زنانهمدل لباس مجلسی زنانهمدلینگ

جدیدترین مدل لباس مجلسی سایز بزرگ زنانه و دخترانه سال ۱۴۰۰ و مد روز ۲۰۲۱

در این بخش مجله تک بروز  مجموعه اي جدید و زیبا از مدل لباس مجلسی سایز بزرگ زنانه و دخترانه را مرور می‌کنیم. بانوان سایز بزرگ بـه دنبال لباس هایي هستند کـه بتواند اندام انها را زیبا نشان دهد، امروزه صنعت پوشاک توجه بسیار زیادی بـه تولید لباسهای سایز بزرگ دارد و مدلهای مشهوری هم دراین زمینه فعالیت میکنند. در ادامه این مطلب بهترین و جدید ترین مدلهای لباس سایز بزرگ زنانه را میبینیم.

مدل لباس سایز بزرگ مجلسی جدید ۱۴۰۰

title%

title%

title%

افرادی کـه اندام چاقی دارند، فرم بدنشان بـه دو دسته سیب شکل و گلابی شکل تقسیم می شوند. افرادی کـه فرم بدن سیب دارند طبق معمول شانه‌هایی گرد، بالاتنه درشت، سینه‌های بزرگ و دور کمر و باسن پهنی دارند، در نتیجه مدل لباس‌های خمره‌ای برای لباس مجلسی این افراد مناسب اسـت. علاوه بر این بهتر اسـت از مدل یقه هفت و یا دکلته بیشتر استفاده کنند.

 

اگر بازوهای پهنی نیز دارند لباس مجلسی آستین‌دار بپوشند و از پوشیدن لباس‌هایی با طرح‌های شلوغ و بسیار جذب خودداری کنند. قد دامن مناسب برای این دسته افراد نیز تا بالای زانو اسـت. اما اگر بـه لباس‌های مجلسی بلند علاقه دارید، مدل لباس خمره‌ای و کلوش می تواند مناسب باشد زیرا تناسب کامل میان دو تنه را برقرار می کند.

title%

title%

title%

فرم اندام گلابی

اکثرا شانه‌هایی کم عرض، سینه‌هایی متعادل، کمر و باسن پهن و هم چنین ران‌های درشت دارند. مدل لباس مجلسی برای افراد چاق با فرم بدن گلابی میتواند مدل فون باشد تا اندامشان یکدست جلوه کند. علاوه بر این انواع یقه دکلته، یقه مربعی و قایقی نیز می تواند ظاهر این افراد زیباتر جلوه دهد. لباس‌هایی کـه برش‌های قرینه در دوخت آن دارد مناسب تر اسـت، برش‌ قرینه توجه بیشتری را جذب میکند.

title%

title%

title%

لباس مجلسی مناسب خانم ‎های چاق

استفاده از رنگ‌های تیره یک نکته بسیار هوشمندانه برای مدل لباس مجلسی خانم های چاق اسـت. زیرا رنگ‌های تیره اندام را جمع و جورتر نشان می دهند. اگر پایین تنه چاقی دارید و میخواهید کمتر بـه چشم بیاید خط کمر خودرا بالا از حد معمول بگیرید تا کمر باریک‌تر بنظر برسد.

title%

title%

title%

اگر بالاتنه درشتی دارید و بـه دنبال یک لباس مجلسی مناسب هستید، از مدل یقه هفت بیشتر استفاده کنید. مدل دکلته برای افرادی کـه فرم اندام سیب دارند، میتواند گزینه مناسبی باشد زیرا بالاتنه را کوچک تر جلوه می دهد. اگر پیراهن‌تان کوتاه اسـت و ساق پای درشتی دارید، از کفش‌های پاشنه‌دار لژدار استفاده کنید تا پاها را کشیده‌تر و لاغرتر جلوه دهد.

title%

title%

title%

خانم های سایز بزرگ چگونه لباس بپوشند؟

هرچه پارچه بافت لطیف و نازک‌تری داشته باشد، اندام را لاغرتر نشان میدهد. پیراهن مجلسی یقه گرد با آستین‌های سه ربع و یا یقه قایقی باز با آستین می تواند یک ست مناسب برای خانم های چاق باشد.

title%

title%

title%

نکات پایانی:

استفاده از دو طرح پارچه با رنگ‌های متضاد و ایجاد یک خط فرضی برای پایین تنه نیز میتواند اندام را لاغرتر نشان دهد. پارچه پلیسه نیز کـه اینروزها بسیار مد شده اسـت برای افراد چاق بسیار مناسب اسـت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.