چهره هاچهره های ایرانی

عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (۲)

عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-com

عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال «۲»

عکس های جالب بازیگرانو ستاره های معروف ایرانی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک گذاشته شده اند را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

 

شروع می‌کنیم مقاله امروز را با این سلفی از خوشگل بروفه، ستاره سال های نه عمده دور سینماو تلویزیون که امروزه بسیار کم کار و کم اثر شده هست، در کنار همسرو همراه دیرینه اش پیام صابری، در حال گشت و گذار در دامان طبیعت.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comخاطره بازی شبنم قلیخانی با عکسی مربوط به پشت صحنه سریال “نردبام آسمان” سریال جالب محمدحسین لطیفی که درمورد زندگی غیاث الدین جمشید کاشانی منجم و دانشمند بزرگ ایرانی بود. سریالی که در زمان اکران طرفداران بسیاری پیدا کرده بود. با هنرنمایی وحید جلیلوند، شبنم قلخانی، ماهچهره خلیلی، رحیم نوروزی و خیلی های دیگر.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comما که نمی خواهیم باور کنیم سردار آزمون هواپیمای شخصی دارد. امیدواریم این تصویر فقط یک شو آف باشد!
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comلیلا بلوکات با این تصویر از شروع یک پروژه هنری به کارگردانی بهرام بهرامیان خبر داد. پروژه ای به نام “از یادها رفته” که احتمالاً یک سریالتاریخی هست.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comطراح این چیزی که امیر پوشیده در ابتدا قصد طراحی یک مانتو را داشته که در میانه راه منصرف شده و کت شلوار طراحی کرده هست.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comخودشیفتگی؛ اپیدمی خطرناک و مرض لاعلاج دنیای مدرن سلبریتی ها.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comپیرو پست قبلی.

پ.ن: طلوع سبیل هایت را تبریک می‌گوییم ارسلان جان.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-com“هر کی دختر داره، جاش وسط بهشته” به روایت سینا سرلک ودختر عزیزش.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comشهرام محمودی و پسرش آقا ارسام با عینک های ست کرده ی خود، در حال شمالگردی،
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comسلفی یک عدد صالحی با دو عدد جعفریِ با عشق. راستی از آن یکی صالحی چه خبر؟! به نتیجه نرسیدید؟!
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comدیبا خانم زاهدی میباشند، بازیگر جوان سینماو تئاتر که با فیلم “پنج ستاره”ی مهشید افشارزاده مطرح شد و با “بادیگارد” و “آزاد به قید شرط” خودش را بعنوان یک ستاره به جامعه سینمایی ایران معرفی کرد.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comایشان هم آقا مهران رجبی میباشند. یکی از تیپیکال ترین بازیگرانسینما و تلویزیون، در مسیر بازگشت از مشهد مقدس. همانگونه که می دانید هر شخصی یک زاویه و نقطه طلایی از صورتش را میشناسد کهاز آن زاویه تصویر می گیرد. مهران رجبی از آن دسته افرادی هست که صورتش زاویه طلایی ندارد.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comزانیار جان در این گرما سگ پوستش را می‌کند که عرق نکند بعد شما پوتین پایت کرده ای؟!
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comخوشگل زیستن را از شما یاد می گریم سحر و نیمای عزیز.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comعبارت “چشمات آلبالو گیلاس میچینه” در دنیای حقیقی. ممنون از یاحا کاشانی به دلیل خدمت بزرگی که به ادبیات کشور کرد.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comقدم زدن عبدالله اسکندری در کوچه پس کوچه های خاطراتِ سینمایی اش، در یادگار ماندگار زنده یاد علی حاتمی که بزرگ ترین لطف را به سینمای کشور ایران کرد.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comاخبار موثقی از شرایط عمومی بهنام صفوی پس از عمل جراحی مخابره نشده هست، موضعی که در کنار پست های متعدد التماس دعا برای بهنام، کمی نگران کننده به نظر می رسد. ما نیز ملتماسه خواهان دعا برای سلامتی و بهبود بهنام صفوی هستیم. یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comسلفی هادی طباطبایی در طبیعت زیبای زادگاه مادری اش، گیلان.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comهستی مهدوی در حال بازدید از یک نمایشگاه هنری به نام “بهمن کوچیک”. عنون نمایشگاه خود به خوبی از دُز بالای “روشنفکرانه” بودن گالری خبر می دهد، نیازی به مشاهده آثار نیست.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comمجید اخشابی از کافه اش هفته ای مبارک و دلپذیر برای ما آرزو کرد.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comعلی اوسیوند و همسرش حمیرا ریاضی در حال بازدید از یک فروشگاه بودند که این تصویر از انها گرفته شد.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comسلفی پویا امینی، اخیر ترین مارکوپولوی دنیای هنرمندان، در کنار بناهای باشکوه تخت جمشید.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comرضا قوچان نژاد با این پست از برادر ناتنی اش یاد کرد و برایش قلب فرستاد.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comرضا گلزار و یکتا ناصر با گریم های متفاوت در نمایی از فیلم سینمایی “آینه بغل” ساخته اخیر منوچهر هادی.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comشبنم مقدمی و غزل شاکری که این روز ها برای حضور در جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان حضور دارند، عکسی از اصفهان گردی خود به اشتراک گذاشته اند که شاهد آن هستید.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-com“خاص بودن” مالیخولیایی هست که فرد خود خاص پندار را به هر کاری وا میدارد. حتی انداختن تور ماهیگیری به دور گردن.

عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-com

پایتختی ها در روزهای سخت فیلم برداری این سریال. در پنجمین فصلِ آن که فیلم برداری آن اکثر از فصل های قبلی طول کشیده هست و ما بیصبرانه منتظر فرارسیدن موعد اکران آن هستیم.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comآناهیتا همتی در حال بازدید از گالری تصاویر زنده یاد عباس کیارستمی چند روزی پس از نخستین سالگرد نبودن اش. نبودنی که در پِی رفتنی نابهنگام رخ داد. رفتنی که هنوز زمانش نرسیده بود و امان از سه حرف “خ، ط و الف”.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comشیرین ترین جشن تولدی که محمد اصفهانی در این مدت داشته هست!
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comنام نازنین بیاتی را هم به فهرست “رد دادگان” اضافه می کنیم.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comسلفی حامد بهداد و پردیس احمدیه درون اتومبیل، در روزی نامشخص به سمت مقصد نامعلوم.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comجشن تولد ایمان خان معلم در کنار رفقا، برادرش امید و علی اوجی، در نخستین سال بدون حضور پدرش علی معلم. روح تهیه کننده و منتقد بزرگ سینما همۀ وقت} خوشحال باشد.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comخاطره بازی های پیش از این تصویرِ زهره حمیدی، همگی سوتفاهم بود! عکسی بینظیر از دهه پنجاه.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comآزاده صمدی، احسان کرمی و بهاره کیان افشار در مراسم افتتاحیه یک آتلیه عکاسی. انتظار می رود به زودی شاهد عکس های عزیزان در این آتلیه باشیم.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comاحسان حاج صفی چند روزی پس از جشن عروسی اش راهی یونان و باشگاه جدیدش پانیونیوس شده هست تا در کنار کاپیتان مسعود شجاعی به فوتبال خود ادامه دهد. برای احسان عزیز آرزوی موفقیت داریم.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-comتصویر یادگاری مائده طهماسبی در کنار استاد علی نصیریان پس از تماشای نمایش “اعتراف” به کارگردانی شهاب حسینی، پست آخر مقاله امروز ماست. ممنون از همراهی ارزشمندتان. تا فردا، یا حق.
عکس های بازیگران و هنرمندان در تابستان امسال (286) takbroz-com

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید