زنانهمدلینگمردانه

جدید ترین مدل تیپ پاییزی دخترانه و پسرانه ۱۴۰۰

در اینبخش مجموعه از تیپ پاییزی دخترانه و پسرانه لاکچری و جدید 1400 را مرور میکنیم. فصل پاییز از راه رسیده اسـت. دراین فصل زیبا و رنگارنگ میتوانیم از بهترین ست ها و رنگ ها در پوشش خود استفاده کنیم. پاییز فصل محبوب خوش پوشان اسـت، شـما هم میتوانید با ورود بـه این فصل یک ست عالی تهیه کرده و از ظاهر شیک و عالی خود لذت ببرید. در ادامه ست ها و ترکیب رنگ هاي مناسب پاییزی را میبینیم

در اینبخش مجموعه از تیپ پاییزی دخترانه و پسرانه لاکچری و جدید ۱۴۰۰ را مرور میکنیم. فصل پاییز از راه رسیده اسـت. دراین فصل زیبا و رنگارنگ میتوانیم از بهترین ست ها و رنگ ها در پوشش خود استفاده کنیم. پاییز فصل محبوب خوش پوشان اسـت، شـما هم میتوانید با ورود بـه این فصل یک ست عالی تهیه کرده و از ظاهر شیک و عالی خود لذت ببرید. در ادامه ست ها و ترکیب رنگ های مناسب پاییزی را میبینیم.

 

جدیدترین مدل لباس هایی پاییزی ۱۴۰۰

اگر شـما با چند ترکیب رنگ مناسب آشنا باشید، میتوانید با لباسهای موجود در کمدتان، تعداد زیادی استایل بسازید. دیگر نیازی نیست نگران این نباشید کـه آیا لباس هایی کـه دارید برای رفتن بـه مکان ها و مناسبت های مختلف مناسب اسـت یا خیر. چند مورد از ترکیب رنگ لباسهای پاییزی دراین پست بشما آموزش می‌دهیم. با بهرهگیری از آن ها می‌توانید یک استایل شیک و استاندارد داشته باشید.

title%

title%

title%

فصل پاییز چی بپوشیم؟

همانگونه کـه میدانید رنگ ها بطور کلی بـه سه دسته رنگ های گرم، رنگ های سرد و رنگ های خنثی تقسیم می‌شوند. یکی از بهترین رنگ هایی کـه میتوانید در فصل پاییز استفاده کنید، استفاده از رنگ های گرم درکنار رنگ های خنثی می‌باشد. اگر پوستی بـه رنگ گرم دارید، این انتخاب برای شـما یکی از بهترین استایل ها رابه ارمغان می آورد.

title%

title%

title%

ترکیب رنگ لباس پاییزی

در زیر پالتو کرمی خود، از لباسهای با رنگ استفاده کنید. یک شلوار قهوه ای رابا بافت زرشکی و کفش مشکی ست کرده و با یک پالتو و کلاه کرمی، استایل خودرا تکمیل کنید. این استایل یک استایل نسبتا رسمی اسـت. می‌توانید از برای رفتن بـه مهمانی های رسمی و نیمه رسمی استفاده کنید. توجه کنید برای این سبک بهتر اسـت یک پالتوی بلند انتخاب کنید.

title%

title%

title%

در فصل زیبای پاییز، اغلب رنگ هایی کـه در طبیعت می‌بینیم رنگ های گرم مثل قرمز، نارنجی، زرد و… اسـت.  اغلب افراد سعی میکنند این رنگ ها را در سبک لباس پوشیدن خود بکار ببرند تا با طبیعت سازگاری بیشتری داشته باشند. اگر شـما هم از تماشای رنگ های پاییزی لذت میبرید، بهتر اسـت از این رنگ ها در استایل خود استفاده کنید.

title%

title%

title%

مدل لباس پاییزی جدید و شیک ۱۴۰۰

استفاده از رنگ آبی در استایل پاییزی چندان رواج نیست. اما ممکن اسـت شـما این ترکیب را دوست داشته باشید. رنگ آبی مکمل رنگ نارنجی بوده و ترکیب زیبایی رابه همراه آن ایجاد میکند. بنابر این میتوانید از طیف های رنگ نارنجی بـه همراه رنگ آبی استفاده کرده و یک سبک زیبا برای خود بسازید.

title%

title%

title%

استفاده از چند رنگ خنثی برای تمام فصول مناسب اسـت. فصل پاییز نیز از این امر مستثنی نیست. بنابر این می‌توانید از چند رنگ خنثی درکنار یک دیگر یک استایل شخصی بسازید و زیبایی خودرا دو چندان کنید. البته باید بدانید کـه لازم اسـت تا هماهنگی رنگ ها رعایت شوند. مثلاً در فصل پاییز بهتر اسـت تا بیش از حد از رنگ های سرد استفاده نشود.

title%

title%

title%

بنفش تیره یا روشن فرقی نمی‌کند. در هردو صورت، این رنگ با رنگ های خنثی از جمله طوسی، خاکستری، سفید، سیاه تناسب بالایی دارد. اما برای فصل پاییز، بهتر اسـت از بنفش تیره در استایلتان استفاده نمایید. هم چنین می‌توانید چند رنگ مختلف از طیف بنفش را در لباسهای خود بکار ببرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.