چهره هاچهره های جهانی

نمایش آنلاین زندگی خصوصی کیتی پری katy perry در آپارتمانش

نمایش آنلاین زندگی خصوصی کیتی پری در آپارتمانش takbroz-com

نمایش آنلاین زندگی خصوصی کیتی پری در آپارتمانش

کیتی پری خواننده سرشناس که در یک آپارتمان زندگی میکنند تصمیم گرفته تا لحظات زندگی خود را با دوربین هایی که در منزل اش کار گذاشته شده اند با مردم به اشتراک بگذارد. از روز جمعه، ۹ ژوئن مردم می توانند از طریق چهل و یک دوربینی که کیتی پری در گوشه و کنار منزل اش قرار داده، شاهد زندگی خصوصی روزمره وی باشند.

 

به گزارش تک به روز، کیتی پری همراه با بازیگر سرشناس جسی تایلر، یوگا کار می‌کند، همراه با گوردون رمزی، سرآشپز سرشناس غذا میپزد. صورت بی آرایش خود را نشان میدهد، آرایش می‌کند و نظرش را نسبت به مسائل گوناگون بیان می کند مثلا میگوید آرایش فریب نمی دهد بلکه ابزاری سرگرم کننده هست که زیبایی ها را اکثر نشان میدهد.

کیتی پری با حدود صد میلیون هوادار در توییتر، بیشترین تعداد طرفدار را در این شبکه اجتماعی دارد.این هنرمند ۳۳ ساله طی سال های جدید از شهرت خود برای فعالیت های سیاسی نیز بهره برده هست.
نمایش آنلاین زندگی خصوصی کیتی پری در آپارتمانش takbroz-com

حمایت وی از هیلاری کلینتون نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری کشور آمریکا تا ظاهر شدن روی صحنه کنسرت با پیام های سیاسی. مجموعه جدیدش، «شاهد» هم حال و هوای سیاسی دارد و به مردم نسبت به ناآگاهی سیاسی هشدار میدهد. کیتی پری، که نام اصلی اش کاترین هادسون هست،

در خانواده ای اونجلیست بزرگ شده هست. او چندی پیش به دلیل فعالیت هایش در راستای برابری حقوق دگرباشان جنسی جایزه کمپین حقوق بشر برابری ملی را دریافت نمود اما در مصاحبه با مجله «ووگ» گفت تا دوران نوجوانی، از دنیای مدرن دور بود و حتی اجازه رابطه با دگرباشان را نداشته هست.
نمایش آنلاین زندگی خصوصی کیتی پری در آپارتمانش takbroz-com

کیتی پری در ویدیوهای زنده یوتیوب، اما، از مسائل بیشتری پرده برداشته هست. در یکی از این ویدیوها، کیتی پری میزبان تعدادی از چهره های سرشناس عرصه سرگرمی هست. او در بخشی از این ویدیو میگوید که حتی خیال می‌کرد با یک لمس حامله می شود. در ویدیویی دیگر کیتی را می‌بینیم

که رویه روی سیری سینگ، روان شناس پرآوازه نشسته واز چیزهایی میگوید که برای هوادارانش حیرت انگیز هست. کیتی پری میگوید گاهی اوقات فکر خودکشی به سرش می زند واز این بابت شرمسار هست.
نمایش آنلاین زندگی خصوصی کیتی پری در آپارتمانش takbroz-comچهره بدون آرایش کیتی پری

او از اینکه توانسته از فرصت های زندگی اش بهره گیری کند و شهرت و ثروتی برای خود دست و پا کند شاد هست اما از اینکه مدام زیر میکروسکوپ قرار دارد احساس خوبی ندارد. کیتی پری میگوید گاهی می خواهم دوباره کاترین هادسون شوم. شاید برای همین موهایم را کوتاه کردم چون می خواهم به اصل خودم برگردم.هر چند شاید کیتی پری نتواند زمان را به عقب بازگرداند
نمایش آنلاین زندگی خصوصی کیتی پری در آپارتمانش takbroz-com

اما با نشان دادن وجهه حقیقی زندگی خود که از دور به نظر ایده آل می‌آید، الهام بخش طرفداران جوانش شده هست.او می‌گوید اگر غم هایتان شبیه من هست، رویاهایتان هم می‌تواند به اندازه رویاهای من بزرگ باشد. کیتی پری ویدیوی زنده زندگی روزمره اش را با کنسرتی رایگان برای حدود هزار نفر از هواداران منتخبش در لس آنجلس به اتمام رساند.
نمایش آنلاین زندگی خصوصی کیتی پری در آپارتمانش takbroz-com

نمایش آنلاین زندگی خصوصی کیتی پری در آپارتمانش takbroz-comکنسرت کیتی پری
نمایش آنلاین زندگی خصوصی کیتی پری در آپارتمانش takbroz-comکیتی پری بدون میکاپوآرایش

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید