زنانهمدل مانتو زنانهمدلینگ

جدیدترین مدل مانتوهای شیک و خنک تابستانی ۱۴۰۰

در این بخش مجله تک بروز مجموعه اي از جدید ترین مدل مانتو تابستانی 1400 شیک و خنک را مرور میکنیم. تابستان گرم ترین فصل سال اسـت. برای رهایی از گرما و تعریق بیش از حد بدن، باید لباسهای سبک و خنک بپوشیم. مدل مانتو خنک و سبک تابستانی یکی از بهترین گزینه ها برای این فصل می‌باشد. در ادامه می‌خواهیم با بهترین مدل مانتوهای تابستانی آشنا شویم و نکات عالی برای خرید مانتو تابستانه را مرور می‌کنیم.

جدیدترین مدل مانتو تابستانی ۱۴۰۰

در این بخش مجله تک بروز مجموعه ای از جدید ترین مدل مانتو تابستانی ۱۴۰۰ شیک و خنک را مرور میکنیم. تابستان گرم ترین فصل سال اسـت. برای رهایی از گرما و تعریق بیش از حد بدن، باید لباسهای سبک و خنک بپوشیم. مدل مانتو خنک و سبک تابستانی یکی از بهترین گزینه ها برای این فصل می‌باشد. در ادامه می‌خواهیم با بهترین مدل مانتوهای تابستانی آشنا شویم و نکات عالی برای خرید مانتو تابستانه را مرور می‌کنیم.

 

عکس مدل مانتوهای تابستانی جدید ۲۰۲۱

 

title%

title%

title%

مانتو تابستونی چی بخریم؟

همانگونه کـه میدانید بدلیل گرمای زیاد تابستان و تابش مستقیم آفتاب دراین فصل و حرارت زیاد، و هم چنین بدلیل نوع پوشش بانوان در ایران، باید در انتخاب مانتو و پوشش خود دراین فصل یک انتخاب درست و اصولی داشته باشند. تابستان فصل رنگ های سفید، آبی روشن، صورتی، نارنجی و زرد اسـت. 

title%

title%

title%

مدل مانتو تابستانی دخترانه ۱۴۰۰

توصیه می شود در تابستان مانتوهای گشاد و بلند پوشیده شوند کـه افراد گرمای کمتری را احساس کنند. جنس هایی مثل حریر، لنین و شانتون بیشترین استفاده را در فصل تابستان دارند. طبق معمول دوست داریم در گرما لباسهای سبک بپوشیم تا بـه تنمان سنگینی نکنند. هم چنین میخواهیم مانتویی کـه بـه تن میکنیم نازک باشد تا لایه ای دیگر بـه لباس هایمان اضافه نشود و گرما را تشدید نکند.

title%

title%

title%

مدل مانتو تابستانی جلو بسته ۱۴۰۰

یکی از مهم‌ترین مسائل هنگام خرید مانتو تابستانی جنس آن اسـت. خرید مانتو هایی با جنس پلاستیک و الیاف شیمیایی اصلا مناسب فصل تابستان نبوده و می‌توانند مشکلات زیادی رابه دنبال داشته باشند. مانتو تابستانی کـه از جنس نخ اسـت هوا بـه اسانی از بین تار و پود آن جابه‌جا شده ودر واقع خنک تر می باشند.

title%

title%

title%

مدل مانتو تابستانی اسپرت ۲۰۲۱

برندهای با کیفیتی در بازار موجود هستند کـه طراحی و دوخت مانتو تابستانی از جنس نخ رابه عهده داشته و محصولات با کیفیتی تولید میکنند. هم چنین قیمت این مانتوها بسیار مناسب فصل تابستان‌اند. مانتو تابستانی حریر و یا مانتو تابستانی اسپرت نیز میتوانند انتخاب خوبی باشند.

title%

title%

title%

جنس مانتو مناسب برای تابستان

باید دانست مانتوهایی از جنس پنبه بیشتر مناسب فصل سرما بوده ودر تابستان باید بـه سراغ مانتوهای نخی رفت. مانتو تابستانی نخی بسیار خنک بوده، بـه اسانی شسته و لکه گیری می‌شوند و بوی عرق بر انها نمی‌ماند. اما باید در مقابل بـه اسانی چروک میشوند و نیاز بـه اتو دارند.

title%

title%

title%

مدل مانتو جدید تابستانی مجلسی ۱۴۰۰

در فصل تابستان تا جایی کـه می‌توانید سراغ اکسسوری‌هایی بروید کـه خنکی را القا می‌کنند. برای مثال بـه دست کردن النگویی کـه از نمد تهیه شده برای زمستان مناسب اسـت؛ ولی بـه کار تابستان نمی‌آید. میتوانید از زیورآلات پارچه‌ای سوزن‌دوزی شده کمک بگیرید یا سراغ اکسسوری‌های‌ پلاستیکی با رنگ‌های‌ بولد Bold بروید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.