بیوگرافی چهره های خارجیچهره هاچهره های خارجی

حقایق جالب مگان مارکل و شاهزاده هری+بیوگرافی

در این بخش مجله تک بروز حقایق جالب درمورد مگان مارکل و همسرش شاهزاده هری را مرور می‌کنیم. مگان مارکل یکی از جنجالی ترین چهره هاي سال 2021 می‌باشد، عروسی کـه بـه مانند «آذر» در سریال پدر سالار، تمام خانواده سلطنتی انگلستان رابه هم ریخته اسـت! او و همسرش الان در ایالات متحده ایالات امریکا زندگی میکنند و از خاندان سلطنتی ساکسون ها جدا شده اند. در ادامه با مـا همراه باشید.

حقایق جالب درمورد مگان مارکل و همسرش 

در این بخش مجله تک بروز حقایق جالب درمورد مگان مارکل و همسرش شاهزاده هری را مرور می‌کنیم. مگان مارکل یکی از جنجالی ترین چهره های سال ۲۰۲۱ می‌باشد، عروسی کـه بـه مانند «آذر» در سریال پدر سالار، تمام خانواده سلطنتی انگلستان رابه هم ریخته اسـت! او و همسرش الان در ایالات متحده ایالات امریکا زندگی میکنند و از خاندان سلطنتی ساکسون ها جدا شده اند. در ادامه با مـا همراه باشید.

بیوگرافی مگان مارکل «دوشس اف ساسکس»

title%

مگان مارکل درسال ۱۹۸۱ در شهر لس آنجلس متولد ودر همانجا بزرگ شد. مادر آفریقایی-آمریکایی تبار او مربی یوگا اسـت و پدر او هم کـه اصلیتی دانمارکی-ایرلندی دارد مدیر فیلم برداری بود. او دریک کالج دخترانه‌ی کاتولیک تحصیل کرد و بعد ازآن درسال ۲۰۰۳ از دانشگاه نورث وسترن در رشته ی تئاتر و روابط بین‌الملل فارغ‌التحصیل شد.

مگان مارکل پیش از بازیگری چـه می کرده اسـت؟

title%

مارکل پیش از شروع حرفه ی بازیگری، شغلی نیمه وقت در حوزه ی سیاست داشت. او بعد از پایان سال سوم دانشگاه، در سفارت ایالات امریکا در بوئنوس آیرس پایتخت آرژانتین، مشغول بکار شده بود.

ازدواج اول مگان مارکل

مگان درسال ۲۰۱۱ پس از هفت سال دوستی با ترور انگلسون، تهیه کننده‌ی سینما ازدواج کرد و دو سال بعد درسال ۲۰۱۳ از یک دیگر جدا شدند. بعد از این جدایی، مگان با روری مک لوری، بازیکن گلف، و سپس با کوری ویتیل، آشپز معروف کانادایی رابطه داشت.

ازدواج مگان مارکل و شاهزاده هری

title%

مگان مارکل و شاهزاده هری کـه از ژوئن ۲۰۱۶ باهم دوست بوده و قرار می‌گذاشتند، اوایل نوامبر ۲۰۱۷ بدون اعلام عمومی نامزد کردند. نامزدی آن ها در ۲۷ نوامبر ۲۰۱۷ بـه صورت رسمی از طریق دربار پادشاهی بریتانیا اعلام شد و ازدواج این زوج در ۱۹ ماه مه ۲۰۱۸ در کلیسای سنت جرج انجام گرفت.

فرزند مگان مارکل و شاهزاده هری

title%

مارکل اعلام کرد کـه پس از ازدواج با شاهزاده هری قصد دارد از بازیگری کناره‌گیری کند و وقت خود رابه فعالیت های بشر دوستانه اختصاص دهد. نخستین فرزند دوک و دوشش ساسکس، آرچی هریسن مونتباتن-ویندسور، در ۶ مهٔ ۲۰۱۹ متولد شد.

مگان مارکل چگونه بازیگر شد؟

title%

این هنرپیشه ی تلویزیونی، در جریان یک مهمانی کشف و بعد ازآن بـه شکل غیر منتظره ای کار بازیگری را شروع کرد. جریان از این قرار بود کـه یکی از دوستان مگان یک کپی از یکی از فیلمهای دوران کالج مگان رابه یک کارگردان نشان داد و او کـه تحت تأثیر بازی مگان قرار گرفته بود بـه او توصیه کرد در لس آنجلس بماند و بـه دنبال حرفه ی بازیگری برود.

نگه داشتن کیف برای تامین هزینه های زندگی

title%

مگان مارکل پیش از بازی در سریال «دادخواست ها» و کسب شهرت، وادار بود برای تأمین هزینه های زندگی اش تلاش زیادی کند. یکی از کارهایی کـه او انجام می داد حضور دریک مسابقه ی تلویزیونی بنام «Deal or No Deal» بعنوان یک مدل بود کـه تنها وظیفه اش نگه داشتن یک کیف بود.

مگان دراین باره می‌گوید:

زمانی کـه مشغول تست های بازیگری بودم

اینکار را فقط برای تأمین

هزینه های زندگی ام انجام می دادم.

از سفارت امریکا در آرژانتین بـه این برنامه می رفتم.

قطعا تجربه ی آموزنده ای برایم بود

متوجه شدم انجام چـه کاری برایم اولویت دارد.

استعداد پنهان مگان مارکل

title%

مگان قبل از آنکه حرفه ی بازیگری را شروع کند، بکار خوش نویسی مشغول بود. او در اینباره میگوید: مـن قبلا برای کارت دعوت عروسی ها و مراسم های مختلف کار خوش نویسی انجام می دادم. آن زمان مشغول تست های بازیگری بودم و اینکار در واقع برایم یک شغل جانبی بود. بـه نظرم اینکار یک مهارت هنری اسـت کـه در حال از بین رفتن اسـت.

شغل سیاسی مگان مارکل

title%

او کـه بعد از پایان سال سوم دانشگاه، در سفارت امریکا در بوینس آیرس، پایتخت آرژانتین مشغول بکار شده بود در اینباره میگوید: تا سال سوم دانشگاه بیشتر پول هایم را خرج کرده بودم، بنابر این برای کارآموزی در سفارت امریکا در بوینس آیرس تقاضای کار دادم ودر نهایت چند ماهی را در آنجا کار کردم.

سرگرمی های مگان مارکل

مگان مارکل شیفته ی آشپزی و سفر کردن اسـت.

او در اینباره می‌گوید:

بیشتر سفر هـای اخیرم در چند سال گذشته

دوچرخه سواری دور ویتنام

اردو زدن در نیوزلند

و سفر بـه ساحل کروشا

و جزایر آن منطقه بوده اسـت.

همیشه مسیرهای سخت را دوست داشته ام.

فعالیت های بشر دوستانه مگان مارکل

title%

مگان مارکل فعالیت های بشر دوستانه هم داشته اسـت. درسال ۲۰۱۶، او بعنوان سفیر بین المللی سازمان چشم انداز جهانی کانادا «World Vision Canada» برای کمپین آب پاکیزه بـه کشور افریقایی رواندا سفر کرد. او هم چنین بعنوان یک حامی درسال ۲۰۱۴ برای کمپین برابری جنسیتی نهاد امور زنان سازمان ملل فعالیت میکرد ودر همان سال هم سفری بـه افغانستان داشت.

عکس های مگان مارکل

title%

title%

title%

title%

title%

پیج اینستاگرام مگان مارکل hrhofsussex@

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.