چهره هاچهره های ایرانی

عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور سینما و تلویزیون

 

عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-com

عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور

آخرین تصاویر بازیگران و ستاره های ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام را میتوانید در گالری تصویری زیر مشاهده نمایید و لذت ببرید. 

 

 

شروع می‌کنیم با این تصویر دیدنی از کودکی های حسین رفیعی، به امید این که هیچگاه خنده از لبتان رخت نبندد و مانند حسین در این تصویر اخمالو نباشید.

عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comفرزاد فرزین داشت از آمریکا بازمیگشت و رامین رضائیان داشت به بلژیک میرفت که از بخت بد ما همدیگر را اتفاقی زیارت کردند و خب طبیعی است که سلفی هایی هنگام برخورد دو چهره با هم گرفته شود.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comارسلان میرزا قاسمک باشی.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comبا بقیه کاری ندارم ولی انصافا فرهاد قائمی میتوانست همانجا بماند و خودش را به عنوان یک شهروند چینی جا بزند.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comمهران ضیغمی پس از درگیری کوچکی که با یکی از گربه های محل داشت. گویا بد موقع مزاحم گربه جان شده بود.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comما میدانیم چرا، چون آینه دیدی!
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comجشن تولد علیرضا نیکبخت در کنار رفقا و میهمان های عزیز و عظیم اش!
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comماجراهای بنیامین و عشق زمینی اش.
این قسمت: احتکار عکس های باحال!
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comواکنش عمومی پس از مشاهده لوس بازی های اخیر بنیامین.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comاین عکس هنری یک جوان ایرانی در سال ۱۳۶۷ نیست، بلکه سلفی جدید عمار تفتی در سال ۱۳۹۶ است.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comهومن سیدی هم اخیراً مخاطب خاص دار پست میگذارد. باید زمان بگذرد تا ببینیم اوضاع از چه قرار است.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comعلی اوسیوند این عکس از خودش در کنار یک لوله فلزی زنگ زده گذاشته و در زیر هم خودش را تگ کرده است. از سورئال ترین پست های عالم.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comالناز شاکردوست با این عکس تولدش را با چند روز تاخیر به خودش تبریک گفت. “حجاب موتور سیکلتی” را هم به لیست حجاب های عزیزان اضافه میکنیم.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comنجمه خدمتی قهرمانی ارزنده تیراندازی کشورمان در حال تله کابین سواری در شمال کشور.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comاز دیگر کاربردهای چفیه.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comجای محمود فکری در زیر پستِ هستی خالی است.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comشب بی نظیر سپهر حیدری در کنار ملکه مهربون و بینظیر اش.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comملکه الیزابت پس از مشاهده این پست سپهر حیدری.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comاندیشه فولادوند عکسی از تست گریم فیلم جدیدش منتشر کرد. به عوامل و کارگردان فیلم توضیه میکنم الکی هزینه و وقت خود را تلف نکنند، چون این فیلم مجوز بگیر نیست!
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comعکسی که آزاده نامداری از اسب سواری شکر پنیر اش در شمال به اشتراک گذاشته است.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comپیمان معادی با این پست از همه کسانی که تولد او را تبریک گفته بودند تشکر کرد. پستی که اهالی دل میدانند رنگ و بوی آقا اقبالی را میدهد.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comگویا آلرژی به جوراب بین بازیکنان تیم ملی یک مسری بوده و یک اپیدمی شده است!
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comمهتابِ سینما در آتلیه.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comمحمدرضا شیرخانلو در آغوش شبنم مقدمی مهربان در حاشیه سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان که هر ساله در اصفهان برگزار میشود.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comسارا رسولزاده و عینک گربه نره ای اش به همراه همراز اکبری عزیز، کوچولوی شیرین زبان سریال عاشقانه که انتظار میرود مِن بعد شاهد حضور بیشتر او در سینما و تلویزیون باشیم.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comامیرمحمد متقیان دلش هوای حرم کرده بود که این پست قدیمی را گذاشت. چه کسی است که دور از حرم باشد و دلش هوای آقا را نکند؟
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comکاوه آفاق کماکان در وضعیت “نومووخوام” قرار دارد.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comهنگامه قاضیانیِ کم کار در اینستاگرام در کنار فرزند یکی از عزیزان.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comعکس زیبای کیانوش رستمی، مرد همیشه بدون مربی وزنه برداری ایران در طبیعت زیبا.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comسلفی علی اوجی در کنار امیر پوریا منتقد سینما و کوروش تهامی، با حضور افتخاری ماهِ فسقلیِ این روز ها. من جای رفقای علی اوجی باشم هیچگاه با او خیلی صمیمی نمی شوم. دلیلش حالا بماند، بخاطر خودشان میگویم!
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comعکس دیدنی نسرین مقانلو و پسران عزیزش که برای دیدار با مادر به ایران آمده اند. نسرین خانم دقیقا کدام پسرت بود که در مصاحبه گفته بودی شبیه کریستین رونالدو است؟! جز این دو عزیز پسر دیگری هم داری؟!
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comفاطیما بهارمست در جشن تولد ۲۱ سالگی اش. مبارک ها باشد. ۲۱ سال که چیزی نیست، نباید هم ترسی از عدد سنت داشته باشی، حالا کلی وقت داری نگران نباش.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comبچه های سریال “لیسانسه ها” در حال رفتن سر لوکیشن.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comرضا گلزار، منوچهر هادی و یکتا ناصر در پشت صحنه پروژه جدید آقای هادی و تهیه کنندگانِ متمول اش، یعنی فیلم سینمایی “آینه بغل”.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comعیادت خسرو حیدری از باجناق اش امید ابراهیمی. حالا اگر این عکس را عباس جدیدی گرفته بود کلی لیچار بارش میکردند.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comپست متفکرانه روناک یونسی با کپشنی که اگر متن آن را کمی با شیفت و ت کش میداد و اعراب گذاری کرد، چیزی از شاخ های اینستاگرام کم نداشت.

مثلا اینطوری: نَــــ مَــغـــرُورَم ، نـــَ دِل‌ســــَنگـــَمـ …
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comترلان پروانه در ابتدا با این عکس اعلام کرد که اصلا حالش خوب نیست و دیگر تحمل این همه رنج و سختی را ندارد.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comپنج دقیقه بعدش این سلفی را گذاشت و اعلام کرد که حالش خوبِ خوب شده است و نسبت به ما احساس قشنگی دارد. خلاصه فاصله بین استیصال و رنج با خوشبختی فقط چند لایک است.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comدم آناهیتا همتی گرم که این روزها هوای کودکان محروم را حسابی دارد و مدام در انجمن ها و فعالیت های خیریه حضور پیدا می کند و فعالیت دارد.عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comشماری از هنرمندان سینما و هموطنان عزیزمان به مراسم امسال آکادمی اسکار دعوت شده اند که پژمان بازغی با این پست این افتخار را به این عزیزان تبریک گفت. رخشان بنی اعتماد و بهمن قبادی سینماگران ایرانی از جمله دعوت شدگان اسکار از سوی شاخه نویسندگان و لیلا حاتمی و گلشیفته فراهانی بازیگران ایران،

محمد رسول اف نویسنده و کارگردان، هایده صفی یاری تدوین گر، محمدرضا دلپاک صدابردار و صداگذار و هنگامه پناهی تهیه کننده، دیگر سینماگران ایرانی میباشند که در لیست دعوت شدگان آکادمی جای دارند. نازنین بنیادی بازیگر ایرانی الاصل هالیوود نیز در این لیست جای دارد.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comساخت جاذبه توریستی با کمترین امکانات! هر شهری که بروی چند چتر رنگی را از سیم برق یک خیابان آویزان کرده اند و چند هموطن در زیر آن در حال سلفی گرفتن هستند! کلا ما ایرانی ها خدای در آوردنِ شور هر چیزی هستیم!
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comامیدواریم خاطره حاتمی همیشه به اندازه کافی و لازم توجه جلب کند، چون بعید نیست برای جلب توجه بلایی سر خودش بیاورد!
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comاحمدرضا عابدزاده بعد از شش سال به دوبی رفته است که با این عکس ما را از این اتفاق مهم باخبر کرد!
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-comتشکر اینستاگرامی رضا رویگری از پزشک معالج اش که برای بهبود وی تلاش میکند. ما نیز از ایشان تشکر میکنیم و برای عمو رضا آرزوی سلامتی داریم.مطلب امروز هم به پایان رسید. از اینکه همراهمان بودید بسیار سپاسگزاریم. تا فردا خداوند نگهدارتان.
عکسهای بازیگران و هنرمندان مشهور (282) takbroz-com

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید