بیوگرافی چهره های ایرانیچهره هاچهره های ایرانی

بیوگرافی کامل حسین مهری و همسرش +  تصاویر حسین مهری + مصاحبه

در این بخش بیوگرافی حسین مهری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون کشورمان را مرور میکنیم

بیوگرافی کامل حسین مهری و همسرش +  تصاویر حسین مهری + مصاحبه

title%

بیوگرافی حسین مهری و همسرش 

در این بخش بیوگرافی حسین مهری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون کشورمان را مرور میکنیم. حسین مهری با بازی در سریال هایی مثل: پنجره، نابرده رنج و هم چنین معراجی ها بـه چهره ای شناخته شده تبدیل شد. او یکی از بی حاشیه ترین بازیگران سینما و تلویزیون اسـت و دوست ندارد زندگی خصوصی او فاش شود با درگیر حواشی مختلف شود. در ادامه با مجله تک به روز همراه باشید.

title%

حسین مهری متولد ۲۳ / ۸ / ۱۳۶۳ می باشد

بیوگرافی حسین مهری

حسین مهری سال ۱۳۶۳ می باشد، او از سال ۱۳۷۷ و با تلاش ها و سماجت های خود وارد دنیای تصویر شده ایت. بـه گفته خودش سابقه‌ای ۱۸ ای دراین عرصه دارد. حسین مهری نخستین بار در نقش عباس در سریال زیر هشت بـه مخاطبین معرفی شد.

title%

او در همان موقع و همزمان در ۲ سریال: تا ثریا و پنجره ایفای نقش نمود. او بازی در سریال بال های خیس را بدترین انتخاب و بزرگ ترین اشتباه در کارنامه هنری خودش می‌داند و معتقد اسـت ضعف کارگردانی دراین سریال بـه بازی او ضربه زد. حسین مهری متاهل اسـت اما بـه هیچ عنوان دوست ندارد درباره زندگی خصوصی‌اش صحبت کند.

ازدواج و همسر حسین مهری

title%

وی چند سال قبل با دختری بنام آوا ازدواج کرد. تنها حرفی کـه حسین مهری درباره زندگی‌ خصوصی‌اش گفته‌ این اسـت کـه آوا در فعالیت‌های سینمایی نیست و دوست ندارد چهره‌اش شناخته شود. او میگوید: اگر در زندگیم از یک چیز شانس آورده باشم، آن وجود همسرم اسـت.

دوستان مشهور حسین مهری

title%

او میگوید: خیلی آدم پر رفت و آمدی نیستم اما دوستان خوب در بین همکارانم زیاد دارم؛ دوستانی مانند امیر جعفری و کامبیز دیرباز و خیلی دوستان پشت دوربین کـه احتمالا کمتر می شناسیدشان اما عموما آدم اهل تنهایی هستم و ترجیح میدهم بیشتر وقت آزادم رابه کتاب خواندن و فیلم دیدن بگذرانم یا اوقاتم را صرف همسرم کنم و با او باشم.

بهترین نقشی کـه تا بحال بازی کردم

title%

حسین مهری می‌گوید: هنوز جوان هستم اما در بین نقش‌هایی کـه تا حالا بازی کرده‌ام نقشی کـه در فیلم ماجرای نیم‌روز را داشتم خیلی دوست دارم. بازی در نقش‌هایی کـه جنبه تاریخی و افشاگرایانه دارد را بسیار دوست دارم. نقشی اسـت کـه فرد بازیگر و جامعه رابه چالش می کشد و این اتفاق برایم خیلی جذاب اسـت.

اهمیت بـه ظاهر و سلامت بدنی

title%

آن طور کـه دوستان حسین مهری میگویند او زندگی بسیار سالمی دارد و نسبت بـه تغذیه‌اش حساس اسـت. حسین بسیار ورزش می کند و سعی دارد استایل خودرا حفظ کرده و همیشه بدنش را در شرایط آماده نگه‌دارد. هرچند نقش اکشن چندان بازی نکرده‌اسـت اما انعطاف و آمادگی بدنی او آن قدر بالاست کـه نیاز بـه بدل نداشته‌باشد و خودش نقش را ایفا کند.

بازیگر شدن از طریق ۱۱۸

مـن بـه خاطر علاقه بـه بازیگری تصمیم گرفتم از طریق ۱۱۸ عدد دفترهای سینمایی را پیدا کنم و بعد از پیدا کردن مرتب بـه این دفترها زنگ می زدم و می پرسیدم کـه آیا شـما فیمی برای ساخته شدن دارید یا نه؟ بعد از تلاش زیاد وقتی با دفتر حسین فرخی تماس گرفتم گفتن کـه فیلمی در دست ساخت دارند و منم زود آدرس گرفتم و برای تست رفتم یادمه موقع پر کردن فرم یه بخشی بود کـه نوشته بود معرف؟

title%

خب منم معرفی نداشتم و فکر می‌کردم کار اشتباهی کردم کـه بدون معرف اومدم حدود نیم ساعت رو این گزینه مکث کردم و نمیدونستم باید چکار کنم تا این کـه حسین فرخی بالای سرم اومد و گفت چرا نمی نویسی؟ خیلی خجالت کشیدم و گفتم بـه خاطر این کـه مـن معرفی ندارم! پرسید تـو کـه معرفی نداری پس چطوری اینجا را پیدا کردی و آمدی؟

ماجرای زنگ زدن بـه ۱۱۸ و… کـه هم اکنون برای شـما گفتم برای او هم تعریف کردم و حسین فرخی خیلی خوشش اومد کـه یک نفر با این شیوه جایی راکه دوست داشته پیدا کرده و می‌خواهد بـه هر نحوی کـه شده بـه هدفش و آرزوهایش برسد و این طور شد کـه مـن بازیگر شدم. و هم اکنون هم تنها کار مـن بازیگری اسـت و فقط از این راه کسب درآمد و زندگی میکنم.


صفحه اینستاگرام حسین مهری hoseinmehrii@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی آقای حسین مهری و پربازدیدترین پست های منتشر شده توسط وی را مرور میکنیم. حسین مهری بیش از ۳۰۰ هزار دنبال کننده دراین شبکه اجتماعی دارد.

title%

او درباره این عکس نوشته: کار کردن کنارتون بسیار لذت بخش بود دمتون گرم رفقا❤️

title%

او درباره این عکس نوشته: کار کردن با شـما بسیار لذت بخش بود خانم مقدمى عزیز.

title%

او درباره این عکس نوشته: سینمایى زنبور کارگر یه نقش متفاوت، کنار یه پارتنر خوب و کار بلد خیلى لذت بخش تر میشه.

title%

او درباره این عکس نوشته: همیشه سلامت و شاد باشى و بدرخشى

title%

او درباره این عکس نوشته: بازى کردن مقابلتون بسیار لذت بخش بود

title%

او درباره این عکس نوشته: رفیق تولدت مبارک ایشاالله همیشه سلامت و شاد باشى و همیشه براى مردم فیلم هاى درخشان بسازى

title%

او درباره این عکس نوشته: جاى امیر صید آبادى هم تـو عکس خیلى خالیه.

title%

او درباره این عکس نوشته: اردیبهشتتون پر از شادى و آرامش باشه ایشاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.