سرگرمیفال و طالع بینی

طالع بینی آبان ماهی های ۹۸ | طالع زن و مرد متولد آبان ماه سال ۹۸

در این بخش تک به روز طالع بینی آبان ماهی ها را مرور می‌کنیم

طالع بینی آبان ماهی های ۹۸ | طالع زن و مرد متولد آبان ماه سال ۹۸

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

فال و طالع آبان ماهی ها + خصوصیات و افراد مشهور متولد آبان

در این بخش تک به روز طالع بینی آبان ماهی ها را مرور می‌کنیم. ماه آبان، ماه تولد کوروش بزرگ اسـت، آبان ماهی ها بـه تیز هوشی، عدالت و بیش فعالی درونی شان مشهور هستند. متولدین آبان و فروردین بیشترین تعداد چهره های مشهور جهان را دارند، سمبل این ماه عقرب اسـت و این نشان دهنده دم دمی مزاج بودن متولدین آبان ماه نیز می باشد، در ادامه بیشتر صحبت می‌کنیم. با مجله تک به روز همراه باشید.

ویژگی‌ ها و خصوصیات‌ کلی آبان ماهی ها

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

مصمم‌، قاطع‌، با‌ اراده‌، پر‌قدرت‌، محکم‌ و قدرتمند، عاطفی‌، احساساتی‌، پراحساس‌ و شهودی‌ مقتدر، با نفوذ، قوی‌، جذاب‌، گیرا، پرشور و پرحرارت،‌ پر شور و شوق‌ و مهیج.‌

جنبه‌ منفی شخصیت آبان ماهی ها

حسود، غیرتی‌، عصبانی‌ و غضب‌ آلود، وسواسی‌ و بی‌اختیار، تودار، پنهان‌‌کار، مرموز، لجوج‌، یک‌ دنده‌، سرسخت‌ و خودرأی‌.

علاقمندی‌ های آبان ماهی ها

صداقت‌ و حقیقت‌، عوامل‌ پنهان‌ و اسرارآمیز، درگیر بودن‌ در کار، کارهای‌ معنادار و عمیق‌، مجاب‌‌گری‌ و برخورداری‌ از قدرت‌ قانع‌ کنندگی‌.

بیزاری‌ های آبان ماهی ها

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

بسنده‌ کردن‌ بـه‌ اطلاعات‌ سطحی‌ و کم‌‌مایه‌، سودجوئی‌ و منفعت‌طلبی‌، مشاغل‌ و کارهای‌ موهن‌ و سبک، ارتباطات‌ و روابط سطحی‌ و کم‌‌مایه‌، تملق‌، چرب‌زبانی‌، چاخان‌گوئی‌، گزافه‌گوئی‌، اغراق‌ و چاپلوسی‌.

سیاره‌ حاکم‌ بر شـما «پلوتون‌» اسـت

فاصله‌ متوسط پلوتون‌ از خورشید: ۴۳۹

دور و گردش‌ نجومی‌ از کانون‌ «برحسب‌ سال‌»: ۶۸۲۴۷

شعاع‌ استوایی‌ «برحسب‌ کیلومتر»: ۱۴۰۱

دور گردش‌ و دوران‌ جرم‌ «برحسب‌ روز‌»: ۴۶

انحناء خط استوا نسبت‌ بـه‌ کانون‌ «برحسب‌ درجه‌»: ۹۶

تعداد ماهواره‌های‌ مشاهده‌ شده: ۱

حقایق‌ جالب‌ و شگفت‌ انگیز دیگری راجع‌ به‌ آبان ماهی ها

عقرب‌ موجودی‌ گزنده‌، کینه‌ توز و زهردار اسـت‌ و شب‌ها در مناطق‌ و نواحی‌ مرطوب ‌بـه‌ دور از نور در جاهائی‌ یافت‌ میشود که‌ منابع‌ غذائی‌ مثل‌ سوسک، جیرجیرک، بید، شب‌‌پره‌ و حشراتی‌ از این‌ دست‌ زیادند.

رنگ محبوب و سنگ خوش یمن آبان ماهی ها

رنگ‌ محبوب‌ و خوش‌ یمن‌ متولدین‌ آبان ماه‌ «قرمز تیره‌ و آلبالوئی» اسـت‌. سنگ‌ خوش‌ یمن‌ برای‌ متولدین‌ آبان‌ ماه‌ اپال‌ «عقیق‌ سلیمانی‌» اسرارآمیز اسـت‌ که‌ حاوی‌ عجایبی‌ مثل‌ آسمان‌ها، رنگین‌‌کمان‌های‌ درخشان‌، محشر کبرا، آتش‌‌بازی‌،صاعقه‌، آذرخش‌ و ناپایداری‌ و حرکت‌ در مرکز و عمق‌ محسوب‌ میشود در طول ‌تاریخ‌ در سرتاسر دنیا برای‌ این‌ سنگ‌ ارزش‌ خاصی‌ قائل‌ شده‌اند.

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

«لوئیس‌ کیلی‌»، باستان‌‌ شناس‌ مشهور‌، شش‌ هزار سال‌ قبل‌ مصنوعات‌ و اشیاء دست‌‌ساز اپال‌ را در یک غار در «کنیا» پیدا کرد. افسانه‌ای‌ قدیمی‌ میگوید که‌ هر کسی‌ که‌ اپال‌ رابه‌ عنوان‌ سنگ‌ خوش‌ یمن‌ بـه‌ همراه‌ نداشته‌ باشد، بدشانسی‌ می‌آورد و استفاده‌ و همراه‌ داشتن ‌آن‌ یک ضرورت‌ و الزام‌ محسوب‌ میشود.


طالع بینی مرد متولد آبان

مرد متولد آبان میتواند گزینه خوبی برای ازدواج باشد، باید بدانید کـه روحیات او با آرامش و سکون و بیحالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف‌های تازه و ترقی و تعالی دادن کار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده اسـت.چهره خونسرد و ظاهر آرام و کم حرف یک مرد آبانی چیزی اسـت و باطن گرم و سوزان او چیزی دیگر!

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

شـما باید بدانید کـه در پشت این متانت و ظاهر آرام، دنیایی پرجنب و جوش و پر غلیان وجوددارد کـه ناشی از جاذبه ستاره قدرتمند پلوتو اسـت. وی اراده‌ای قوی و پولادین و افکاری بلند و ترقی خواهانه و حسود وجوددارد کـه، چون دیگ می‌جوشد و نیرو و حرارت تولید می کند. عقل و دانایی و احساس و هیجان هردو بر رفتار یک مرد متولد آبان حکومت می کند ودر ارائه هر دوی آن‌ها مهارت و استادی و زیرکی خاص دارد.

یک مرد متولد آبان ماه بیش از حد باهوش اسـت. او بـه فلسفه و تفکر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند اسـت و تعداد زیادی از اوقات این توانایی را دارد کـه جواب سئوالات مشکل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با کمک حس ششم درباره نیامد‌ها و ندیده‌ها پیشگویی نماید. بعضی از مردان متولد آبان ماه دارای این قدرت و استعداد هستند کـه زندگی مرتاضانه پیشه کنند و با حداقل معیشتی بسازند.

یک مرد متولد آبان، بدلیل کشش و جاذبه ستاره پولوتو کـه بر سرنوشت او سایه انداخته اسـت، کـه از هیجانات عاشقانه لذت میبرد و مردی اسـت قوی و پرجاذبه و پرتمنا کـه در زن‌ها ایجاد کشش میکند و شـما باید مطلقا موجودی غیر حسود و آرام باشید و این صفت را در وجود او تحمل کنید و بـه آن خرده نگیرید کـه هرگونه حسادت و مبارزه‌ای برای خنثی کردن این کشش و نیروی طبیعی بلا اثر اسـت.

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

مرد متولد آبان، بـه لحاظ روحی، از باختن نفرت دارد و، چون هدف‌های بلند پایه را تعقیب میکند، همیشه می‌کوشد کـه در عرصه‌های گوناگون پیروز و برنده نهایی باشد.دیک مرد آبانی، روحیه ورزشکاری دارد و بهمین جهت کمتر در عرصه کار و زندگی خسته و ناامید جلوه میکند و همیشه با آمادگی و خاطرجمعی و اعتماد بـه نفس با مشکلات زندگی در کشمکش و نبرد اسـت.

مواظب باشید کـه هرگز بـه شوهر متولد این ماه دروغ نگویید و احساسات وی را جریحه دار نکنید یا برخلاف پرستیژ و غرور مردانه او رفتار و گفتاری موهن نداشته باشید، زیرا کـه انتقام و عکس العمل او بسیار سوزنده و خطرناک اسـت. جالب اسـت بدانید کـه در بین مردان متولد این ماه، مردان با ایمانی وجوددارد کـه عمر و زندگی خودرا وقف خدمت بـه خلق می کنند و با فداکاری و جانبازی در راه سعادت مردم می‌کوشند.

یک مرد متولد آبان بـه عقاید و نظریات خود، پایبندی عجیبی دارد و حرف‌ها و شایعه‌ها و اظهار نظر‌های دیگران در تغییر مسیر تصمیمات او کمتر اثر می کند. نفوذ صحبت‌های مادر شوهر و خواهر شوهر در افکار او ناچیز اسـت و شـما می توانید مطمئن باشید کـه نه دوست و نه بستگان افکار اساسی وی را نمی توانند تغییر دهند یا نظریات مهم او راکه شخصا بـه آن‌ها عقیده و ایمان دارد، تعویض کنند.

او در همه ی جا مردی پا بر جا و با اعتماد بـه نفس اسـت. شجاعت و استقلال فکر از مشخصات صورت فلکی این ماه اسـت. شوهر متولد آبان ماه شـما در برخورد با مشکلات بجای غر زدن، ترسیدن و اظهار گله و عجز کردن، با شجاعت قدم بـه میدان مبارزه میگذارد و عجیب آنکه همیشه در دل خود بر این عقیده اسـت کـه پیروزی نهایی ازآن او خواهد بود.

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

طبع او عالی اسـت و بهمین جهت دوستان خودرا از طبقه با هوش و دانا و با شخصیت انتخاب می کند و دوست دارد کـه با مردم عالیمقام و ارزنده رفت و آمد داشته باشد. او با علاقمندی بسیار خواستار کشف راز و رمز هاست و بهمین جهت کمتر اتفاق می‌افتد کـه شـما بتوانید راز و رمزی را از چشم‌های تیز بین او و یا ذهن کنجکاو و متجسس او پنهان نگه دارید.

با این وجود باید بدانید کـه در عرصه زندگی زناشویی پیش شـما و او هیچ رازی سر بـه مهر باقی نخواهد ماند. اگر درباره سر و وضع و لباس خود از او سئوال میکنید، مطمئن نباشید کـه با لحنی تملق آمیز همیشه از زیبایی و تناسب شـما تعریف و تحسنی کند. چـه بسا کـه در نهایت صراحت بگوید: «لباست زشت و آرایشی کـه کرده‌ای خنده دار اسـت.» اگر دل نازک هستنید، هرگز دراین زمینه‌ها از او نظر خواهی نکنید!

وقتی بـه مسئله حسادت میرسیم، بشما اخطار میکنم کـه هرگز کاری نکنید کـه حسادت عاشقانه شوهر متولد آبان خودرا تحریک کنید. در رفت و آمد و مهمانی‌ها و مراودات خانوادگی رفتار شـما باید چنان باشد کـه او ذره‌ای احساس نکند کـه خدای نکرده بـه مرد دیگری حتی بـه اندازه یک سر سوزن توجه دارید. بـه یاد داشته باشید کـه مرد متولد آبان هرگز اجازه نمیدهد کـه زن در کار او مداخله کند و یا عقاید خود رابه او دیکته کند.

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

او مرد اسـت و شـما زن و این تفاوت همیشه باید در روابط فیمابین رعایت بشود، اما ضمنا باید بگویم کـه مرد متولد آبان کـه زنی فهمیده و دلسوز و فرمانبردار داشته باشد، همیشه در مقابل همسر خود مردی دلسوز، مهربان و ملاحظه کار اسـت و پاسخ خوبی‌ های همسر خودرا در نهایت صداقت خواهد داد. او پدری دلسوز و مهربان اسـت و میتواند فرد قابل اطمینانی برای حمایت از خانواده باشد.


طالع بینی زن متولد آبان

او ذاتا مغرور و با اعتماد بـه نفس اسـت، اما یک نکته اساسی در مورد او وجوددارد، این کـه همیشه در باطن خود از این موضوع متأسف اسـت کـه چرا یک مرد بدنیا نیامده اسـت! باید بدانید کـه وجود این حس ناخودآگاه در ترجیح مرد بودن، از طنازی و دلفریبی این زن نمی‌کاهد، او زنی طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، رازدار، موقع شناس و البته در بعضی اوقات جاه طلب اسـت.

یکی از خصوصیات فوق العاده بارز این زن، قدرت عجیب وی در استفاده از موقعیت اسـت. او بـه آن عده از هم جنسان خود کـه حالت معشوقه، زن کدبانو، مادر فداکار و امثالهم را دارند، بـه دیده حقارت می‌نگرد، زیرا معتقد اسـت کـه زن از لحاظ قدرت روحی چیزی کمتر مرد نیست. او قادر اسـت کـه خواسته‌های خود رابه خوبی بازرسی کند، اما اگر موقعیت را مناسب دید، بـه خواسته‌ های زنانه خویش نیز بـه زیباترین وجه ممکن جامه عمل می‌پوشاند.

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

یک زن متولد آبان، خیلی خوب میداند کـه چطور باید نظر یک مرد رابه خودش جلب کند و برای اینکار همیشه شیوه‌هایی بکار میبرد کـه مشابه آن قبلا وجود نداشته اسـت. او تا از نتیجه روش خود کاملا مطمئن نباشد آن رابه کار نمیبرد و هرگز یک شیوه را دو بار مورد استفاده قرار نمی دهد. اگر درنظر دارید توجه یک دختر متولد آبان رابه خود جلب کنید، باید بدانید کـه او یک دستگاه کامل فکر خوانی اسـت!

بـه این ترتیب فقط مطالبی را عنوان کنید کـه صادقانه بـه آن‌ها اعتقاد دارید، در غیر این صورت او حرکات و گفتار شـما را نوعی توهین بخود تلقی خواهد کرد. بشما توصیه می شود کـه هر کار میکنید بکنید، اما بـه او توهین نکنید. او در مقابل توهین و تحقیر عکس العمل از خود نشان می دهد. از کسانی کـه ندانسته بـه او توهین کرده اند، بپرسید تا بدانید کـه شدت عکس العمل او در مقابل توهین آن‌ها چـه بوده اسـت.

همین قدر میتوان گفت کـه او می تواند حس انتقام جویی شدید خودرا در ورای یک لبخند و یک خونسردی ذاتی و ظاهری پنهان نگاه دارد. اگر شـما نظر وی را بخود جلب کردید، تقریباً دیگر راه فراری برایتان باقی نمیماند و از آنجا کـه حس ششم این زن فوق العاده قوی اسـت، در همان نظر اول میتواند مرد آینده زندگی خودرا تشخیص بدهد و سپس بـه گونه‌ای اسرار آمیز و رویا انگیز تصمیم و نیت خود رابه وی تلقین می کند.

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

زن متولد آبان، برغم برخی صفت‌های مردانه‌ای کـه دارد، کسی نیست کـه از مشاهده ضعف در مرد چشم پوشی کند. او جست‌وجو گر مردی اسـت شجاع و جاه طلب کـه با قدرت بر وی حکومت کند و موجب افتخار او باشد، بدون این کـه مزاحمتی برای غرور و طبع بلند او فراهم بیاورد. زن متولد آبان، بر خلاف اکثر زن‌ها رازدار اسـت و خدا می داند کـه در گنجینه دل خویش چـه اسراری نهفته دارد.

او سخت مایل اسـت کـه بـه اسراردیگران واقف گردد، در حالی‌کـه هیچگاه مقابله بـه مثل نمیکند یا انچه را از دیگران شنیده اسـت، هرگز بازگو نمی‌نماید مگر این کـه اینکار موجب برد و یا موفقیت او بشود. انچه دراین مورد می توان گفت این اسـت کـه هرگز سعی نکنید بـه این اسرار پی ببرید. در دل این زن یک بخش خصوصی وجوددارد کـه هرگز کسی موفق بـه راه یافتن بـه آن نمی شود. اینبخش از قلب و روح او منحصرا ازآن خود اوست.

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

زن متولد آبان نسبت بـه افراد پر قدرت و شایسته و لایق شدیدا وفادار اسـت ودر مقابل بـه افراد ضعیف النفس و نالایق گوشه چشمی هم نمی‌اندازد. ارزش فراوانی کـه زن متولد آبان ماه برای دوستی روابط انسانی قائل می شود، استثنایی اسـت. او دوستان خودرا از بین افراد طبقات بالا و هوشمندان انتخاب می کند و سپس اشخاصی راکه واجد ارزش‌های لازم برای دوستی با خود تشخیص می دهد، برای تمام عمر نگاه می‌دارد.

تکیه کامل یک زن آبانی بـه قدرت درونی خود، موجب پیدایش برخی تغییرات فکری در وی می شود، بـه نحوی کـه ممکن اسـت در طول حیات خویش عقاید گوناگونی پیدا کند و بـه راه افراط و تفریط حتی در عقاید مذهبی قدم بگذارد. یک زن متولد آبان ماه ترجیح میدهد پس از ازدواج خانه دار بماند و ممکن اسـت در زندگی خصوصی و داخل خانه شدیدا با شـما جر و بحث کند، اما در مجامع ودر برابر دیگران بـه اندازه مادر پشتیبان شماست.

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

او عاشق خانه و زندگی خویش اسـت و منزل را همیشه در نهایت پاکی و تمیزی نگاه می‌دارد، بـه نحوی کـه بـه قول مشهور از تمیزی برق میزند. غذا هم همیشه راس ساعت و سرو می شود و امور منزل پیوسته تحت نظارت هستند و اگر مشاهده کردید کـه جز این اسـت، بدانید کـه یک پیشامد یا اشتباه شـما غرور بی پایان وی را جریحه دار ساخته اسـت.

یک زن آبانی عاشق پول اسـت، چـه آنرا یک ریال یک ریال جمع کند و چـه هزار تومان هزار تومان خرج کند. در مورد خرج کردن، یک اصل را هرگز از یاد نمی برد و آن حفظ شخصیت در عرصه مسائل مالی و اقتصادی اسـت بـه این معنی کـه با وسواس مراقب اسـت و این استعداد در او وجوددارد کـه هرروز ترقی بیشتری پیدا کند. زن متولد آبان عاشق قدرت اسـت و حاضر اسـت خیلی از منافع را فدای کسب قدرت کند.

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

یک دندگی و تلافی کردن یکیدیگر از خصوصیات زن متولد آبان اسـت. اگر بـه او یک دروغ بگویید، او بشما دو دروغ خواهد گفت. اگر شـما یک هفته با او حرف نزنید، او دوهفته مهر سکوت بر لب خواهد زد. بـه این ترتیب، اگر میخواهید از کار او انتقاد کنید، بهتر اسـت آن رابه عهده کس دیگری واگذار کنید، زیرا هر انتقادی موجب دو ماه قهر او میشود. البته حس تشخیص دراین زن بـه اندازه حس انتقام جویی او قوی اسـت.

پس می توانید مطمئن باشید کـه خوبی‌های شـما را هم نیز دو برابر جبران خواهد کرد. مادر متولد آبان اجازه نمی دهد استعداد بچه هایش بیهوده ازبین برود. او ممکن اسـت هرروز ساعت‌ها وقت خودرا صرف مشخص کردن هدف‌های عالی کودکان خویش نماید ودر رساندن ایشان بـه این اهداف از هیچ نوع کمک و مساعدتی فروگذار نمیکند.

طالع بینی آبان ماهی ها | طالع زن و مرد متولد آبان ماه

بچه‌ها بـه هنگام مواجه شدن با مسائل و مشکلات زندگی، وی را رهبر و مشاور قدرتمندی می یابند. این زن بـه کودکان خود می‌آموزد تا با شجاعت با موانع و مشکلات روبر بشوند. البته رفتار مادرانه او با کودکان بـه ظاهر سرد اسـت و بچه‌ها پیش خود فکر میکنند کـه مادر چندان بـه آن‌ها علاقه مند نمی‌باشد. اما کودکان در جوار او خودرا در پناه یک نیروی قوی احساس خواهند کرد.


طالع بینی چینی متولدین آبان ماه

یکی از انواع طالع بینی های آبان ماهی‌ها، طالع بینی چینی اسـت، بنابر این در طالع بینی چینی سال تولد، ابتدا باید سمبل سال تولد خودرا پیدا کنید و سپس با استفاده از طالع بینی چینی ماه تولد، میتوانید نگاه جزئی تری داشته باشید. مثلاً اگر درسال خروس بدنیا آمده‌اید میتوانید ببینید کـه یک متولد سال خروس، اگر آبانی باشد، چـه ویژگی‌هایی دارد؟

موش

موشی خطرناک! گویی می خواهد هر چـه راکه سر راهش قرار گیرد، نابود کند.

گاو

گاو آبان ماهی خطرناک، لجباز، خشن اسـت.

ببر

ببری با شخصیت مبهم! باور کردنش مشکل اسـت اما در هر کاری، موفق خواهد شد.

گربه «خرگوش»

گربه افسونگر! مراقب سحر و افسون او باشید.

اژدها

ژدهای تیغ‌دار! با لمس کردن او دچار درد و سوزش خواهید شد.

مار

افعی شهوت انگیز! شاید همان ماری باشد کـه آدم و حوا را برای گاز زدن سیب اغوا کرد!

اسب

اسب وحشی! او پر هیجان‌ترین و احساساتی‌ترین اسب‌هاست.

بز

بز احساساتی! شاخ‌های تیزش سم آلود و خطرناک اسـت.

میمون

میمون بی وجدان! او پر از حقه و نیرنگ اسـت.

خروس

زیرک اسـت. او جالب‌ترین خروس‌ها و گل سر سبد اسـت.

سگ

او بـه میل و اشتیاقش برای جنگ و جدال اعتمادی ندارد.

خوک

خوک پر طاقت و تند خو! او می تواند دو دوزه بازی کند.


افراد مشهور متولد آبان ماه

نیما یوشیج «شاعر»، علی تجویدی «موسیقیدان »، محمدرضاشاه پهلوی «دومین سلطان دودمان پهلوی ایران»، بیژن مرتضوی «نوازنده و آهنگساز»، محمود احمدی‌نژاد «رییس جمهور پیشین»، عطار نیشابوری «عارف و شاعر »، جامی «شاعر»، فوزیه فؤاد «همسر نخست محمدرضا شاه پهلوی از تبار مصری»، رضا پهلوی «فرزند محمدرضا شاه پهلوی».

محمد حسینی بهشتی «ریاست پیشین دیوانعالی »، آیدین آغداشلو «نقاش»، بانو دلکش «خواننده»، مریم حیدر زاده «شاعر »، غزاله شرکاء «کارگردان و بازیگر»، نیکو خردمند «هنرپیشه»، یکتا ناصر «هنرپیشه»، علی کریمی «فوتبالیست»، شیلا خداداد «بازیگر»، مهستی «خواننده – ۲۵ آبان»، ستار «خواننده – ۲۸ آبان»، گلاب آدینه «بازیگر»، فاطمه معتمد آریا «بازیگر».

محمود استادمحمد «نمایشنامه‌نویس، کارگردان تئاتر و بازیگر»، چنگیز جلیلوند «دوبلور و مدیر دوبلاژ»، علی تجویدی «نوازنده و آهنگساز»، دنیا فنی‌زاده «عروسک‌گردان»، محمدعلی سپانلو «شاعر»، آتنه فقیه نصیری «بازیگر »، ویشکا آسایش «بازیگر»، نیکی کریمی «بازیگر»

افراد مشهور آبان ماهی غیر ایرانی

فرانسوا میتران «رییس جمهور پیشین فرانسه »، ماری کوری «دانشمند فرانسوی»، سالک «میکروبیولوژیست آمریکایی»، پابلو پیکاسو «نقاش اسپانیایی»، جورج.سی الیوت «نویسنده انگلیسی»، ایندیرا گاندی «رهبرملی هند»، جواهر لعل نهرو «رهبرملی هند»، ماری آنتوانت «ملکه فرانسه»، علامه اقبال لاهوری «اندیشمند و شاعر هندی ۱۸ آبان».

مارتین لوتر «کشیش آلمانی بنیانگذار مذهب پروتستان»، رابرت کندی «سناتور آمریکایی»، چیانگ کای چک «رهبرچین»، تئودور روزولت «رئیس جمهور کشور آمریکا»، شارل دوگل «ژنرال فرانسوی» جوهی چاولا «هنرپیشه هندی» و ریچارد برتون «هنرپیشه انگلیسی» , مارگارت میشل «نویسنده» , ویوین لی , آیشواریا رای «هنرپیشه»، احمد کایا «خواننده»، آلن دلون «هنرپیشه».

شاهرخ خان «هنرپیشه»، یانی «موسقیدان» , گلبدین حکمتیار «از جنگ سالاران افغانستان»، بیل گیتس «کارآفرین»، بله «فوتبالیست برزیلی»، لوئیس فیگو «فوتبالیست پرتغالی»، وین رونی «فوتبالیست انگلیسی»، الساندرو دل پیرو «فوتبالیست ایتالیایی»، هوندا «صنعتگر ژاپنی و سازنده اتومبیل هوندا»، عبدالله گل «رییس جمهور پیشین ترکیه – ۷ آبان»

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا