختر آزاده نامداری

title%

سجاد عبادی مدرک کارشناسی ارشد رشته روابط بین‌الملل و علوم سیاسی از دانشگاه آزاد تهران را دارد ودر حال تحصیل درمقطع دکترای سیاستگذاری در همین دانشگاه نیز می‌باشد. سجاد عبادی بـه صورت ثابت در دو حیطه ی مدیر دانشجویی و سرپرست روابط عمومی یک دانشگاه غیر انتفاعی مشغول بکار می باشد. آن ها در مهرماه ۱۳۹۳ صاحب یک دختر شدند و اسم گندم را برای آن انتخاب کردند.

 

آزاده نامداری چگونه مجری شد؟

title%

او کار خودرا در شبکه زاگرس کرمانشاه آغاز کرد و سپس با کمک اقبال واحدی بـه تهران آمد ودر برنامه خط مستقیم شبکه تهران بـه اجرا در تلویزیون ادامه داد. نامداری در ۱۳۸۴ بعنوان مجری بخش «تازه ‌ها» در برنامه سیمای خانواده شبکه یک شروع بـه فعالیت کرد. در ادامه مجری برنامه غیرمنتظره شد کـه روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می ‌شد. 

 

دیگر اجراهای آزاده نامداری

title%

وی هم چنین سابقه اجرای برنامه «ورزش امروز» شبکه جام جم ۱، اجرای برنامه «شب‌نشینی» از شبکه جهانی جام جم، برنام ه‌های مناسبتی، برنامه رادیو هفت و برنامه «صبحی دیگر» از شبکه آموزش را در کارنامه خود دارد. او سال ۱۳۹۱ را در حالی با برنامه سال تحویل درکنار احسان علیخانی آغاز کرد کـه در همان تعطیلات نوروز، اجراء هر شب برنامه جنجالی «خانمی کـه شـما باشی» را بر عهده داشت.

 

برنامه خانمی که شما باشی

با آغاز سال ۱۳۹۲ نامداری سری دوم برنامه «خانمی کـه شـما باشی» را نویسندگی، اجرا و تهیه ‌کنندگی کرد. تاکنون پنج سری از برنامه «خانمی کـه شـما باشی» از شبکه دوم سیما پخش گردیده ‌اسـت. در ۲۵ مهرماه در حالیکه زمزمه ممنوع ‌التصویری وی شایعه شده بود با حضور در در برنامه «شب آدینه»، رکورد آمار پیامکی صدا و سیمای مرکز همدان را شکست.

title%

او در حالی از حضور خود درسال ۹۴ با ششمین سری از برنامه مستند خود با عنوان «خانمی کـه شـما باشی»، خبر داده بود کـه یک بار دیگر برنامه اش توقیف شد. نامداری اولین مجری تلویزیون بود کـه «چادر ملی» و «چادر قهوه‌ای» پوشید. او در گفت‌وگو با مجله زندگی ایدئال درسال ۱۳۹۴ گفت: تا هفت نسل قبل از او همه ی درخانواده ‌شان چادر بر سر می‌کرده ‌اند.

 

کتاب آزاده نامداری

نامداری درسال ۹۵ پس از سه سال دوری از اجراء با برنامه گفتگو محور «آبان» بر روی آپارات مجدداً بـه صحنه بازگشت. او در دراین برنامه بـه گفتگوهای چالشی با فعالان مختلف زن در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی پرداخت. او هم چنین در همان سال، کتابی در قالب مجموعه داستانی کوتاه با همین نام توسط انتشارات علمی فرهنگی منتشر کرد.

 

واکنش آزاده نامداری به ممنوع التصویر شدن

مـن یک اصل را در تلویزیون فهمیده ‌ام کـه:

هیچ‌وقت بـه مـن مجری نمی گویند:

ممنوع ‌الفعالیت هستی و نمی توانی اجرا کنی.

کسی بـه مـن این را نگفت و هیچ نامه ای وجود ندارد.

کسی با صراحت از ممنوع ‌التصویری با مـن حرف نزد.

مـن هم آدم پیگیری نیستم.

نرفتم پشت دفتر مدیرها بنشینم و آه و ناله کنم.

کـه مـن جوانی ‌ام را برای صدا و سیما گذاشته ‌ام.

نگاهم این اسـت کـه اگر صدا و سیما مـن را بخواهد:

خودش تقاضای میدهد.

و اگرهم دلش نخواهد نمی گوید.

حواشی آزاده نامداری

در اوایل مرداد ۱۳۹۶ فیلم و عکس‌ هایی از آزاده نامداری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد کـه او را بدون پوشش سر دریک مکان عمومی «پارک» در شهری در سوئیس نشان میدهد. انتشار این عکسهای بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشت. در شبکه‌های اجتماعی عده‌ای آزاده نامداری رابه «ریاکاری» متهم و از انتشار این عکس‌ها حمایت کردند.

title%

این اتهام بـه این دلیل مطرح شد کـه او در برنامه‌های تلویزیونی ودر گفت‌وگو‌های خود همواره بعنوان چهره‌ای شناخته میشد کـه فعالانه از «حجاب کامل» بخصوص «چادر مشکی» دفاع و برای آن تبلیغ میکرد. گروهی دیگر انتشار این عکسهای را «نقض حریم خصوصی» خواندند و انتشار عمومی آنرا «غیرقانونی» یا «غیراخلاقی» دانستند.

 

انتشار عکس بدون حجابش آزاده نامداری

آزاده نامداری در ۲ مرداد ۱۳۹۶ دریک پیام ویدیویی بـه انتشار این عکسهای واکنش نشان داد و گفت در مکانی سرسبز بوده کـه «محارم» او حضور داشتند.

 

آزاده نامداری درمورد قضاوت گفت:

مـن دل کسی را نمی‌شکنم،

زیرآب کسی را نمیزنم و…

برایم خیلی مهم اسـت.

شاید خیلی از افراد کـه مـن را نمی‌شناسند.

دست بـه قضاوت بزنند.

اما آنهایی کـه مـن را از نزدیک می‌شناسند:

می دانند کـه مـن دراین چارچوب زندگی می کنم.

و می توانم هر آنچه اتفاق افتاده اسـت را توضیح دهم.

حرف مـن این اسـت کـه:

اگر کسی کاری انجام داد.

نباید بـه اسانی قضاوتش کنیم.

 

عکس های آزاده نامداری

title%

title%

title%

title%

پیج اینستاگرام آزاده نامداری azadenamdari.original@

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.