اخباراخبار داغ

حامله شدن زبان این زن! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان

عکس و عجیب ترین اخبار جهان

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان 

دربخش خبر های عجیب این هفته از حامله شدن زبان یک زن آسیایی ۶۳ ساله گرفته تا ازدواج عجیب مرد هندی با خواهران به هم چسبیده و قتل دختر آمریکایی توسط پدرش به خاطر آرایش کردن، عجیب ترین اتفاقات و حوادث جهان را گردآوری کرده ایم، زندگی عادی را در اطرافمان داریم اما گاهی اوقات اتفاقاتی میوفتد که مغزمان با شنیدن انها شروع به سوت کشیدن میکند، در ادامه این خبرها را میخوانیم.

بارداری شدن عجیب زبان پیرزن ۶۳ ساله با خوردن غذای دریایی

به گفته یک مجله دکتری ، پیرزن ۶۳ ساله اهل کره جنوبی پس از خوردن اسپرم یک ماهی خام مرکب در ناحیه زبان باردار شده است و پس از مدتی کوتاه درد شدیدی را در ناحیه دهان خود تجربه می‌کند و فورا به بیمارستان منتقل می‌شود و اسپرم های ماهی از دهان و لثه ی او تخلیه می‌شوند.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

پیرزنی ۶۳ ساله با خوردن این غذا دچار مشکل شد

 

پس از انتقال پیدا کردن این خانم به بیمارستان ، پزشکان متوجه وجود ۱۲ کیسه اسپرم کوچک سفید رنگ در زبان و لثه های او شدند. در ماهی های مرکب ، طبق مجله Parasitology بدنه های خارجی بعنوان اسپرماتوفورها شناخته شده اند که کیسه های اسپرم در آن وجود دارند و این مورد کاملا عجیب‌وغریب است پس از کمی تحقیق ، این مجله بیان کرد که اندام های داخلی ماهی مرکب قبل از سرو خارج نشده بودند.

 

بهمین دلیل باعث ایجاد این مشکل دراین خانم ۶۳ ساله شده بودند. محققان نیز گفتند این خانم به محض این که یک تکه از این ماهی مرکب را دهان خود گذاشت ، احساس کرد که تعدادی شی کوچک داخل دهانش را گاز گرفتند و درد شدیدی را تجربه کرد و به گفته این خانم می توانست تعداد زیادی از ارگانیسم هایی مانند کیسه های کوچک را احساس کند

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

زن ۶۳ ساله بر اثر خوردن غذای دریایی و ورود اسپرم ها به داخل دهانش دچار بارداری زبان شد

 


 

و در خبر بعدی: تغییر جنسیت مردی برای پرداخت بیمه

پس از خرید ماشین یکی از اصلی ترین کارهایی که باید انجام دهیم،بیمه کردن آن می‌باشد تا از آسیب های جدی که میتوانند باعث خسارت رساندن به ما شوند پیشگیری نماییم.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

هزینه بیمه ها نسبت به خدمات رسانی آن ها بسیار کم است.اما با این وجود شهروند کانادایی برای عدم پرداخت آن دست به کاری عجیب زد که پس از انتشار حقایق آن در رسانه ها و صفحات مجازی باعث شوکه کننده تعداد زیادی از کاربران شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش اخبار عجیب تک به روز خواهیم گفت.

 

یک مرد کانادایی برای این که در پرداخت بیمه خودرو خود ۱۰۰۰ دلار صرفه جویی کند،تصمیم به تغییر جنسیت گرفت.وی پس از خریدن یکی از ماشین ها جدید برنهای مشهور،باید هزینه بسیار زیادی می پرداخت که برای عدم پرداخت تمام این هزینه،تصمیم به تغییر جنسیت گرفت تا در پرداخت بیمه هزینه کمتری کند.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

مردی که برای پرداخت بیمه تغییر جنسیت داد

 

یکی از قوانین پرداخت بیمه در کشور کاندا،این است که قیمت پرداخت بیمه رانندگان آقا بیشتر از خانمها است و خانمها نمی بایست هزینه ایی برابر با آقایان بپردازند. وی گویی از این قانون اطلاعی نداشته و به طور ناگهانی از منشی بیمه پرسیده بود که آیا میزان بیمه اقایان و خانمها یکسان است؟!منشی نیز در پاسخ به وی گفته بود که حق پرداخت بیمه خانمها در طی سال نسبت به آقایان ۱۱۰۰ دلار کمتر است.

 

پس از شنیدن این خبر وی آن گونه فکر کرده بود: من زمانیکه متوجه این تفاوت شدم،باعث عصبانیتم شد و با خودم تصمیم گرفتم تا کاری انجام دهم تا سالانه ۱۱۰۰ دلار به بیمه نپردازم.بنابر این تصمیم گرفتم تا جنسیت خودرا تغییر دهم تا همانند خانمها در پرداخت بیمه سالانه ۱۱۰۰ دلار سود نمایم و وادار به پرداخت آن نباشم. وی تنها بعلت عدم پرداخت حق بیمه بیشتر نسبت به خانمها،تغییر جنسیت داد.

 

پس از گذشت مدتی از گرفتن کارت بیمه با جنسیت زن،به نزد دکتر بیمه رفت و به طور تصادفی متوجه شد که به دکتر خود گفته است که وی خانم است.این یک اتفاق شوکه کننده می باشد. این شهروند کاندایی که کاملا آقا است اما به صورت قانونی در شرکت بیمه ای که مشغول بکار است دارای جنسیت خانم است. با این وجود وی باید نسبت بکار خود که خلاف قانون کانادا است،باید پاسخگو باشد.

 


 

و در خبر عجیب بعد: عشق خواهران دوقلوی بهم چسبیده به یک مرد

ازدواج های جنجالی و پر سر و صدای ۲ خواهر با یک مرد که در عده ای از کشورها انجام شده است اینبار با عنوان دیگری در فضای مجازی منتشر شده است، خواهران دو قلوی به هم چسبیده قصد دارند با یک مرد ازدواج کنند.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

عشق خواهران بهم چسبیده به یک مرد

 

خواهران دو قلوی بهم چسبیده که در سن ۴۵ سالگی هنوز نتوانسته اند ازدواج کنند تصمیم به آغاز زندگی مشترک گرفته اند اما تصمیمی که به اندازه وضعیت جسمی شان عجیب است ، این دو خواهر که از شکم به هم چسبیده اند هر دو عاشق یک مرد جوان شده اند و تصمیم دارند با او ازدواج کنند. “گانگا” یکی از خواهران بهم چسبیده میگوید:

 

در نگاه اول عاشق معلم مدرسه روستایمان جاسیمودین احمد شدم، من و خواهرم در ۴ دست و ۳ پا باهم مشترک هستیم پس می‌توانیم احساس مشترک هم داشته باشیم. من و خواهرم وقتی برای نخستین بار وی را دیدیدم احساس کردیم که علاقه ی او به ما چیزی شبیه عشق است و اینطورهم بود.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

تصویر خواهران از شکم بهم چسبیده و معشوقه مشترکشان

 

این دو زن که به خواهران عنکبوتی مشهور شده اند از شکم به هم چسبیده اند اما قلب ، کبد و کلیه های انها جداست ؛ این دو عضو خانواده ای روستایی در بنگلادش هستند که بدلیل مشکلات مالی تاکنون نتوانسته اند برای انجام جراحی تفکیک اقدام کنند.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

دو خواهر و عشقی که به مرد ۳۶ ساله پیدا کرده اند

 


 

ودر اتفاق عجیب بعد در آسیا: دختر وحشت زده ای که با روح برادر کشته شده اش ارتباط برقرار کرد

به گزارش تک به روز، دختر ۱۶ ساله ای به نام “آبیگایل ماگتالاس” در روز گذشته اتفاقی دردناک را توسط برادرش که ۳ ماه گذشته ، کشته شده بود را تجربه کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه خواهیم گفت.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

روح زدگی دخترک ۱۶ ساله

 

ماجرای دختری که روح برادرش را دید

ماروین ماگتالاس که در ۳ ماه گذشته به علتی نامعلوم در فلیپین کشته شده بود،روز گذشته در طی اتفاقی باور نکردنی با خواهرش ارتباط برقرار کرد که عکسهای آن به شدت در صفحات مجازی منتشر شد. همان گونه که در عکسهای مشاهده می‌کنید ،دختر ۱۶ ساله از مشاهده روح برادرش منجمد شده است و تنها در حالت گریه کردن است. پس از قطع شدن این ارتباط ، آبیگایل اینچنین گفت:”من روح برادرم را مشاهده کردم.

 

با من حرف میزد. او گفت که تعدادی اوباش ابتدا من را شکنجه و سپس مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.آن ها به من ۷ بار شلیک کردند و افراد اوباشی بیش نبودند.به من گوش بده،گریه نکن. من مرده ام!.من بر روی پل قرار داشتم و به انها التماس میکردم که با من کاری نداشته باشند.اما انها به صورت بی رحمانه به من ۷ بار شلیک کردند و من را کشتند”. که پس از این اعترافات،روح ماروین غیب می‌شود و گریه های آبیگایل شدت گرفت.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

لحظه وحشت زدگی دختری که روح برادرش را دید

 

این خبر که توسط برادر آبیگابل اعلام شد،کمی باعث مشکوک شدن این مسئله شد چرا که پلیس بعد از کشته شدن ماروین ادعا کرد که وی ابتدا از ماده مخدر استفاده کرده بودو سپس در درگیری با اراذل باعث کشته شدنش می‌شود. به گفته آبیگایل،او برادرش را بسیار دوست داشت ، اما مرگش را نمی‌تواند باور کند و هنوز هم برایش موضوعی قابل درک نیست.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

برادری که روحش به دیدن خواهرش آمد

 


 

و اما: زن روسی بچه غول به دنیا آورد

نوزاد دختر هم وزن بچه غول در روسیه متولد شد، مادر بارداری که برای بدنیا آوردن فرزند پنجم خود به یکی از بیمارستان های روسیه مراجعه کرده بود بچه غول زایمان کرد.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

عکس نوزاد دختری که بچه غول روسیه نام گرفت

 

زایمان خبرساز یک زن در روسیه

زن ۴۲ ساله در بیمارستان اونگی واقع در جنوب غربی روسیه نوزاد سنگین وزنی رابه دنیا آورد ودر کمال تعجب پزشکان حین زایمان مشکلی برای او پیش نیامد.وزن نوزاد بیش از ۶٫۳۰۰ کیلو گرم گزارش شده است.این زن که نامش منتشر نشده است با دیدن اندازه غیرطبیعی نوزادش بعد از زایمان شوکه شد و برایش باورکردنی نبود که نوزاد دختر او چنین وزن و اندازه ای داشته باشد.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

زایمان خبرساز زن روسی و تولد دختری در حد بچه غول

 

طبق گفته های دکتر این زایمان یک زایمان نرمال نبود و وزن نوزاد در حد خطرناکی بیشتر از یک نوزاد طبیعی است ، در حال حاضر مادر و فرزند هر دو سالم هستند اما مطمئنا وزن غیرطبیعی نوزاد مشکلاتی را در آینده ایجاد خواهد کرد.

 


 

ودر اتفاقی دردناک در ایالات امریکا قتل وحشیانه دختر ۱۲ ساله توسط پدرش بخاطر آرایش کردن

 

پنسیلوانیای کشور آمریکا شاهد قتل وحشیانه دختر ۱۲ ساله توسط پدر سنگدلی بود که به جرم آرایش کردن شکنجه شد. بر اساس گزارش پلیس پنسیلونیا دونالد مایر مرد ۶۰ ساله به جرم آرایش کردن دختر ۱۲ ساله اش را پس از شکنجه با ضربات چاقو به قتل رساند. دونالد در اعترافات خود به پلیس گفت:من کیارا را چون آرایش کرده بود زجرکشش کردم، دختر در سنی که داشت حق و اجازه استفاده از وسایل آرایشی را نداشت.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

دوختن لب و چشمان دختر جوان و قتل با ضربات چاقو توسط پدر بی رحم

 

به گفته های دکتری قانونی، لب و چشمان دختر بیچاره با نخ و سوزن دوخته شده بودو با خون ریزی زیاد بر اثر ضربات متعدد چاقو به قفسه سینه اش درگذشت. یکی از دوستان دونالد که برای کاری به پیش او آمده بود با چهره بی خیال وی که نوشیدنی هم می‌نوشید و کنار پیکر خونین کیارا نشسته بود رو به رو شد.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

قتل وحشیانه ودر کمال خونسردی پدر آمریکایی

 

زمانی که دوست دونالد با این صحنه دردناک مواجه شد خیلی پنهانی فورا با پلیس تماس گرفت و وی را لو داد. پلیس پس از ثبت اظهارات و گزارش دکتری قانونی، دونالد را برای مجازات به دادگاه فرستاد. دادگاه این پدر بی رحم بزودی برگزار خواهد شد.

 


 

ودر خبر بعدی نیز: دو برابر شدن وزن زن چینی پس از استفاده دارو کاهش وزن

یکی از دغدغه اکثر آقایان و خانم های جوان ، کاهش وزن می باشد که برای رسیدن به این هدف طولانی مدت سعی می‌کنند که راه های کوتاهی را برگزینند.با این وجود داروهایی وجود دارند که میتوانند در طی چند ماه کوتاه باعث کاهش وزن شخص بدون هرگونه عوراضی شوند.

 

اما پس از مدتی کوتاه از کاهش وزن ، به مرور این عوارض بر روی بدن فرد ظاهر می‌شوند.چنین اتفاقی روز گذشته برای یک خانم جوان رخ داد که باعث شوکه شدن تعداد زیادی از کاربران صفحات مجازی شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از  تک به روز خواهیم گفت.

 

اضافه وزن زن چینی بعد از مصرف دارو لاغری

روز گذشته در رسانه های کشور چین خبری با این مضمون “یک شهروند چینی پس از ۷ سال استفاده از داروهای لاغری،وزنش دو برابر شد” که این خبر در چند ساعت اولیه همه ی ببیندگان را شوکه کرد و همه ی به این فکر میکردند که آیا چنین چیزی ممکن است؟! اسم این خانم جوان ۲۵ ساله ” شیاولی ” است که درسال ۲۰۱۱ بعلت اضافه وزن متوسطی که داشت ، تصمیم به کاهش وزن می‌گیرد.

 

در همین حین قرص های کاهش وزن به او معرفی میشوند و وی تصمیم به استفاده از آن ها گرفت. به گفته این خانم جوان ، در طی این ۷ سال ۳۰۰۰۰ دلار را صرف داروهای کاهش وزن کرده است که این داروها را از هرگونه رژیم غذایی و ترک عادات بد غذایی مناسب تر می‌دانست.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

زن چینی بعد از مصرف داروهای لاغری

 

اما پس از گذشت سال های زیادی از مصرف این قرص های کاهش وزن ، خانم شیاولی احساس کرد که بجای کاهش وزن در حال افزایش وزن است چرا که وزن وی افزایش یافته بود«حدودا ۲ برابر وزن اولیه اش» که در نهایت روز گذشته بعلت حال بسیار بد وی به بیمارستان منتقل شد. همچنین شیاولی در گفت و گو با رسانه ها گفت که این داروهای کاهش وزن رابه صورت اینترنتی خریداری نموده است و پزشکان نیز حال بسیار بد این خانم جوان ۲۵ ساله را استفاده بیش از حد از این قرص ها دانستند.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

افزایش وزن بعد از مصرف داروهای مخصوص لاغری!!!

 

معاون بخش تغذیه کشور چین به نام وانگ ژونگ در گفت و گو با رسانه ها اینچنین گفت قرص های کاهش وزن با محدود کردن اشتها و افزایش دفع ادرار میتوانند به سرعت در کاهش وزن موثر واقع شوند و فرد احساس کند که دیگر لاغر خواهد ماند. اما این فکر کاملا اشتباه می‌باشد و نتایج این داروها حداکثر تا ۲ الی ۳ ماه ثابت هستند و اما پس از این مدت به طور روز افزون با افزایش وزن روبه‌رو خواهید شد.

 


 

و در خبر آخر: مسابقه کشتی با انگشتان پا در چین

البته این ورزش مسخره را انگلیسی ها اختراع کردند اما چین است دیگر، تا کپی نکند دست بردار نیست! کشتی یکی از رشته های ورزشی و مسابقاتی است که جدال تمام عیار دو نفر را روی تشک به نمایش میگذارد ، دراین ورزش ورزشکاران با تمام اعضای بدنشان سعی در رساندن بدن حریف خود به زمین دارند ؛کشتی با انگشتان پا نیاز به توضیح نداشت چرا که کاملا به این نوع کشتی آشنا هستید.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

به گزارش تک به روز، حریف ده ها نفر در چین به رقابت دریک کشتی عجیب پرداختند این رقابت عجیب در پارک آبی شهر چونگینگ برگزار شد ، این بازی ، شامل دو شرکت کننده است که پاهای خود رابه پای یک دیگر قفل کرده و تلاش میکنند تا انگشتان پای حریف را پایین ببرند.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

کشتی گرفتن با انگشتان پا

 

کشتی گیران در طی این بازی یک دقیقه ای سخت ، انگشتان پای خود رابه انگشتان پای حریف میچبانند و تا حد مرگ، دراین رقابت درد ،میکشیدند درحالیکه تماشاچیان بی خبر از درد این مسابقه تماشا می‌کنند و این مسابقه برای دیگر افراد در حد سرگرمی است؛ می‌خندند و لذت می برند. در کشتی با انگشتان پا که با تازگی در چین صورت گرفت عده ای از شرکت کنندگان با تقلب حواس حریف خودرا پرت میکردند.

 

مثلاً آب میپاشیدند تا خود برنده این بازی شوند ودر پایان به قهرمان این رقابت، بلیط رایگان به ارزش ۹۰ یوان « ۱۰پوند» برای استفاده از امکانات پارک آبی هدیه می‌شد. کشتی با انگشتان پا نوعی ابتکار در مسابقه است که نخستین سال برگزاری آن به سال ۱۹۷۶ در دربی انگلستان بر میگردد. این مسابقه عجیب قوانین بسیار پیچیده ای دارد که دانستنش به ما کمک نمیکند اما دیدن برگزاری چنین مسابقه ای باید جالب باشد.

زبان این زن حامله شده است! + عکس و عجیب ترین اخبار جهان takbroz-com

مسابقه عجیب کشتی با انگشتان پا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.