بیوگرافی چهره های ایرانیچهره هاچهره های ایرانی

بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

در این بخش بیوگرافی بهزاد لیتو یکی از معروف ترین رپرهای ایرانی را مرور می‌کنیم. بهزاد لیتو اصالتا اهل اصفهان اسـت، او آهنگساز و خواننده سبک رپ پارسی می‌باشد، بهزاد لیتو بعد از همکاری هاي خود با گروه مشهور زدبازی بـه شهرت بالایی دست یافت و بـه چهره اي شناخته شده تبدیل شد، او اکنون ساکن کشور امارات می‌باشد. در ادامه بطور کامل با بهزاد لیتو، فعالیت ها و زندگی او آشنا میشویم.

بیوگرافی بهزاد لیتو و همسرش 

در این بخش بیوگرافی بهزاد لیتو یکی از معروف ترین رپرهای ایرانی را مرور می‌کنیم. بهزاد لیتو اصالتا اهل اصفهان اسـت، او آهنگساز و خواننده سبک رپ پارسی می‌باشد، بهزاد لیتو بعد از همکاری های خود با گروه مشهور زدبازی بـه شهرت بالایی دست یافت و بـه چهره ای شناخته شده تبدیل شد، او اکنون ساکن کشور امارات می‌باشد. در ادامه بطور کامل با بهزاد لیتو، فعالیت ها و زندگی او آشنا میشویم.

87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

بهزاد لیتو متولد ۵ / ۱۲ / ۱۳۷۰ می‌باشد

 

بیوگرافی بهزاد لیتو

بهزاد داورپناه مشهور بـه بهزاد لِیتو «متولد ۵ اسفند ۱۳۷۰ در اصفهان» خواننده، ترانه‌سرای و آهنگساز هیپ هاپ و ساکن شهر دبی اسـت. او خواننده هیپ هاپ و رپ اسـت.

1 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

وی تا ۱۶ سالگی در تهران زندگی کرد و پس ازآن بـه شهر دبی رفت. بهزاد لیتو در ابتدا با عضویت در گروه پایدار شناخته شد و پس ازآن تک آهنگ‌های زیادی مانند،فوق‌العاده و فردا «Live Tomorrow Remix» و دادیم رفت تـو رو رابا قسم منتشر کرد.

 

ازدواج و همسر بهزاد لیتو

او مجرد می‌باشد و تا کنون ازدواج نکرده اسـت.

 

شهرت بهزاد لیتو با گروه زدبازی

2 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

بهزاد لیتو هم چنین بخشی از شهرت خودرا پس از همکاری‌های موفق خود با گروه زدبازی بدست آورد. همان‌ طور کـه او در گفتگو‌های خود اشاره کرده‌اسـت تحت تأثیر سبک خوانندگی Drake «رپر آمریکایی ،کانادایی‌تبار» قرار دارد و همواره سعی می کند آهنگ‌های خود رابه سبک او تولید کند.

 

همکاری‌ بهزاد لیتو با بزرگان رپ فارسی

3 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

بهزاد لیتو در طول فعالیت هنری خود با هنرمندانی هم چون عرفان، خشایار، جی جی و سیجل، پایا و جی دال، خلسه، سامی بیگی و هم چنین با قسم در آهنگ دادیم رفت تورو همکاری داشته‌اسـت کـه این آهنگ پر بازدیدترین آهنگ سال ۱۳۹۳ در رادیو جوان شد. و با یاغی و افرا و تهم «در آهنگ پایدار ۱» و سهراب ام جی «در اهنگ ویتامین ۳۰» و هم چنین با سپهرخلصه «در آهنگ‌های پروپاچه و نگو مثه اونام و گل مـن و…» اسـت.

 

جدایی بهزاد لیتو از عرفان و ملاقات با سیجل

بهزاد لیتو پس از ملاقات با عرفان در شهر دبی و دوست شدن با او بـه همراه سینا تهم، قسم، پایا، جی دال، افرا و یاغی گروه پایدار را تشکیل دادند. بهزاد نخستین آهنگ خود بنام «کارگردان» را درسال ۱۳۹۰ با حضور عرفان بعنوان خواننده مهمان منتشر کرد. سپس لیتو پس از مدتی از پایدار جدا شد و او دلیل اینکار را پیشرفت بیشتر خود عنوان کرد.

4 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

پس از جدایی از پایدار، لیتو سیجل راکه یکی از اعضای زدبازی بود ملاقات کرد. بعد ازآن لیتو با او و علیرضا جی جی عضو دیگر زدبازی شروع بـه همکاری کرد. نخستین همکاری او، با جی جی در ساخت فردا «Live Tomorrow Remix» بود کـه این آهنگ یه سبک جدید برای لیتو بـه‌شمار می‌رفت.

 

موزیک ویدیوهای بهزاد لیتو

تا کنون هشت آهنگ ویدئو داشته کـه یکی از آن ها برای جی جی و سیجل و نسیم اسـت بنام تهران مازراتی و یکی «دوستام هستن» از آلبوم خاکستری کـه این آهنگ را تکی خوانده اما در آهنگ ویدئوی این آهنگ سیجل و هم شرکت دارد منتشر شده‌اسـت کـه ویدئو کلیپ تهران مازراتی بعنوان پربازدیدترین کلیپ سال ۲۰۱۴ در سایت رادیو جوان انتخاب شد.

5 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

ویدئو کلیپ کی خوبه کی بد و اون بالا سری و خواب در ژانویه سال ۲۰۱۶ میلادی پخش شد. ویدئو کلیپ نگو مث اونام از آلبوم مشترک لیتو و خلسه «تراپی» در ۱۸ آذر ۱۳۹۵ منتشر شد. ویدئو کلیپ مث خودته بهزاد لیتو در ۶ تیر ۱۳۹۶ منتشر شد. ویدئو کلیپ تـو چـه بالایی بهزاد لیتو نیز در ۲۴ اذر ۱۳۹۶منتشر شد.

 

تک آهنگ های بهزاد لیتو

تک‌آهنگ لیلا بهزاد دراین تک‌آهنگ کـه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ منتشر شد و نخستین سینگل از آلبوم یکسین سهراب ام جی اسـت، با علیرضا جی جی بعنوان خواننده مهمان حضور داشتند. مثه خودته او این تک‌آهنگ را در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ و با آهنگسازی دارا «از اعضای پایدار» در سبک ترپ منتشر کرد.

6 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

بگو یادته این ترک در خرداد ۱۳۹۶ منتشر شده و کاری از گروه وانتونز اسـت. لیتو دراین تک‌آهنگ بعنوان آرتیست مهمان درکنار اعضای وانتونز یعنی کوروش، آرتا، رها و سامی لو حضور دارد. پیدا نکردم او این ترک را در ۲۱ تیر ۱۳۹۶ منتشر کرد کـه دراین ترک آنیتا بعنوان خواننده مهمان حضور دارد.

 


 

صفحه اینستاگرام بهزاد لیتو behzadleito@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرامی بهزاد لیتو و پربازدیدترین پست های منتشر شده توسط وی را مرور میکنیم. بهزاد لیتو نزدیک بـه ۲ میلیون فالوور در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارد.

7 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: 

8 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: این هیترا نمیخورن یجا بام بُر چون مـن پرررو میام تـو …؟

9 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: آهنگ تـو این شهر ناب بود یا نه؟

10 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: هی‌ زنگ می‌زنم نمیگی‌کجایی ?

11 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: آهنگ جدید رفت برا میکس‌ مسترینگ.

12 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: بیرون چـه خبره؟

13 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: آسه کار کیه؟ ?

14 87309 takbroz com - بیوگرافی و عکس های بهزاد لیتو و همسرش +اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: دفعه بعد اگه جلوم بخوای ظاهر بشی…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.