چهره هاچهره های ایرانی

عکس های بازیگران و خبرهای داغ از سلبریتی ها

عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-com

عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها

آخرین تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی در صفحات اینستاگرام آنها را می‌توانید در زیر دیدن نمایید که امروز به اشتراک گذاشته شده هست.

 

 

مقاله را شروع می کنیم با این امید که همه ی وقت لبتان خندان و چای زندگی تان شیرین باشد، مانند همین تصویر بهزاد جان خداویسی

عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comسلفی امیر جدیدی در کنار شصت و دو تن از دوستانش.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comرنگ موی اخیر مبارک باشد پرستو خانم. مرسی از این که ما را از این تغییر مهم باخبر کردی.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comرضا صادقی از پروانه و چرخیدن و محبت گفته، ولی عکسی را گزینه کرده که با دیدن اش کلی موجود دیگر به ذهنت می‌آید الا پروانه!
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comمحسن افشانی، نیما شاهرخ شاهی و ارسلان قاسمی در حال شب کاری در پروژه “آتش و قداره” کاری از محمد عرب. اگر شب کاری در سینما ممنوع میشد سرور های اینستاگرام نفسی میکشیدند.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comسلفی شیرینِ لیلا بلوکات و خواهر زاده اش، در روزهایی که برای گذراندن تعطیلات به ایران آمده هست. بله لیلا جان در بیشتر روزهای سال در حال اروپا گردی میباشند و فقط موقع تعطیلات و روزهای خاص به وطن سر می زنند.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comسلفی امید دنیا در حال خوردن بلال در گردنه حیران. شک ندارم که امید با این اوضاع اش قطعا شلوارک بلند پوشیده و دمپایی انگشتی پایش هست.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comسلفی سوگل طهماسبی در کنار غزاله جزایری بازیگر مفید، بسیار توانا و گرچه کم کار سینما و تئاتر که پس از سه سال با هم دیدار کرده اند. غزاله با بازی در فیلم “زندان زنان” ساخته منیژه حکمت معرفی و با هنرنمایی در سریال “اغماء” به کارگردانی سیروس مقدم، چهره شد.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comوقتی پدرت نیمه شب متوجه می‌شود که کولر را روشن کردی ای.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comپریناز ایزد یار شب قبل ویلایی ها را در کنار مردم در پردیس مگامال دید و مانند همه ی وقت با خوش رویی و مردمداری بی نظیرش، ساعت ها در کنار مردم بود.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comتلاش های سولماز غنی برای بخشیدن حال و هوای بهاری به گرمای این روز ها با گذاشتن این سلفی بهاری در کنار همسرش.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comمهتاب کرامتی با این پست از قربانیان پرواز ۶۵۵ ایران ایر که در سال ۶۷ توسط ناو آمریکایی مورد هدف قرار گرفت، یاد کرد. روحشان خوشحال و یادشان گرامی باد.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comتصویر یادگاری روشنک عجمیان در کنار ناصر پلنگی نقاش مفید کشورمون و همسر محترمش. جناب پلنگی از نقاش های تاثیر گذار معاصر میباشند و در کنار حبیب‌الله صادقی، حسین خسروجردی، کاظم چلیپا و چند تن دیگر به «نقاشان انقلاب» مشهورند.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comدورهمی خانوادگی مهدی میامی، قاسم زارع و رزیتا غفاری به اتفاق همسران محترم.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comشیلا خداداد و عشق هایش سامیار و ساتین، در حال گشت و گذار.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comمحمودرضا قدیریان با این پست اعلام کرد که در راه خواستگاری هست. جناب قدیریان با گذشت یک روز از این پست هنوز پست دیگری نگذاشته تا مطلع شویم خواستگاری موفقیت آمیز بوده یا خیر! تدریجی داریم نگران می شویم!
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comپیام صادقیان که به تازگی به نفت شهر تهران پیوسته، این تصویر را در کنار علی کریمی سرمربی این تیم گرفت و با گذاشتن ۶ قلب زیر آن، حواشی را خیلی زودتر از شروع بازی ها، استارت زد.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comسارا رسولزاده در حال دیدار از یکی از باغ موزه های شهر تهران.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comمحسن یگانه ستاره سهیل این روزهای فضای مجازی شده هست و ماهی حداکثر یک پست می گذارد و می‌رود تا ماه بعد.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comآرش برهانی در کنار رضا پرستش. چند روز پیش مراسم عروسیِ بدلِ آرژانتینیِ رضا پرستش بود که کلی سر و صدا کرده بود.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comسلفی دوستانه بابک کریمی در کنار اصغر فرهادی و همسرش و سایر دوستان در حال تفریح و گردش در ایتالیا.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comتورج اصلانی فیلمبردار کارکشته ی سینما، در گورِ سینمای مستقل و مظلوم ایران. آلبوم سریالهای پایتخت که با آن آشنایی دارید بر زمینه طرحی از تورج اصلانی ساخته شده اند. گرچه خودش می گوید که محسن تنابنده انها را از وی دزدیده هست ولی محسن می گوید که طرح را خریداری کرده هست. خلاصه ایده نخست سریال برای این مرد نحیف خفته در گور هست.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-com– قول میدم هر وقت اون کلاغه تخم کرد ببرمت شهر بازی.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comبهنوش بختیاری، مجید یاسر، اندیشه فولادوند، رضا شفیعی جم و جواد رضویان در پشت صحنه پروژه اخیر آرش معیریان که نامش “دم سرخیها” هست. کپی رایت اسم این فیلمهای “ها” دار همۀ وقت} در اختیار مسعود دهنمکی بود که اخیرا با ویلایی ها و حالا با این فیلم، از او سلب شده هست.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comیک صدای گرم و ماندگار دیگر، روز قبل برای همۀ وقت} خاموش شد و جامعه خبرنگاری ورزشی را داغدار کرد. استاد عطاالله بهمنش پیر خبرنگاری و تفسیر ورزشی در سن ۹۴ سالگی به ملکوت اعلی پیوست و ما را با خاطرات سال های دورِ خود و صدای تکرار نشدنی اش تنها گذاشت. عطا بهمنش بودن یعنی صدایی

بتواند دست شنوندگان رادیو را بگیرد و ببرد امجدیه و به آنها نشان بدهد وقتی سرطلایی روی سر مدافعان اسرائیل سر می زند، دقیقا یعنی چی. بهمنش بودن آن قدر مهم هست که امتدادش می رسد به ۴٠ سال بعد از آخرین گزارش. گرچه ما بدون شنیدن و دیدن اش می دانستیم چه آدم بزرگی هست؛

شاید به دلیل آن اسم و فأمیل خوش آهنگ. اما نه، آدم مهم، یعنی کسی که ۴٠ سال بعد از آخرین گزارش یک جوری توی ذهنت رسوب کرده باشد که وقت شنیدن خبر مرگ غم ات بگیرد که آدم بزرگی از بین ما رفت. 

عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-com

کیمیای ورزش ایران پس از درخشش در مسابقات جهانی با استقبال خانواده اش به وطن بازگشت. مصدومیت های متعدد، سوغاتی های کیمیا از این مسابقات بوده اند که باید تا یک سال به درمان آنها بپردازد. آرزوی سلامتی داریم برای کیمیای عزیز.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comجشن تولد دو نفره سحر جعفری جوزانی و پدر هنرمندش. استاد چند دکمه ی دیگر هنوز جا بود، چرا دست کشیدید؟!
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comمهدی پاکدل با این تصویر بسیار خوشگل – که اثر برادرش مسعود پاکدل هست – از همۀ کسانی که تولد وی را تبریک گفته بودند تشکر کرد.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comبعضی چیز ها هست و آدم می‌بیند و دلش را قرص می‌کند که مهدی طارمی از ایران رفتنی نیست!
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comروایت “سینما ژورنال” از بابک بیات و پسر کمتر شناخته شده اش مانی، که خیلی زود پدر را داغدار کرد و نامش را به مانی رهنما وام داد. روح هر دو عزیز خوشحال باشد.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comاحساس کردم که امروز چاشنی لوس بازی و رمانس مقاله آن طور که باید نیست که خدارا شکر این سلفی روناک یونسی رسید.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comابوالفضل پورعرب و رضا توکلی دو بازیگر کهنه کار سینما و تلویزیون در جشن خیریه ای که در کنار کودکان تحت نظر یک موسسه خیریه در مشهد مقدس برگزار کردند، جشنی که به بهانه تولد جناب پورعرب برگزار شده بود. اجرتان با خدا.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comو تشکر بعدی از مرتضی پورعلی گنجی برای هدیه ای که به یکی از طرفدارانِ عزیز اش داد.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comسجاد افشاریان و رفیق فوتبالی اش مجتبی جباری در کنار یکی از دوستان در کافه. سجاد و مجتبی رفاقتی دیرینه با هم دارند.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comخاطره بازی رزیتا غفاری با این تصویر قدیمی از پشت صحنه سریال “روشنتر از خاموشی” ساخته ماندگار حسن فتحی، در کنار زنده یاد پروین سلیمانی عزیز.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-comبا این تصویر یادگاری نسبتاً قدیمی پرواز همای در کنار استاد هوشنگ ابتهاج مقاله امروز را هم به اتمام می بریم. تا فردا، یا حق.
عکس های بازیگران و خبرهای داغ از ستاره ها (283) takbroz-com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید