چهره هاچهره های ایرانی

آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (۷)

آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-com

آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام «۷»

آخرین و جدید ترین تصاویر بازیگرانو ستاره های ایرانی در اینستاگرام را میتوانید در ادامه دیدن کنید که امروز به اشتراک گذاشته شده اند.

 

 

شروع می‌کنیم با این سلفی خندان از مهدی سلوکی، بازیگرسینماو تلویزیون، به امید خندان بودن لبهایتان حین خواندن مقاله امروز. بعضی ازبازیگرانسینما برای دوره ای کوتاه ستاره بودند و پوستر هایشان در همه ی جا یافت میشد و زینت بخش دیوار اتاق تینیجر ها بود، ولی پس از مدتی فروکش کردند و درخششان به پایان رسید. مهدی سلوکی یکی از همین دسته بازیگران هست.

آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-com

وقتی اس ام اس برداشت از حساب می‌آید.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comتفریح و شبگردی خواهرانه الناز شاکردوستو خواهرش النا، در خیابان های شهر و زیر نور ماه کامل.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comوقتی فهمیدم محسن افشانی هم بدل دارد، سریع از رضا پرستش، بدل مسی بخاطر تمام نقد هایی که مطرح شد وجوک هایی که گفته شد معذرت خواهی کردم.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comسلفی بابک کریمی در کنار پسرش؟! خودش که اینطوری گفته هست. پسر بابک برای همدردی با پدرش آن بخش از موهایی که پدرش ندارد را دکلره کرده هست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comپشت صحنه نمایشی که ستاره های آن شهرزاد عبدالمجید، لیلا بوشهری، آرش نوذری و سیروس میمنت میباشند و در حال تلاش برای وارد کردن آخرین ضربه ها – به صورت هر چه محکمتر – بر پیکر تئاتر ایران می باشند.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comخبر ثبت شهر تاریخی و زیبای یزد در لیست میراث جهانی یونسکو تمامی افراد مشهور که در یزد تصویر دارند را مجاب کرد که یک‌بار دیگر آن را آپلود کنند و یونسکو را از این کارشان پشیمان! حتی زهرا خانم اشراقی را.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comکم آبی و افت شدید سطح آب در خلیج گرگان باعث ایجاد یک کمپین حمایتی برای احیای این خلیج مهم در شمال کشور شده هست که محسن تنابنده هم به این کمپین پیوسته هست. از این کمپین ها برای نجات دریاچه ها، تالاب ها و رودخانه های متعدد کم نداشته ایم و این اولی نیست، ولی امیدواریم آخری باشد، با این تفاوت که سرنوشت اش مانند مابقی نشود.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comفان تایم سردار آزمون در پاریس. این روزها پست های سردار آزمون در این تایم ها خلاصه شده هست. از نماز جمعه تایم بگیر تا پاریس تایم و فان تایم و زهرمار تایم.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comحامد حدادی، صمد نیکخواه و رفیقشان قصد برشته شدن دارند و به همین علت در این روز ها به اهواز سفر کرده اند.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comاندک شانس های محسن هاشمی برای شهردار شدن با این سلفی حمایتی سوخت و دیگر شانسی ندارد.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comمهتاب کرامتی در حال تقدیر از بهاره نوروزی بازیگر خردسال فیلم “پل سفید” بعنوان عضو هیئت داوران و سفیر یونیسف. کوچولویی کهبازی خیره کننده ای در این فیلم داشت.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comیک “عجب غلطی کردم”ِ خاصی در عکس های گرفته شده از علی کریمی در تمرینات این روزهای نفت استان تهران مستتر هست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comآتلیه برای بعضی عزیزان نقش یخچال را دارد، یعنی در هر حس و حالی به آن مراجعه می کنند. وقتی گرسنه میباشند، آتلیه! وقتی حوصله شان سر رفته هست، آتلیه! وقتی شکست عشقی خورده اند، آتنلیه! وقتی چکشان برگشت خورده هست، آتلیه!
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comبهنوش بختیاری از بیزنس جدیدش خبر داد و اعلام کرد که می‌خواهد یک مهد کودک راه بیاندازد. مهدکودکی که در آن پرنس ها و کوئین ها و شاخ های آینده اینستاگرام را تربیت خواهد کرد.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comنازنین بیاتی هم با این تصویر در کنار هانیه توسلی و مریم بوبانی در یزد، به جهانی شدن شهر یزد واکنش نشان داد.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comبسیار شاد و مسروریم که محمود خان بصیری پس از سال ها دوباره به عرصه هنرهای نمایشی بازگشته اند. برای ایشان و سایر پیشکسوت های سینما آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comسوسن پرور در نمایی از تئاتر “پالت” که این شب ها در تماشاخانه ایرانشهر اجرا می شود.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comبه مقاله وزن و اعتبار میبخشیم با این تصویر نسبتاً قدیمی از سروران هنر. دنیا به اعتبار خنده و رقص دستان هنرمند شما بر روی ساز و با آواز شما زیباست. استاد محمدرضا شجریان، استاد حسین علیزاده، استاد کیهان کلهر و همایون شجریان عزیز.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comتصویر یهویی مجید یاسر و رضا شفیعی جم در پشت صحنه کار جدیدشان که اشاره ای به نام آن نشده هست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comمحسن افشانی، علی صادقی و ارسلان قاسمی با گریم های حالبشان در فیلم سینمایی “آتش و قداره”. محسن زیر این عکسشان نوشته “مفید، بد، زشت”. ترتیب قرار گرفتن این عناوین زیر تصویر ها را هم به خوبی رعایت کرده هست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comشبنم مقدمی هم عکسی از خود در یزد رو کرد.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comاراده ات قابل تحسین هست کاوه جان، ولی انصافاً انقدر هم نیاز نبود. لاغری بیش از حد، تناسب اندام نیست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comتصویر یادگاری ویشکا آسایش در کنار زانیار خسروی پس از تماشای کنسرت زانیار، دیشب در شهر تهران.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comحمید فرخ نژاد با این پست نشان داد که از علاقه مندان به سینمای نولان هست و بیصبرانه منتظر کار اخیر او Dunkirk.

آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comفاطمه گودرزی به همراه پسرش به افتتاحیه یک رستوران در شمال شهر تهران رفته بود.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comروناک جان نیازی نیست که تمامی ابراز عشق هایت به همسر جان، به صورت پست روی اینستاگرام منتشر شود. به خودش بگویی خیلی قشنگ تر و دلنشین تر هست!
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comسلفی سپیده گلچین، شهره سلطانی، علی اوجی و سایر رفقا در حال تماشای کنسرت محمد علیزاده. از عجایب این روزهاست که علی اوجی بدون همسرش به کنسرت رفته هست.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comریکاوری به همراهِ سلفی تایم علیرضا واقعی، در رویای بازگشت به سنگر اصلی تیم ملی.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-comپژمان جمشیدی با این سلفی خیلی زیرپوستی اوضاع خود را اعلام کرد و گفت که سینگل هست، پس از این استوری توکل اش به خدا و چشمش به دایرکت خواهد بود.مقاله کم سوژه خود را به اتمام میبیریم، با آرزوی شادکامی و روزی مفید برای همۀ شما عزیزان. یا حق.
آخرین عکس های داغ بازیگران در اینستاگرام (287) takbroz-com

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید