اخباراخبار داغاخبار روز

مثل این که این بار واقعا ابوبکر البغدادی مرده است!!! + جزئیات

ابوبکر البغدادی takbroz-com

مرگ ابوبکر البغدادی سرکرده داعش لو رفت

یکی از نزدیکان ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش پس از آوردن نام وی در خطبه نماز جمعه شهر تلعفر در غرب شهر موصل، به گریه افتاد.

 مجله تفریحی و خبری تک به روز

گریه ناخواسته ابو قتیبه هلاکت ابوبکر البغدادی را لو داد

پایــگـــاه اینتـرنـتـــی الـسومریه نیوز به نقـــل از یک منــبـع محـلــی در استان نیـنوا نوشت:ایـــن گریـۀ ناخواسـتـۀ “ابو قتــیـــبـــه” (خطیـب داعش) و اشـــتباه لفظــی وی در به کار بردن واژه ای که نشـــان از مرگ احتـمالی خلیـــفه خودخوانده داعــش، نشان دهـنـــده آن اسـت که به امکان زیاد ابوبکر الـــبــغــدادی، کشته شده است.

 به گفـــتــه این منـبــع، اتـــفـــاقی که در خطــبـــه های نماز جمــعه امروز رخ داد، آن بود که ابو قتـــیبه وقتی نام الـبــغدادی را در خطبــه اش آورد، به گریه افتاد و سپـس سکوت کرد و آنــگـاه چنـد آیه از قرآن کریم را خوانـــد و بعـــد از آن اشـتــبـــاهی لفـظــی مرتـــکـب شد که احـــتـمـــالا نشـانه کشــته شدن الــبـــغـــدادی اســـت.

ایـن منبع تصریـــح کرد که خطبه ابو قتیبه که دارای جایـگاه خاصی در ساختـــار گروه تروریــسـتـــی داعــش اســـت، اشاره ای زودهنگـام به خبـــر کشـــتـــه شدن البـغدادی اســت، هرچــنـــد به سرنوشت وی مسـتـقیمـــاً اشاره ای نشـده اســـت.

وی خاطـــر نشان کرد که خبــر این خطـبه به طور گســترده در منـاطـــق مخـتـلف تلـعفـــر منتشــر شده اسـت.

این در حالی اســـت که گروه تروریستی داعــش در خطــبه ابو الـبـــراء الموصلـی از سرکــردگــان داعـش در مسجد دیــگـری در تلعفر، به شکــستش در نبــرد موصل اعتراف کرده اسـت.

حبدر الـعبادی فرمـانده کل نیـــروهای مسلح عراق روز پنجــشنــبــه از پایان “حکومت باطل داعــشـی” خبر داد و متـعـــهد شد تعــقیب تروریــســـت های داعش در عراق تا آخـریــن نفــر ادامه خواهــد یافـــت.

مسکو ۱۷ ژوئن ۲۰۱۷ میـلادی اعلام کرده بود که نیــروهایش البـغــدادی را در حمله هوایـی در سوریه کشتــه انـد، واشـــنــگتـــن نیز اعلـــام کرد که اطلـــاعـــاتی برای اثـــبات درسـتــی ایــن گزارش ندارد و مسئولین عراقی در هفته های اخیـر نسـبـت به این خبر ابراز تردیـــد کرده اند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید