مدل موی مردانهمدلینگمردانه

انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه ۲۰۲۱

در این بخش مجموعه اي از مدل ریش مردانه را جمع آوری کرده ایم. ریش برای مردان مثل یال برای شیرها می‌ماند ریش بـه آقایان یک ابهت مردانه می دهد انواع مدلهای ریش وجود دارند اما از کجا بدانیم کدام مدل بیشتر بـه صورت مـا مینشیند؟ در ادماه مدل هایي از تمام فرم هاي صورت گوناگون را می‌بینیم، امروز همچنین فواید ریش برای مردان از نظر دین میبن اسلام را نیز مرور می‌کنیم، با تک بروز همراه باشید.

در این بخش مجموعه ای از مدل ریش مردانه را جمع آوری کرده ایم. ریش برای مردان مثل یال برای شیرها می‌ماند ریش بـه آقایان یک ابهت مردانه می دهد انواع مدلهای ریش وجود دارند اما از کجا بدانیم کدام مدل بیشتر بـه صورت مـا مینشیند؟ در ادماه مدل هایی از تمام فرم های صورت گوناگون را می‌بینیم، امروز همچنین فواید ریش برای مردان از نظر دین میبن اسلام را نیز مرور می‌کنیم، با تک بروز همراه باشید.

84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

مدل های ریش مردانه

 

اهمیت ریش در اسلام

ریش گذاشتن و پیرایش سبیل هردو طبق سنت اسلام واجب هستند. بـه روایت عبدلله بن عمر در حدیث ۷۸۱ از کتاب ۷۲ صحیح البخاری آمده اسـت: «خداوند فرمود سبیل را کوتاه کنید و ریش را «همان طور کـه هست» بحال خود رها کنید». طبق نظر و معیار اسلام، ریش باید از استخوان‌های گونه و همتراز با مجرای گوش‌ها شروع شود و از گونه‌ها تا انتهای چانه پایین بیاید.

1 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

مدل مو مردانه با ریش صورت برای آقایان خوش تیپ

2 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

موی گردن بخشی از ریش محسوب نمی شود و میتوان کلا آنرا تراشید. پس بطور خلاصه، گذاشتن ریش و سبیل در اکثر مکاتب اهل تسنن اسلام اجباری اسـت، هرچند در مکاتب فکری اسلامی مدرن کم کم این را پذیرفته‌اند کـه می توان ریش را پیراست یا این‌کـه کلا از ته تراشید.

 

ریش از شما در برابر سرما محافظت می‌کند

هزاران سال پیش، غارنشینان برای محافظت از خودشان در برابر سرما ریش می‌گذاشتند. این رسم ازآن زمان بـه تمدن‌های باستانی مانند چین باستان، یونان باستان، و روم باستان منتقل شد. عملکرد ریش بعنوان عایق سرما ازآن زمان بـه بعد تغییری نکرده اسـت.

3 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

مدل مو مردانه همراه با مدل ریش صورت

4 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

تعداد زیادی از مردها در کشور هـای سردتر تصمیم می گیرند کـه ریش بگذارند نه فقط برای محافظت از خودشان در برابر سرما، بلکه برای پیشگیری از سرخ و پوسته پوسته شدن پوست صورت‌شان. با انجام اینکار بـه صورت خودکار در تلاش و هزینه‌های خود برای مراقبت از پوست‌تان صرفه‌جویی خواهد شد.

 

ریش بر هویت شما به عنوان یک مرد تاکید می‌کند

از ریش همچنین برای تاکید بر هویت یک مرد نیز استفاده شده اسـت، و بـه راستی هم یک مرد با ریش مردتر و بالغ بنظر می رسد بـه خصوص اگر صورتی بچه‌گانه داشته باشد، فک او ظریف یا پوستش بیش از حد لطیف باشد.

5 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

مدل مو فشن برای پسران

6 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

اینکار احتمال جذاب بودن یک مرد برای دختران را بیشتر خواهد کرد. مطالعات انجام شده اثبات کرده‌اند مردانی کـه ریش می گذراند در مقایسه با مردانی کـه ریش‌شان را از ته می‌تراشند ظاهری مردانه‌تر، نافذتر ودر عین حال بالغ‌تر دارند.

 

ریش معضل التهاب ناشی از اصلاح با تیغ را برطرف می‌کند

تراشیدن روتین و همیشگی ریش با تیغ باعث بـه وجود آمدن زخم‌ها و خراش های همیشگی بر روی پوست می شود. در دراز مدت، ممکن اسـت بـه جوش زدن، عفونت، برگشت مو بـه داخل پوست، و همچنین فولیکولیت منجر شود.

7 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

مدل ریش اسلامی مردانه

8 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

فولیکولیت التهاب فولیکول‌های مو درون پوست اسـت. با ریش گذاشتن، نیازی نیست نگران مشکلاتی کـه ذکر شد باشید، البته مادامی کـه از ریش‌تان بـه خوبی مراقبت کنید و آن رابه لحاظ بهداشتی در سطحی بالا نگه دارید.

 

ریش همچنین محافظ طبیعی نور خورشید است

موی صورت همچنین توانایی آنرا دارد کـه از پوست در برابر پرتوهای ماوراء بنفش سرطان زا و خطرناک محافظت ‌کند. در مطالعه‌ ای چنین بیان شده اسـت کـه ریش ۵۰-۹۵٪ سپر صورت در برابر پرتوهای ماوراء بنفش بـه حساب می آید.

9 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

نکات نگهداری از ریش + مدل ریش ایتالیایی

10 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

بالاخص ریش از صورت در برابر پرتوهای ماوراء بنفش کـه باعث قرمز شدن و آفتاب سوختگی، و نهایتا سرطان غیر ملانومایی می شوند از پوست محافظت میکند. هرچه ریش بلندتر باشد، بهتر میتواند از شـما در برابر پرتوهای ماوراء بنفش محافظت کند.

 

ریش باعث می‌شود در نظر زنان جذاب‌ تر جلوه کنید

سوای این‌کـه بدون شک ظاهری مردانه‌تر خواهید داشت، زنان نیز مردان دارای ریش را بیشتر دوست دارند چون ریش چشم‌ها را پر رنگ‌تر جلوه میدهد و ویژگی‌های «نابالغ» بودن موجود درصورت مثل فک یا چانه‌ی کوچک و ظریف را محو میکند یا پوشش میدهد.

11 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

مدل ته ریش مردانه ۱۴۰۰ + مدل ریش دیپلمات + مدل ریش و مو اروپایی مردانه

12 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

غیر از این، زنان از این‌کـه یک مرد ریش دار را شوهر آینده‌ی خود بدانند بیشتر احساس خاطرجمعی میکنند چون این مردها درنظر زنان پدران بهتری خواهند بود. زنان جذاب‌ترین اشکال ریش را ته‌ریش کوتاه یا ریش‌هایی با اندازه‌ی «طول» متوسط می دانند.

 

سلامت پوست صورت را بهبود می‌بخشد

ریش نه تنها از صورت شـما در برابر آب و هوای خشن و شدید، آفتاب سوختگی، سرطان‌های پوست احتمالی یا جوش محافظت می کند، بلکه جلوی پیری را هم میگیرد!

13 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

بهمین خاطر، بهتر اسـت تراشیدن ریش را از هم اکنون متوقف کنید! نه تنها اینکار جوش‌ها، زخم‌های احتمالی یا حساسیت‌های ناشی از تیغ را کاهش میدهد، بلکه از عفونت‌های باکتریایی کـه فولیکول‌های مو را ملتهب می کنند و باعث خشکی و پیری پوست می شوند نیز می‌کاهد.

14 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

اگر این اتفاق بیفتد، سر و کله‌ی چین و چروک در جای جای صورت‌تان پیدا خواهد شد. ریش بـه پوست کمک می کند با تحریک غدد سبابه بـه مرطوب سازی طبیعی آن از سالخوردگی و پیری پوست جلوگیری کند.

 

ریش همچنین پتانسیل آن را دارد که آلرژی‌ ها و آسم را کاهش دهد

 

ریش مانع از ورود دانه‌های غبار و گرد و خاک بـه بینی‌تان میشود کـه استنشاق آن‌ها میتواند باعث آسم و همچنین بـه وجود آمدن سایر بیماری‌های دستگاه تنفسی بشود. مو های صورت در کل مواد آلاینده و خارجی موجود در هوا را فیلتر می کند تا مطمئن شوید سالم‌ترین اکسیژن موجود رابه درون ریه‌های خود میبرید.

15 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

مدل ریش پرپشت مردانه ۱۴۰۰ + مدل رش و مدل مو پسرانه ۲۰۲۱

16 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

برعکس، متخصصان حوزه‌ی سلامت چنین مشاهده کرده‌اند کـه ذرات گرد و خاک میتواند در ریش جمع شوند، کـه ممکن اسـت بـه استنشاق از طریق شانه کردن یا شستن آن منجر شود.

 

ریش همچنین هویتی مشخص و متمایز برای شما فراهم می‌آورد

17 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

ریش اغلب نسبت بـه سایر ویژگی‌های صورت بیشتر بـه چشم می آید، اما این همان چیزی اسـت کـه هویتی مشخص و متمایز بشما می‌بخشد. اگر ریش داشته باشید آدم‌ها شـما را بهتر و بیشتر تشخیص خواهند داد.

 

ریش در واقع پوست شما را جوانتر می‌سازد

ریش بخاطر حفاظتی کـه از پوست فراهم می‌آورد سلامت و جوانی آنرا التیام می‌بخشد؛ از محافظت در برابر لکه‌های پوستی گرفته، تا جوش، رنگ‌باختگی پوست، چین و چروک و تعداد زیادی از چیزهای دیگر.

18 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

مدل ریش و مدل مو مردانه ۲۰۲۱ | بهترین و پرطرفدارترین مدلهای ریش و مو مردانه

19 84946 takbroz com - انواع مدل ریش و مدل مو جدید و پرطرفدار مردانه 2021

نه تنها ریش از قسمت بیرونی بدن تان محافظت می کند بلکه با فیلتر کردن آلاینده‌ها برای این‌کـه پاک‌ترین هوا را استنشاق کنید و بهترین شرایط را از نظر سلامتی داشته باشید، از بخش درونی بدنتان نیز محافظت میکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.