چهره هاچهره های ایرانی

عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان ۹۶

زیگران

عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-com

عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان

آخرین تصاویر بازیگرانو ستاره های ایرانی در اینستاگرام را برای شما تهیه نموده ایم. این عکسهای از میان پربازدید ترین صفحات گزینش شده اند.

 

 

شروع می کنیم با این سلفی سرشار از انرژی مثبت از آناهیتا همتی، به امید این که زندگی و روزگار همه ی ما پر از امید و نشاط باشد.

عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comفرزاد جان این لبخندی که ما می‌بینیم را نزنی هم اتفاق خاصیِ نمی افتد.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comسلفی نادرِ سلیمانی و رفقایش که ابراهیم شفیعی هم بین آنهاست، در حال گشت و گذار در دامان طبیعت.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comاین همۀ می‌گوییم فینگلیش ننویسید بخاطرِ همین هست، همین حالا بلاتکلیفیم و نمی‌دانیم که شیث گفته روزهایمان همراه با آرامش یا روزه مان!
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comلیندا کیانی، الناز حبیبی ولیلا بلوکاتاز عکسهای جا مانده مربوط به جشن خیریه “مهر لیلا”، به همت لیلا بلوکات یکی از دست به خیر ترین هنرمندان حال حاضر.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comعکس یادگاری نفیسه روشن ما بین لاله مرزبان و ابوالفضل میری دو تازه بازیگر کشف شده توسط پوران درخشنده، در پخش خصوصی فیلم «زیر سقف دودی»
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comکوروش تهامی وهمسرِ عزیزش در مراسم پخش خصوصی فیلم «رگ خواب» اخیر ترین شاهکار حمید نعمت الله. بازی کوروش در این فیلم بسیار متفاوت و دیدنی هست.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comهمایون و رایان شجریان، شاهزاده های موسیقی و آواز ایرانی در مراسم پخش خصوصی “رگ خواب”. هنرنمایی و آواز بینظیر همایون در این فیلم یکی از فاکتور های مهم موفقیت و محبوب شدنِ این اثر بوده هست.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comلیلا خانم حاتمی با خنده های منحصر به فردش در مراسمِ پخش خصوصی «رگ خواب» لیلا در این فیلم غوغا کرده هست. هم خود را ماندگار کرده و هم ماندگارترین روایتی که سینمای کشور ایران ازعشق یک دختر داشته. باز هم می گویم که این فیلم را حتما مشاهده نمایید.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comمریلا زارعی در آن یکی پخش خصوصی یعنی پخش «زیر سقف دودی»
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comعکس یادگاری عمو پورنگ در کنار مهران مدیری در نشست صمیمانه مجریان تلویزیونی با رئیس سازمان صدا و سیما. در این مراسم مجریان تلویزیونی با رئیس سازمان دیدار کردند و از میزان ارادت خود به آن سازمان و آن رئیس گفتند و گفتند.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comپنجشنبه، ۱ تیر، سالروز تولد عالیجناب عباس کیارستمی بود. نماد روشنفکری معاصر ایران، در نخستین سالِ نبودنش، هفتاد و هفت ساله شد. تبریک به سینمای کشور ایران و دنیا.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-com– شهرام

+ هووم

– این جا رو

+ چیه «چیلیک»
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comتصور می کنم که پرستو صالحی یک مجموعه در منزلش دارد با عنوان “عکس با چهره ها” و تنها چند برگ از این مجموعه مانده تا تکمیل شود. در کنار استاد حسین علیزاده.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comارسلان قاسمی در کنار مجسمه کوچکی از خودش. کسب و کار جدیدی که با تکنولوژی چاپ سه بعدی رواج پیدا کرده و در مجتمع ها و پاساژهای شمالِ شهر تهران بسیار محبوب شده هست. به طوری که شما داخل یک محفظه کاملا اسکن می شوی و سپس مجسمه نیم متری خود را آن گونه تحویل می گیری و چند میلیون کارت می کشی.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comخانواده شریفی نیا در کنار جواد افشار در حاشیه مراسم پخش خصوصی فیلم «پرسه در حوالی من» ساخته غزاله سلطانی که در گروه هنر و تجربه شروع به پخش شده هست.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comخطر سونامی در استان تهران.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comبابک خان حمیدیان، بازیگر بی حاشیه و مفید سینما و تئاتر در آتلیه.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comخواهشا بی خیال این چالش شوید و انقدر کش اش ندهید! اگر هم کسی را دعوت می‌کنید خواهشاً کسی باشد که در اینستاگرام عضو نیست تا این رنجیر یک جایی پاره شود.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comرضا رویگری با این پست تولد همسر عزیزش را تبریک گفت و آرزو کرد که سالیان سال عشقشان پابرجا بماند. بله.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comباز هم تولد! این بار آقا کارن، پسرکِ رویا میرعلمی ده ساله شده هست که برای او نیز آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comفصل دو رنگ شدن بازوی پسر ها، فصل قبض روح شدن در مترو از بوی عرق، فصل لایک کردنِ عکس تفریحات لاکچریِ دوستان در استخر و ساحل، فصل….
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comقاب خانوادگی مهسا کرامتی و راما قویدل و آقا امیر مانی که ماشاالله به سرعت در حال بزرگ شدن هست.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comتک و توک سلفی های جامانده از جشن خیریه مهر لیلا. صاحب مجلس در کنار الهام حمیدی.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comسیروان و دوستان در پاریس. پاریس برای دوستان حکم کن سولقان را دارد و هر وقت دلشان می گیرد یک سر تا شانزلیزه می روند و یک کافی می نوشند و برمیگردند!
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comای بابا. مرگ غیرمنتظره ساعد سهیلی همۀ مان را شوکه کرد. آن قدر غیرمنتظره بود که حتی خودِ ساعد را هم شوکه کرده هست! «دور از جانش»
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comسردار آزمون عکسی دیدنی از کودکی هایش گذاشته هست. ما بگوییم باز می گویند که دشمنی دارد و این حرف ها، انصافاً شما خودتان بگویید. لباس سردار در این جا دخترانه نیست؟
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comرضا جان باور کن کسانی که دیروز فحاشی کردند اصلا کاری به دنیا بینی و این حرف ها ندارند. الکی خودت را اذیت نکن.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comماجراهای نوید محمدزاده و کارگردان قشنگ اش، هومن سیدی. هومن یک کار اخیر را کلید زده هست. پس از تجربه تقریبا پیروز «خشم و هیاهو» این پروژه که نمی‌دانیم نام آن چیست دومین تجربه سینمایی هومن سیدی خواهد بود.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comرویا نونهالی و همسرش رامین فاروقی در یک قاب کلاسیک. در کنار تعبیری قلنبه سلنبه از عشق که خواننده را به دنده معکوس وامیدارد. شما یک کلام بنویس “من و عشقم” ما خود ما همۀ جا می گوییم که آقا روشنفکر و ادیب هست.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comنادر فلاح بازیگر کارکشته سینما و تئاتر در مراسم پخش خصوصی فیلم “مالیخولیا” ساخته مرتضی آتش زمزم کارگردان جوان و کاربلد سینما.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comعکسی ناب متعلق به چهل سال پیش که مهدی میامی با گذاشتن آن تولد پرویز پرستویی را تبریک گفت. پرویز پرستویی جوان در سمت چپ و مهدی میامی در سمت راست عکس قابل تشخیص میباشند.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comدیدید که ساده بودن چقدر صمیمی و دلنشین هست؟ امیدوارم ۱۴۰ سالگی عشقتان.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comسلفی مسعود روشن پژوه و حامد همایون دو هنرمندی که از لحاظ سطح کیفیت کاری «در مجری گری و خوانندگی» خیلی به هم می‌آیند.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comاسم مقاله امروز را باید «تولد چهره ها در شبکه های مجازی» میگذاشتیم. تبریک به شایسته ایرانی.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comفقیهه سلطانی و دخترش گندم خانم در آستانه ۶ ماهگی. تولد ۰٫۵ سالگی گندم جان پیشاپیش مبارک!
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comرضا رشیدپور که پس از حمله قلبی در برنامه زنده مدتی از اجرای برنامه دور بود، باز هم به تلویزیون و برنامه “حالا خورشید” بازخواهد گشت. این خبر را آرش ظلی پور مجری جوان تلویزیون اعلام کرد.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comسلفی سهراب پورناظری در کنار مانوئل نویر دروازه بان نامدار تیم ملی کشور آلمان و باشگان بایرن مونیخ که تولدش چند وقت پیش بود!عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comعکس یادگاری بزرگان پرسپولیس در کنار هانی و هانا نوروزی، در روز تولد پدر فقیدشان. احتمالاً آقای طاهری، پروین و سایر دوستان پس از آن اتفاقات تلخی که در جشن قهرمانی پرسپولیس افتاد سعی در دلجویی از هانی داشته اند. دلجویی کنید تا ببینیم یاد و حرمتِ هادی این بار چقدر دوام می آورد.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comسلفی لیلا اوتادی در حاشیه پخش فیلم «مالیخولیا» در کنار محمدرضا هدایتی و پسر عزیزش هامون، شبنم فرشادجو. دو خواهر لیلا هم که به آسانی مشخص میباشند.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comبه به تبریک به آقا احسانِ گل! امیدوارم که خوشبخت و سلامت باشید و همه ی وقت لبتان خندان باشد. ولی خودمانیم ظهر ماه رمضان کسی جشنِ عروسی نمیگرد «ایموجی چشمک». درضمن این شعری که نوشتی هم یک مقدار با اصل شعر مغایرت دارد. حالا باقی نکات را نادیده می‌گیریم.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comبه استناد سخن عکاس: نسیم ادبی و همسر محترم در حاشیه پخش «رگ خواب»
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comقابی با حضور خاطره سازان سینما و تلویزیون و پیشکسوتانی که امیدواریم هرکجا که میباشند سلامت و سرزنده باشند. ابراهیم آبادی، سعید پیردوست، محسن قاضی مرادی و مهوش وقاری.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comبا دقت به عکس گفت و گو این زوج خوشبخت به زودی در یکی از مجلات مطرح کشور، با تیتری نزدیک به «از همان نگاه اول عاشق نرگس شدم» منتشر خواهد شد.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comعلیرام پس از بازگشت از این سفر دیگر به هیچ عنوان حق ندارد از زندگی و بیحوصلگی بنالد!
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comوقتی مادرت تازه از راه رسیده و تو با این لوس بازی ها داری وقت می خری که یک نفر به آرامی و بدون سر و صدا رفع زحمت کند.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-com«مادر قلب اتمی» ساخته پرستاره علی احمدزاده، با تمامی تحریم ها و موانع در پخش بسیار خوش درخشیده و در این چند روز فوق العاده فروخته هست. سلفی ستاره های این فیلم، مربوط به روزهای تولید و فیلم برداری آن در سه سال پیش. ترانه علیدوستی، محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی و مهرداد صدیقیان به اتفاق آقای کارگردان و سایر همکاران.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comامید جان اگر طاقت دوری نداری عجله ای به بازگشت نیست. اصلاً بمان همان دوبی فعالیت کن! خوانندگی را هم بگذار کنار و آنجا به تجارت و برج سازی روی بیاور.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-com

مانی جان چرا مکالمات شخصی با همسرت را روی اینستاگرام آپلود می کنی؟
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comدو ستون سینمای کشور ایران، در یک قاب. به مناسبت تولد عزت سینمای کشور ایران. تبریک دوباره خدمت استاد عزت الله انتظامی و آرزوی سلامتی برای استاد محمدعلی کشاورز.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comعلی دایی با این عکس دیدنی از خود در کنار خداداد عزیزی در ایام قدیم و امروز، تولد دوست و هم بازی قدیمی اش را تبریک گفت. ما نیز تولد خداداد را تبریک می گوییم و امیدواریم این آخرین پست تولد امروز باشد!
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comعجب!
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comنصرالله رادش و نیمی از همسرش. الهی آمین.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comیک پرتره کلاسیک و خوشگل از امیر جدیدی، ستاره بی چون و چرای سینما.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comسلفی رامبد جوان و مهران مدیری در حاشیه دورهمی مجریان تلویزیونی و رئیس سازمان. سلفی ای که می‌تواند خاموش کننده تعداد زیادی از شایعات و حرف و حدیث ها پیرامون اختلافات بین این دو مجری محبوب باشد.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comمهرداد صدیقیان در حال چین گردی. پارگی زانو هایش را هم سانسور کرده تا خدایی نکرده مشکلی برای ما پیش نیاید.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comبرخی از افراد هم خودشیفتگی خیلی قشنگی دارند!
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comنوید محمدزاده، علی سرابی، ستاره پسیانی، پژمان جمشیدی، پرچهر قنبری و مارال بنی آدم در پشتِ صحنه یک نمایش که به زودی به اجرا درخواهد آمد.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-comبا این عکس از علیرضا واقعی در کن سولقان، مقاله امروز را به اتمام می‌بریم. تا فردا، یا حق.
عکس های داغ بازیگران و هنرمندان در تابستان (278) takbroz-com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.