چهره هاچهره های ایرانی

عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (۶)

عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-com

عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی «۶»

جدید ترین عکس های بازیگران مشهور ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را برای شما مخاطبین علاقمند به بازیگران و ستاره های ایرانی آماده نموده ایم.

آتشنشان ها باید این عزیز شدنشان را مدیون خون همکارانشان در پلاسکو باشند. پیش از آن اتفاق نهایت تعامل مردم با آتشنشان ها، ایجاد مزاحمت تلفنی برای انها بود.

عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comعلیرضا بیرانوند در حال گرفتنِ ماساژ از نوع غیر تایلندی اش. گرچه از این جا و با این تصویر نمی‌توان با اطمینان گفت، ولی خب ظواهر که آن گونه نشان می دهد!
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comبهاره جان اتومبیل جدیدتان مبارک. ایشالا چرخ سان روف اش برایتان بچرخد.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comشبنم خانمِ پاراگلایدرسوار، در سواحل کیش، بسیار شاد و هیجان زده از تفریحات لاکچری اش.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comیک جنگ حقیقی! یادشان بخیر.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comماهایا پطروسیان با این تصویر از خود در نمایی از فیلم متفاوت “شیرین” ساخته عباس کیارستمی، در نخستین سالگرد درگذشت این کارگردان فقید، یاد وی را زنده کرد. روحش شاد.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-com“جشن عکاسان سینما” نام مراسم جدیدی هست که یک بهانه ی دیگر برای دور هم جمع شدن چهره ها شده هست. غزل شاکری در همین مراسم.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comمحیا دهقانی بازیگر سینما و تلویزیون هم در این مراسم حضور داشت. محیا در سریال “پایتخت” و فیلم سینمایی “ماجرای نیمروز” هنرنمایی کرده هست.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comعاشق پیشه ی بی جربزه ی شهرزاد، در همین مراسم.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comپانی پناهی ها، ستاره بی نظیر توانای سینما و تئاتر کشورمون هم در همین مراسم حضور داشت.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comامین زندگانی و حامد میرباقری در مراسم افتتاحیه یک بوتیک. گذشته تر ها چهره ها برای خود شأن و حدودی قائل بودند و برای افتتاحیه پاساژ و سینما و نهایتش رستوران به مراسم میرفتند. الآن فقط مانده در مراسم افتتاحیه فلافلیِ ممد گوریل یکی دو چهره مشهور حضور پیدا کند.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comحامد بهداد با پیراهن مشکی و ظاهری مغموم در مراسم جشن عکاسان سینما حاضر شده بود تا نشان دهد هنوز سر قضیه پرونده پزشکی استاد کیارستمی کمی ناراحت هست. چند باری هم فرزندان استاد به حامد جان گفته اند که “شما خودت را خیلی ناراحت نکن و بیخال شو” ولی متاسفانه بیخیال بشو نیست.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comمهناز افشار در حالت “نو میک آپ” که نمی شود گفت، “خیلی خیلی کم میک آپ”، جشن عکاسان سینما.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comمریم امیرجلالی در حالتی این تصویر را گرفته که گویا دارد قربان صدقه ی عقاب لِگویی می‌رود.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comمتین ستوده با تیپی متفاوت و شاد در جشن عکاسان سینما. از همۀ عوامل، بانیان و دست اندرکاران این جشن صمیمانه تشکر می‌کنیم که پس از مدت ها ما را از بی سوژگی در آوردند! تا باشد از این جشن ها.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comنیوشا ضیغمی فسقلی و عروسکِ هم سایز اش.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comسلفی آینه ای نیما رئیسی در کنار لاله و سارا اسکندری و سایر دوستان، در اتاق گریم نمایش “اعتراف” ساخته شهاب حسینی.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comکسی علت علاقه لیلا حاتمی به پوشیدن رنگ سفید را می‌داند؟ گرچه خیلی مفید هست این گزینه، ولی به نظرتان کمی تنوع بد نیست؟ هم در اسکار سفید بپوشی هم در جمعه بازار؟!
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comخدا را شاکریم بخاطر بلایی که از سر پسر نسرین مقانلو رد شد و وی را به خانواده اش بازگرداند. برای خاله نسرین و پسر عزیزش آرزوی سلامتی داریم.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comکاملاً مشخص هست که جناب ضرغامی اگر مسیر زندگی اش به این جا ختم نمیشد، قابلیت تبدیل شدن به یک “شاخ اینستا” را داشت!
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comواکنش مصطفی میرسلیم پس از مشاهده این پست عزت الله ضرغامی.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comسیروان خسروی پس از مشاهده پست عزت الله ضرغامی.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comسمیرا حسینی در حال آرزو کردن چراغ برای کلبه کوچک همسایه اش.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comشب نشینی رویا تیموریان و دختران عزیزش در کنار پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی در یکی از رستوران های شهر تهران. آن پاکت سیگار هم برای مشتری قبلی هست که جا مانده هست. خیال بد نکنید!
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comبهشاد مختاری حسابی ابوالفضل پورعرب را با این پست خجالت داد. آرزوی سلامتی داریم برای سوپراستار همیشگیِ سینما.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comرضا رشیدپور و امیرعباس جان، کودک بامزه و مشهور این روزهای فضای مجازی. مشهور شدن در فضای مجازی ایران دنیای عجیبی دارد. یک نفر فحش می دهد و مشهور میشود، یک نفر در ترکیه جلوی دوربین می رقصد و مشهور میشود، یکی خودش را خفه می‌کند و مشهور می‌شود، یک نفر هم بخاطر دندان دردِ ناشی از خودن کچلیک با نان، مشهور میشود!عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comبا بانوان محلی سرزمین مادری اش «جنگل های آفریقا» اشتباه گرفته هست ملیکا جان. خیلی نگرات نباش.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comروشنک عجمیان در حال آماده کردنِ رویا افشار برای آیتم حمل چمدان.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comسوال روز: این بچه کیست؟

راهنمایی: پسر هست. پست همه ی را هم لایک می کند.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comسلفی مجید یاسر و اندیشه فولادوند در پشت صحنه پروژه “دم سرخ ها” به کارگردانی آرش معیریان که فیلم برداری آن به تازگی کلید خورده هست.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comیغما گلرویی پس از بچه دار شدن هزینه های زندگی اش بالا رفته و دخل و خرجش برای سفر به ایتالیا جور نیست، لذا تصمیم گرفته طرح برج پیزا را در وطن اجرایی کند.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comامروز تولد ۳۱ سالگی اشکان دژاگه هست. پسر خوش قلب و با غیرت فوتبال کشورمون که زحمات زیادی برای نام فوتبال ایران کشیده هست. تبریک به اشیِ عزیز.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comافشین ذی نوری و غزل شاکری در جشنواره فیلم کودک و نوجوان در اصفهان. گویا غزل هم به استعداد و قابلیت “شورتکات سازی” دست پیدا کرده هست که هم زمان هم در اصفهان هست و هم در استان تهران!
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comاستاد اسکندری عزیز در هنر و توانایی های شما در تغییر چهره و گریم دیگران شکی نیست، ولی انصافا از بیست متری هم مشخص هست که سحرِ دولتشاهی هست! این سوال مطرح کردن نداشت.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comفَت من :»»»

مهراب قاسمخانی، مانند همۀ وقت} بی نظیر.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comکل کل به ظاهر دوستانه جوانان فوتبال کشورمون در اینستاگرام. هر چه اکثر این حواشی را می بینیم اکثر نگران این ستاره های آینده ساز می شویم. امیدواریم هیچگاه از مسیر موفقیت منحرف نشوند.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-comبه انتهای مقاله امروز رسیدیم. ممنون از این که ما را همراهی کردید.
عکس های بازیگران در شبکه های اجتماعی (284) takbroz-com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید