بیوگرافی چهره های خارجیچهره هاچهره های خارجی

بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

در این بخش بیوگرافی آصلی تاندوغان را مرور میکنیم. خانم آصلی تاندوغان یکی از مشهور ترین بازیگران زن ترکیه اي میباشد. او با ایفای نقش لامیا سونمز در سریال از بوسه تا عشق بـه شهرت بالایی دست یافت. می‌توانید این سریال را با دوبله پارسی دانلود کنید. خانم تاندوغان هم چنین یکی از محبوب ترین ها در شبکه هاي اجتماعی میباشد. در ادامه بطور کامل با او آشنا خواهیم شد. با مـا همراه باشید.

بیوگرافی آصلی تاندوغان و همسرش 

در این بخش بیوگرافی آصلی تاندوغان را مرور میکنیم. خانم آصلی تاندوغان یکی از مشهور ترین بازیگران زن ترکیه ای میباشد. او با ایفای نقش لامیا سونمز در سریال از بوسه تا عشق بـه شهرت بالایی دست یافت. می‌توانید این سریال را با دوبله پارسی دانلود کنید. خانم تاندوغان هم چنین یکی از محبوب ترین ها در شبکه های اجتماعی میباشد. در ادامه بطور کامل با او آشنا خواهیم شد. با مـا همراه باشید.

1 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

آصلی تاندوغان Aslı Tandoğan کیست؟

2 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

او متولد سال ۱۹۷۹ اسـت.

آصلی زاده آنکارا میباشد.

ملیت او ترکیه ای اسـت.

ازدواج کرده و متاهل میباشد.

او دارای فرزند میباشد.

بیش از ۴۰۰ هزار فالوور در اینستاگرام دارد.

او بازیگر و مدل ترکیه ای میباشد.

 

بیوگرافی کامل آصلی تاندوغان

3 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

آصلی تاندوغان متولد ۱٣ فروردین ۱٣۵٨ در آنکارا؛ بازیگر زیبای ترک اسـت. آصلی تک فرزند اسـت و والدینش وقتی وی کوچک بوده اسـت، از یک دیگر جدا شده اند. پدر و خاله آصلی رقاص باله و مادرش مجسمه ساز و نقاش اسـت. او بهترین بازیگر زن برای بازی در مجموعه تلویزیونی، از بوسه تا عشق «Dudaktan Kalbe» در ترکیه میباشد.

 

تحصیلات و مهارت های آصلی تاندوغان

4 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

آصلی پس از اتمام دبیرستان، وارد کنسرواتور دولتی دانشگاه حاجی تپه شد و بـه تحصیل در رشته موسیقی چنگ پرداخت. او پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه، بـه مدت یک سال در اپرای آنتالیا، بعنوان نوازنده چنگ فعالیت کرد. این بازیگر زیبا هم چنین درسال ٢۰۱٣ بـه همراه مراد بوز در یکی از آگهی های تبلیغاتی بانک خلق بازی کرده اسـت.

 

ازدواج و همسر آصلی تاندوغان

5 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

آصلی درسال ٢۰۱۴ با جاهید تان یشیلادا، بازیگر و نوازنده حرفه ای چنگ ازدواج کرد ودر همان سال صاحب یک فرزند پس بـه نام اطلس شد. آصلی فرزند دختر خودرا درسال ٢۰۱٨ بـه دنیا آورده اسـت. او قبل از ازدواج با جاهید، حدود ٨ سال با تئومان کومباراجی باشی، بازیگر دورگه ترک- آرژانتینی رابطه داشته اسـت.

 

آصلی تاندوغان چگونه بازیگر شد؟

6 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

آصلی کار بازیگری را درسال ۲۰۰۲ با فیلم سینمایی گل مـن آغاز کرد و پس ازآن در سریالهای معروفی هم چون از بوسه تا عشق، حریم پادشاه و بهزاد چی بـه هنرنمایی پرداخت. بازی اخیر آسلی تاندوغان مربوط بـه فیلم قول داده بودی و سریال دشمن در خانه اسـت. بازیگران این سریال را افرادی هم چون نباهات چهره، اجه چشمی اوغلو،پلین کاراهان و پامیر پکین تشکیل میدهند.

 

نکات جالب در مورد آصلی تاندوغان

آصلی در ورزش هایی هم چون وینگ چون: تیراندازی با کمان، غواصی، کوهنوردی، تنیس، اسب سواری، اسکی مهارت دارد. او، گوشت قرمز و سفید مصرف نمی کند. فقط غذا های دریایی می‌خورد. اما با اینحال هنگام خوردن ماهی نیز عذاب وجدان دارد. آصلی بـه بوی تخم مرغ حساسیت شدیدی دارد. اگر قرار باشد شب را جایی بـه غیر از خانه خود بخوابد حتماً بالشش رابا خودش می‌برد.

7 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

او بـه محیط زیست اهمیت زیادی میدهد. اهل خرید لباسهای مختلف نیست. اصلی در حیاط خانه ی خود باغچه بزرگی دارد و سبزیجات و میوه های مختلفی در آن کاشته اسـت. او همیشه دوست داشته تا دو بچه داشته باشد و پرستار فرزندان خودرا یک فرد روس انتخاب کرده تا انها علاوه بر زبان ترکی، زبان روسی را نیز یاد بگیرند. با آنکه تک فرزند بوده اسـت، پدر و مادرش وی را ناز پرورده بار نیارده اند.

 

قد و وزن آصلی تاندوغان

قد آصلی ۱.۶۱ سانتی متر و وزن وی ۵۱ کیلو گرم اسـت.

 

سریال‌ های آصلی تاندوغان

۲۰۰۲: گل مـن گلی
۲۰۰۳: چینارآلتی
۲۰۰۴: آرزوهای بزرگ
۲۰۰۵: عشق افزوده 
۲۰۰۶: آه استانبول
۲۰۰۷: دجله
۲۰۰۷: از بوسه تا عشق 
۲۰۰۹: بازار بزرگ
۲۰۱۲: قیام عثمانی
۲۰۱۳: لیلی و مجنون
۲۰۱۶: ماه پیکر

 

داستان سریال از بوسه تا عشق

حسین کنعان موزیسین موفقی اسـت کـه کودکی تلخ و همراه با فقری داشته‌اسـت. پدر او در زندان خودکشی کرده‌اسـت و دایی‌اش وی را بزرگ کرده‌اسـت. او در ابتدا عاشق دختری بـه نام لیلا می شود. ولی وی را رها می کند تا بـه سفر دور دنیا برود تا موزیسین معروفی بشود. دراین فاصله جمیل پسر دایی‌ اش با لیلا ازدواج می کند.

8 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

لیلا جمیل را دوست ندارد و جمیل منتظر روزی اسـت کـه لیلا کنعان رو فراموش کند. لامیا دختری اسـت کـه عاشق کنعان و هنرش می شود و همیشه از او حمایت میکند والدین او هم مرده‌اند و او با فامیلش کـه با او مثل یک خدمتکار رفتار میکنند زندگی میکند. کنعان با این‌کـه عاشق لامیا اسـت اما نمیخواهد سطح اجتماعی پایین او بـه شهرتش لطمه بزند.

 

بهمین خاطر هم او همیشه لامیا را از خود دور میکند. سرانجام کنعان با جاویدان ازدواج می کند. او دختر یک خانواده ثروتمند و تاجر اسـت. لیلا کـه با جمیل ازدواج کرده بود می‌میرد و جمیل عاشق لامیا میشود. کنعان پنهانی از لامیا صاحب یک دختر می شود. در پایان جمیل با لامیا ازدواج میکند و کنعان از شدت عشق خودکشی می کند.

 

عکس های جدید آصلی تادوغان

 

9 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

10 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

11 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

12 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

13 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

14 86115 takbroz com - بیوگرافی و عکس های آصلی تاندوغان Asli tandogan و همسرش

پیج اینستاگرام آصلی تاندوغان aslitandoga@

 

بیوگرافی بازیگران ترکیه ای معروف

ودر آخر هم باید بگوییم کـه، برای مطالعه بیوگرافی و دیدن تصاویر جدید بهترین بازیگران و خواننده های ترکیه ای، می‌توانید بـه مطالب پیشنهادی زیر مراجعه کنید. مـا زندگی نامه و نکات جالب و خواندنی درمورد سلبریتی های محبوب ترکیه را برای علاقه مندان بـه اشتراک گذاشته ایم. شـما می‌توانید اطلاعات بسیار زیادی را درمورد بازیگران و خواننده های تورک مورد علاقه خود، مطالعه کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.