زنانهمدل مانتو زنانهمدلینگ

انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

دراین پست مجموعه اي از انواع مدل مانتو پاییزی جدید را میبینیم. پاییز فصل رنگ هاي گرم و خوش پوشی می باشد. از اواخر مهرماه هوا رو بـه سردی می‌رود و سبک لباس پوشیدن تا 6 ماه تغییر می‌کند. دراین فصل لباسهای گرم با رنگ هاي شاد بهترین انتخاب برای خوش پوش ها می باشد. اگر می‌خواهید جدید ترین مدل مانتوهای پاییز امسال را ببینید، در ادامه این مطلب با مـا همراه باشید.

انواع مدل مانتو پاییزی جدید ۱۴۰۰

دراین پست مجموعه ای از انواع مدل مانتو پاییزی جدید را میبینیم. پاییز فصل رنگ های گرم و خوش پوشی می باشد. از اواخر مهرماه هوا رو بـه سردی می‌رود و سبک لباس پوشیدن تا ۶ ماه تغییر می‌کند. دراین فصل لباسهای گرم با رنگ های شاد بهترین انتخاب برای خوش پوش ها می باشد. اگر می‌خواهید جدید ترین مدل مانتوهای پاییز امسال را ببینید، در ادامه این مطلب با مـا همراه باشید.

 

مدل مانتو پاییز زنانه و دخترانه جدید ۱۴۰۰

87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

1 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

2 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

رنگ لباس مناسب برای فصل پاییز ۱۴۰۰

شـما در فصل‌های گرم سال یعنی بهار و تابستان بهتر اسـت از رنگ‌های سردتر استفاده نمایید. همین‌طور در فصل‌های سرد سال مثل فصل پاییز و فصل زمستان از رنگ‌هایی کـه کمی گرم‌تر باشند، بهره ببرید. اما مشخصاً در مورد فصل پاییز باید بگوییم کـه بعلت وجود رنگ‌هایی از قبیل قرمز، نارنجی و زرد بصورت گسترده در طبیعت، دراین فصل امکان پوشیدن لباس‌هایی کـه با فصل پاییز ازنظر رنگ تضاد دارند بسیار زیاد اسـت.

3 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

4 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

5 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

مدل مانتوهای اسپرت پاییزی ۱۴۰۰

با توجه بـه این کـه چـه جنبه‌ای از شخصیت خودتان را می‌خواهید با لباس پوشیدن نشان دهید، می توانید دراین رنگ‌بندی‌های متنوع انتخاب‌های فراوانی داشته باشید. اگر قصد دارید کـه دیگران شـما رابه‌عنوان شخصی آرام درنظر داشته باشند، می توانید در فصل پاییز از ترکیب رنگ صورتی کم‌ رنگ با سبز زیتونی و یا سبز یشمی استفاده کنید. ترکیب این دو رنگ با آب‌ و هوای پاییزی بسیار زیبا و مناسب اسـت.

6 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

7 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

8 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

نحوه ست کردن مانتو پاییزی 

همواره تلاش داشته باشید کـه از رنگ‌های گرم کـه در طیف رنگی متضاد با یک دیگر قراردارند برای پوشش بالاتنه و پایین‌تنه استفاده نمایید. بـه‌ عنوان‌ مثال خاکستری کم‌ رنگ را می توانید با یک شلوار سرمه‌ای تیره استفاده کنید. کـه هم در تضاد با یک دیگر باشند و هم در تناقض بارنگ‌های موجود در طبیعت باشد. هنگام فصل پاییز وجود این تضادها می تواند باعث شود کـه تیپ شـما بیشتر بـه چشم دیگران، زیبا و مناسب بیاید.

9 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

10 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

11 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

مدل مانتوهای مجلسی پاییزی

از رنگ‌های محبوب دیگری کـه در فصل پاییز استفاده میشود، میتوان بـه رنگ آجری اشاره کرد. این رنگ باوجود این کـه با رنگ طیف طبیعت هم خوانی دارد اما میتواند گرمی بسیار زیادی را برای چشم کسانی کـه این لباس‌ها را بر تن شـما میبینند ایجاد کند. این رنگ بـه‌طور خاص می تواند با توجه بـه اینکه تضاد زیادی بین این رنگ و طبیعت در فصل پاییز وجود ندارد، برای این فصل مناسب باشد.

12 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

13 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

14 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

استفاده از طیف‌های مختلف رنگ سبز تیره نیرنگز در فصل پاییز بسیار مناسب اسـت. یعنی شـما می توانید با پوشش رنگ سبز تیره درکنار رنگ‌های روشن‌ ولی درعین‌حال گرم نیز تنوع بسیاری ایجاد نمایید. می توانید تضاد بسیار جذابی را بارنگ‌های موجود در طبیعت فصل پاییز داشته باشید. دقت داشته باشید از پوشیدن لباس‌های یکدست مشکی و یا یکدست تیره اجتناب نمایید.

15 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

16 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

17 87680 takbroz com - انواع مدل مانتو پاییزی شیک و جدید ۱۴۰۰

گالری دیگر مدل مانتوهای جدید

اگر تمایل دارید تا مدل مانتوهای بیشتری را ببینید می توانید بـه  این لینک مراجعه کنید. شـما می توانید صدها مدل مانتو مختلف برای انواع فصل های سال را مشاهده کنید. هم چنین شـما می توانید با نکات مفید و کاربردی برای ست کردن لباسهای خود آشنا شده تا بتوانید بهترین استایل را داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.